Denizbank Personel Alımı ve İş Başvuruları

Ana Sayfa » Banka Personel Alımları - Denizbank Personel Alımı ve İş Başvuruları - haber24

DenizBank, 1938 yılında, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibarıyla Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank’ın 1997’de özelleştirilmesinin ardından, oluşan yeni kurumsal kimliği çerçevesinde personel alımı ve şube açılışlarını içeren bir “hayata dönüş” programının uygulanmasına başlanmıştır. Tüm bu çalışmalar, beş yıllık stratejik plan çerçevesinde yürütülmüş ve planda öngörülen tüm hedeflere ulaşılmıştır. Bu büyüme, TMSF’ye devrolan banka şubelerinin bir kısmının satın alınması ve 2002 sonunda Tarişbank’ın gruba dahil edilmesiyle desteklenmiştir. Bu dönemde DenizBank mevcut bankacılık ürün ve hizmetlerini tamamlamak üzere faktoring, finansal kiralama, yatırım ve portföy yönetimi şirketlerine ek olarak Avusturya ve Rusya’da banka satın almıştır. DenizBank, güçlü sermaye tabanından ve finansal gücünden aldığı destekle ve sektörde yaşanan hızlı gelişmelerin de etkisiyle çok kısa bir sürede mevcut konumunu geliştirmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında sunan bir finans süpermarketi oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur.
Denizbank kariyer.com aracılığı ile çeşitli pozisyonlarda pek çok personel alımı yapacak. Denizbank İstanbul, Ankara, Muğla, Sivas, Diyarbakır, Adana, Antalya, Mersin, Burdur, Konya, Ordu, Afyon, Kütahya, Nevşehir, Kocaeli, Aydın, Şırnak, Gümüşhane, Samsun, İzmir, Tekirdağ, Kayseri, Sakarya ve Manisa illerinde bulunan şubelere çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapıyor. Denizbank personel alımlarını kariyer.com üzerinden gerçekleştiriyor. Denizbank’a alınacak personellerde aranan nitelikler aşağıdaki linkten girerek öğrenebilirsiniz.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Denizbank Personel Alımı ve İş Başvuruları yazısına yapılan yorumlar
  1. Sümeyye dedi ki:

    Sizinle çalışmak isterim