Dolar düşer mi yükselir mi? İşte Uzmanların dolar tahmini

Ana Sayfa » Döviz - Dolar düşer mi yükselir mi? İşte Uzmanların dolar tahmini

Doların seyri tekrar yukarı yönde. Uzmanlar dolar/TL’nin bu hafta 2.65 – 2,70 bandı içerisinde hareket edeceğini tahmin ediyor.

FED tarafından gelen bu yıl içinde güçlenmesi sonucunu beraberinde getirdi. Dolar/TL tarafında da tekrar 2,66 seviyeleri görüldü. Henüz aşağı yönlü hareket ile tekrar 2,60’ların altını görme ihtimali masadan kalkmamış olsa da artık çok daha temkinli olunması gerektiği bir seçim sürecine giriyoruz. 

Arada aşağı yönlü molalar görülse de global çapta doların yükseliş trendini koruyacağı ve yüksek volatilitenin devam edeceği görüşü hakim. 

Yunanistan programına yönelik henüz bir anlaşma sağlanmamış olması ve özellikle Çin hisse senedi piyasasında yaşanan yüksek volatilite, belirsizlik ortamın devam ettiğine ve global risk iştahının oldukça kırılgan olduğuna işaret ediyor. 

Uzmanların dolar tahmini

Uzmanlar dolar/TL’nin bu hafta 2,65 – 2,70 bandı içerisinde hareket edeceğini söylüyor.

  • dolar dusermi uzmanlar
  • dolar tahmini yukselirmi dusermi
personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.