Denizbank Personel Alımı İş İlanları

denizbank personel alımıDenizbank iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlarımız hemen aşağıdaki bağlantımızdan Denizbank İnsan Kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz. Her yeni şube açılışı ile onlarca personel alımı yaparak iş olanağı sağlayan Denizbank iş ilanları sitemizde yayınlanmaya devam edecek.

Denizbank Türkiyede istihdam sağlayan köklü bankalardan birisidir. banka sektöründe sizde iş sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan online iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

DenizBank, 1997’de bankacılık lisansı olarak alınmasından kısa süre sonra bankacılık sektöründe üst sıralara yükselmiştir. 2003 yılından itibaren, tüm ürün ve hizmetlerini DenizBank Finansal Hizmetler Grubu (DFHG) çatısı altında müşterilerine sunmaya devam etmektedir. DFHG, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, Temmuz 2011 itibariyle de yaklaşık 10509 Denizci ile yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 554 şubeye ulaşmıştır. DFHG’nin başarısının ardında, çalışanları tarafından benimsenmiş güçlü kurum kültürü ve prensipleri yer almakta olup bu pararlelde, DFHG çalışanlarının görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmesi amacıyla hazırlanan genel politikalar, aşağıda özetlenen ilkelere dayanmaktadır: Kişiler arasında hiçbir ayırım gözetmeksizin tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sağlanır. Piyasa ve günün koşullarına uygun yeterli ücret ve diğer ek olanaklar sunulur. Çalışanlara görevleriyle ilgili gelişmelerini sağlayacak ve başarılarını artıracak eğitim ve staj imkanları sağlanır. Kariyer planları çerçevesinde bir üst ünvanı hakettiklerinin ilgili kriterlerce kanıtlandığı durumda terfileri gerçekleştirilir. Karşılıklı güven, anlayış ve iletişim içerisinde yeni fikirlere zemin hazırlanır ve sorunlara çözüm bulunur. Başarıyı ve mükemmelliği teşvik eden ve ödüllendiren sistemler kurulur. Başarının ilk şartının kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesi benimsenir, insan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanılır. 2006 yılı sonunda, yerel yönetimlere finansal hizmetler sağlama konusunda dünya lideri ve Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia’nın gücünü arkasına alan DenizBank, zenginleşen kurum kültürü ve yaratılan sinerji ile, AB standartlarına uygun bankacılık anlayışına sahip bir dünya bankası olma hedefine daha güçlü ve hızlı adımlar ile ilerlerken; kariyerinde uluslararası bir bankanın ayrıcalığından yararlanmak isteyenleri kendisine katılmaya davet ediyor.

Denizbank iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adayların Denizbank insan kaynakları sitesinden detaylı bilgi edinebileceği gibi kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını ve açık pozisyonları takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirler.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...