DEFACTO İŞ BAŞVURUSU ELEMAN PERSONEL ALIMI

DefactoDefacto personel alımı yapmaya devam ediyor. Defacto, 2014 yılında 900 yeni personel alımı yapmayı planlıyor. Defacto yeni açacağı 20 yeni şube için satış departmanları ağırlıklı eleman alımı yapacak. Defacto iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer siteleri üzerinden başvuru yapabileceği gibi Defacto internet sitesindeki insan kaynakları bölümündeki iş başvuru formu üzerinden iş başvurusu yapabilirler. 

DEFACTO İNSAN KAYNAKLARI

2003 yılında pazara girerek 2004 yılında mağazacılıkla ilgili çalışmalara başlayan DeFacto başından itibaren gerek logosu gerek renkleriyle Akdenizli bir marka olma fikri ile yola çıktı. Kendisini “Akdeniz modasının Dünyada ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran DeFacto, Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline gelmiş bulunuyor.

Defacto günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla Akdeniz insanının “rahatlığı ön planda olan yaşam tarzına” hitap ediyor. Defacto kaliteli insan kaynağına verdiği önem ve benimsediği koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye”nin dünyadaki saygın bir markası olma hedefiyle her geçen gün pazar payını artırıyor. Modayı uygun fiyata satma politikası ile olduğu kadar yaygınlığı ile de ‘rahat ulaşılabilir’ bir marka olma özelliği taşıyan DeFacto 2003 yılında çıktığı marka yolculuğunda bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor…

Defacto personel alımı 2014 yılında da sürdürecek. Defacto iş başvurusu yapmak isteyenler için defacto eleman alımı ve personel alımı yapacak. Defacto insan kaynakları bu yıl 900 yeni personel alımı gerçekleştirecek.

Vizyonumuz
10 yıl içinde 10 önemli ülkede markalaşarak, gerçek bir dünya markası olmak.

Misyonumuz
Jean’e meydan okuyoruz.

Günlük giyimin en şık ve rahat tasarımlarını 365 gün en uygun fiyatlarla satarız.

Değerlerimiz

  • Biz Akdenizli gerçek bir aileyiz.
  • Doğru ve açık sözlüyüz, insanlara güveniriz.
  • Yaşamı kolaylaştırır, sürekli gelişir.
  • Ekonomik yaşar, hızlı koşarız.

DEFACTO

DEFACTO İŞ BAŞVURUSU VE DEFACTO PERSONEL ALIMI

Defacto bünyesinde çalışmak ve ailemize katılmak için açık pozisyonlarımıza bu bölümden bakabilirsiniz. Yeni açılan pozisyonlar için dilediğiniz zaman tekrar kontrol edebilirsiniz.

Defacto iş başvurusu yapmak isteyenler için defacto eleman alımı ve personel alımı yapacak. Defacto insan kaynakları bu yıl 900 yeni personel alımı gerçekleştirecek.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
DEFACTO İŞ BAŞVURUSU ELEMAN PERSONEL ALIMI yazısına yapılan yorumlar
  1. defacto dedi ki:

    haziranın kaçında iş başı yapılacak hala aramalarını bekliyoruz