Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Dicle Üniversitesi bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

ÜNVAN VE NİTELİK ADET AÇIKLAMA
MÜHENDİS 1 Elektronik ve Haberleşme mühendisi olmak, elektronik sistemlerde arıza bulma ve giderme konusunda, otomasyon sistemleri, plc ve pıc programlama konularında, cihazlar için teknik şartname hazırlama konusunda, tıbbi cihazlanın bakım ve onarımı konusunda, birim işleyiş mevzuatı, yönetim ve organizasyon konularında sertifika sahibi olmak, bir devlet kurumunda en az 6 ay çalışmış olmak.

AVUKAT 1 Hukuk Fakültesi mezunu olmak, en az 9 yıllık tecrübesi olmak, tek başına vekaletle en az sonuçlanmış 50 idari yarg davası bulunmak, ihale hukuku, idare hukuku, borçlar hukuku, kamulaştırma hukuku ve kadın hakları alanlarında mezuniyet sonrası eğitimler almış olmak.

UZMAN TABİP 1 Genel Cerrahi Uzmanı olmak. Organ nakli (Böbrek) sertifikası ve deneyimi olmak.

UZMAN TABİP 1 Üroloji Uzmanı olmak

HEMŞİRE 1 Sağlık Meslek Lisesi İlgili alan mezunu olmak. Organ -Doku Nakli yoğun bakım ve ameliyathane sertifikasına sahip olmak.

HEMŞİRE 1 İlgili alan lisans mezunu olmak, bir Üniversite Hastanesi Ortopedi kliniğinde en az iki yıl çalışma deneyimi olmak

HEMŞİRE 1 İlgili alan lisans mezuna olmak, bir Üniversite Hastanesi Nöroloji kliniğinde en az iki yıl çalışma deneyimi olmak

HEMŞİRE 1 İlgili alan lisans mezuna olmak, bir Üniversite Hastanesi Hematoloji kliniğinde çalışma deneyimi olmak.

HEMŞİRE 1 İlgili alan sağlık meslek lisesi mezunu olmak bir Üniversite Hastanesinde çalışma deneyimi olmak, bir Üniversite Hastanesinde hastane bilgi yönetim sistemi deneyimi olmak

EBE 1 İlgili alanda meslek lisesi mezunu ve bir kan merkezinde donör kabul, immünöhematoloji . kan alma. seroloji . otomasyon ve aferez , konularında kan bankacılığı deneyimi olmak.

LABORANT 1 İlgili alan ön lisans mezunu olmak bir üniversite hastanesi merkez laboratuarında en az bir yıl koagulometri ve nefelometri cihazlanın çalışma deneyimi olmak.

LABORANT 1 İlgili alan ön lisans mezunu olmak, bir üniversite hastanesi merkez laboratuarında en az bir yıl, tam kan. kan gazı. kardiyak panel, hormon, biyokimya, koagulometri ve nefelometri cihazlarını çalışma deneyimi olmak

LABORANT 1 Fen Fakültesi Biyoloji lisans mezunu olmak, bir kan merkezinde ” donör kabul, otomasyon, kan alma. seroloji . immünöhematoloji ve aferez konularında kan bankacılığı deneyimi” olmak, deney hayvanlan kullanım sertifikası olmak.

DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

ÜNVAN VE NİTELİK ADET AÇIKLAMA

ORTEZ PROTEZ TEKNİKERİ 1 İlgili alan ön lisans mezunu olmak organ – doku nakli yoğun bakım ve ameliyathane sertifikasına sahip olmak.

SAĞLIK TEKNİKERİ 1 Tıbbi hizmetler ve teknikler bölümü, sağlık kurumları işletmeciliği alanında önlisans mezunu olmak ve bir üniversite hastanesi bünyesinde arşiv, adlı kalem, sağlık kurulu ve istatistik birimlerinde sağlık işletmeciliği ve yöneticiliği konusunda deneyimi olmak. • dicle üniversitesi personel alimi
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı yazısına yapılan yorumlar
 1. Mehmet dedi ki:

  Tarihleri ne zaman bilgi verirmisiniz?

 2. Şehmus YOLDAŞ dedi ki:

  ADI SOYADI:şehmus yoldaş
  DOĞUM YERİ YIL TARİH:diyarbakır/baglar 20.10.1982
  ASKER:murf yaptı
  ADRESİ:mevlana halit mah.365 soksk no:10 baglar
  TEL:mesaj(0534 385 96 36) kardeş:0532 584 13 51
  RAPORU:%40 işitme engelliler
  POZİSYON:temizlik elemanı
  EVLİ

 3. 2016 alimlar ne zamn dedi ki:

  Ebru