Demirdöküm İş Başvurusu Personel Alımı

Demirdöküm’de çalışmak ister misiniz? Demirdöküm iş başvurusu ve Demirdöküm personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Demirdöküm insan kaynaklarını araştırdık. Demirdöküm iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Isıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren DemirDöküm 1954 yılında İstanbul’da kurulmuştur. DemirDöküm; kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde Türk sanayisinin gelişmesine katkılarda bulunmuş, birçok yeni yatırımı hayata geçirmiş, tüketicisine üstün teknoloji sunmuş, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmiştir.

Türk tüketicisi, ısıtma sektöründeki bir çok cihaz, sistem ve hizmetle DemirDöküm aracılığı ile tanışmıştır. Türkiye’ de ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimini gerçekleştirmiş olan firmamızın markası “ısı konforu” ile özdeşleşmiştir.

DemirDöküm, müşterilerine mühendislik alt yapısı kuvvetli ve yaygın bayi teşkilatı ile hem ürün satışı hem de anahtar teslim sistem sunumu konularında hizmet vermektedir. Ayrıca, güçlü servis teşkilatı ile de müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, satış sonrası hizmetlerini çok hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

DemirDöküm, bugün yaygın yetkili satıcı, yetkili servis ve satış noktası ağı ile Türkiye ısıtma sektöründe lider konumdadır.

2007 yılında dünya ısıtma sektörünün lider firması Vaillant Group bünyesine katılan DemirDöküm, bu sinerjinin de katkısı ile iç pazardaki liderliğine, ihracattaki önemli atılımlarını da eklemektedir.

Buradan ilgili yere ulaşabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Demirdöküm İş Başvurusu Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. suat dedi ki:

    30 yaşındayım lise mezunuym işe ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum

  2. Yücel dedi ki:

    Şahinler tekstilde mekanik bakımcıydım ayrıca kaynak ustasıyım firmanızda çalışmak istiyom