DPB – KPSS tercih robotunu yayınladı

Devlet Personel BaşkanlığıDevlet Personel Başkanlığı KPSS tercihlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için KPSS Tercih robotu yayınladı.

Yayınlanan robota yoğunluktan dolayı ulaşılmasa da yoğunluk giderildiğinde tercihler yapmakta zorlanan adaylar için iyi bir kaynak olacağa benzer …

Devlet Personel Başkanlığı KPSS tercih robotu için tıklayın (euygulama.dpb.gov.tr/tercihrobotu)

DPB’nin 2013/02 KPSS tercih robotu yayında

Devlet Personel Başkanlığıdan;

2013/2 KPSS Yerleştirmelerinde tercihte bulunacak adaylara kolaylık sağlaması amacıyla Başkanlığımız http://euygulama.dpb.gov.tr/tercihrobotu internet adresinde ve ayrıca https://www.turkiye.gov.tr/dpb-kpss-is-sorgulama internet adresinde 2013/2 KPSS Tercih Bilgi Sistemi hizmete açılmıştır.

Adaylar sorgulama yaparak kendi öğrenim durumlarına ve özel koşullarına uyan kadro ve pozisyonları bu programlar ile öğrenebilecek ve “DPB Talep No” sunu aldıkları kadro ve pozisyonları 18/11/2013 tarihinde www.osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacak olan Tercih Kılavuzundan rahatlıkla bulabileceklerdir.

Bu programlar tercihte bulunacak adaylara yapacakları tercihlerde yardımcı ve bilgilendirmeye yönelik olup, 18/11/2013 tarihinde www.osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacak olan 2013/2 KPSS Tercih Kılavuzunu dikkatlice okumaları ve tercihlerini bu Kılavuza göre yapmaları gerekmektedir.

KPSS Tercih Bilgi Sisteminin kullanmaktan dolayı doğabilecek hatalardan, hukuki sorunlardan ve mağduriyetlerden Başkanlığımız sorumlu değildir.

KPSS Tercih Bilgi Sisteminin her hakkı saklı olup, Devlet Personel Başkanlığından izin alınmadan yayımlanamaz.  • dpb tercih robotu
  • dpb gov tr
  • www dpb gov tr
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...