Decathlon Türkiye Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanı

Ana Sayfa » Personel Alımı - Decathlon Türkiye Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanı

Personel arayan özel şirket ve kuruluşlar personel eleman alımlarına devam ediyor. Özel kurumlardan personel arayanlardan biri de Decathlon Spor Mağazaları.

Dünya çapında spor malzemeleri satan Decathlon ülkemizde bulunan Decathlon Türkiye kurumu ile İstanbul, Ankara ve İzmir illerimizde bulunan mağazaları ile hem online hem de perakende olarak spor malzemesi satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Decathlon Personel işçi alımı ilanlarını kariyer.net üzerinden yayınlayan Decathlon Türkiye ayrıca resmi internet sitesinin kariyer bölümünde de iş ilanları yayınlayarak personel alımı ve stajyer alımı yapmaktadır. Satış danışmanı, kasa personeli, e-ticaret müdürü gibi 12 farklı iş ilanı ile personel arayan Decathlonda çalışmak isteyen adaylar internet üzerinden online başvuru yapabilirler.

personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.