Dizayn Grup İş Başvurusu

Mir Holding grup şirketlerinin en büyüğü olan Dizayn Grup, 1987 yılından beri, ısıtma ve sıhhi tesisat sektöründe proje geliştirerek uyguluyor. Firma yerden ısıtma borularından başka, bina içi temiz su boruları üretiminde de faaliyetlerini sürdürüyor. Dizayn Grup, plastik boru kullanımının yaygınlaştırmak için birçok tanıtım faaliyetleri düzenliyor. Dizayn Grup; Çorlu, Azerbaycan ve Trabzon’daki fabrikalarında üretimlerini sürdürüyor.

80’den fazla ülkeye ihracatı olan grubun yurt içinde de yaygın bayi ağı bulunuyor.

Dizayn Grup misyon ve vizyonu doğrultusunda, çalışanların uyum içinde yüksek motivasyonlu, öğrenmeye açık, bireysel sorumluluk alabilen, değişime açık çalışma arkadaşları arıyor.

Dizayn Grup projelerinde görevlendirmek üzere farklı pozisyonlara elemanlar alacağını duyurdu. Grubun mühendislik müdürlüğü departmanında elektrik ve elektronik tasarımlar yapmak üzere mühendisler alınacaktır. Eskişehir’de yapılacak olan modern sera projelendirilmesi, (konstrüksiyon, mekanik tesisat, havalandırma, otomasyon), kurulumunda görevlendirmek için ise Ziraat Fakültelerinin Kültür Teknik bölümlerinden mezun ve şantiye deneyimli yönetici personeller alınacaktır.

Dizayn Grup Kıraç / Esenyurt’ ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde değerlendirilmek üzere de çeşitli personeller alacaktır. Genel merkezde, Eskişehir projesinde ve Çorlu fabrikasında çalışmak isteyen personeller kurumun internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden bilgi alabileceği gibi kariyer sitelerindeki iş ilanları takip edebilir ve iş başvuru şartları doğrultusunda iş başvurusunda bulunabilirler.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Dizayn Grup İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. ömer KOCAMAN dedi ki:

  Elektrik üzerine deneyimim var tesisat vb.her türlü yaparım 10 yılı aşkın çalışmışlığım var makine resim konstrüksiyon bölümünden mezunum ön lisans ararsanız sevinirim.

 2. ömer KOCAMAN dedi ki:

  Trabzon olursa çok iyi olur evli ve trabzonda ikamet ediyorum ilgilenirseniz sevinirim

 3. muhteremçetin dedi ki:

  iş arıyorum sizinle çalışmak istiyorum 0544 722 32 09

 4. cerkezkoyde oturuyorum enjeksiyon ustasiyim 4 yil calistim 05377837495 dedi ki:

  Ali

 5. Mahmut dedi ki:

  Su tesisat kalfasiyim ulke disında calısabılırım