Eczacıbaşı Personel Alımı İş Başvurusu

Eczacıbaşı çalışmak isteyenlerin Eczacıbaşı iş başvurusu yapabileceği Eczacıbaşı iş ilanları. Eczacıbaşı personel alımı ilanlarının yanı sıra ilan sitelerinde yer alan Eczacıbaşı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmak istedik. Eczacıbaşı insan kaynaklarının yayınladığı personel alım iş başvurusu iş ilanları şu şekilde;

Eczacıbaşı, Türkiye’nin eski ve önemli gruplarından birisi. Şirketin gelirleri geçtiğimiz yıl yüzde 14,8 oranında geriledi. Düşüş, kârına da aynı şekilde yansıyor. Şirketin yol sonu kârı yüzde 40 gerilerken 9,3 milyon TL oldu. Şirketin maliyet kalemi ile satış gelirleri birbirine yakın.

Maliyetin yüksek olması satış gelirlerinin yüksek olmasına rağmen şirketin kârını eritiyor. Üzerine yüksek yönetim giderleri ilave edildiğinde şirket esas faaliyetlerinden dolayı zarar ediyor. Şirketin mali yapısını düzelten ana gelir kaynağı ise esas faaliyet dışındaki gelirler.

ECZACIBAŞI  ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ ALIMI

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Projeler Bölümü’nde Ünite Destek Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere,

 • Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)
 • En az 1 yıl hastane deneyimine sahip
 • Hafta içi 09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
 • İletişim becerileri güçlü
 • Takım çalışmasına yatkın

adayların başvurmaları rica olunur.

ECZACIBAŞI  HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ ALIMI

 • Hastaları ev/hastane ortamında ziyaret ederek, tedavi süresi boyunca ilaç uygulaması, bakım ve bilgilendirme ihtiyaçlarını karşılamak
 • Tedavi süresince telefon takipleri yaparak hastaların ilaç kullanımlarını düzenli olarak takip etmek ve tedavinin sürekliliği ve başarısına katkı sağlamak.
 • Belirlenen hastanelerdeki hekimlere ve diğer sağlık profesyonellerine düzenli ziyaretler yaparak iyi ilişkiler geliştirmek.

ECZACIBAŞI  HASTALIK YÖNETİMİ SAHA SORUMLUSU ALIMI

 • Sorumlu olduğu projelerdeki eğitim hemşirelerini (tüm Türkiye) ziyaret ederek hasta bakım standartlarına uyum, mesleki bilgi, iletişim ve klinik ziyaretlerdeki hizmet tanıtımı ve standardizasyonu konularında değerlendirmek, ilgili hemşirelere gelişmeye açık yönleriyle ilgili planlama yapmak ve geri bildirimde bulunarak takip etmek
 • Hasta eğitim hemşirelerinin işe alım ve oryantasyon sürecini İnsan Kaynakları ile birlikte yürütmek.
 • Hasta eğitim programları ve materyallerinin geliştirilmesi ve uygulanmasına destek olmak.
 • Verilen hizmetle ilgili raporlama süreçlerini yürütmek
 • Verilen hizmetin işleyiş sürecinin etkinliğini arttırmak için geliştirmeye çalışmalarını yapmak

Ayrıca, 0216 547 25 00‘ dan bize ulaşarak bilgi alabilir, 0216 545 25 03 numaralı faksa veya esh.ik@eczacibasi.com.tr adresine iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Eczacıbaşı şirketi hakkında;

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye’de liderliği elinde tutuyor.

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

Eczacıbaşı, dördü yabancı ortaklı olmak üzere toplam 41 kuruluşu, 11.730 çalışanı ve 2012 sonu itibariyle 2,6 milyar Avro cirosu ile Türkiye’nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

  • eczacıbaşı eğitim hemşiresi maaşları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Eczacıbaşı Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. MEHMET dedi ki:

  İLKOKUL MEZUNU OLUYORMU

 2. humeyra dedi ki:

  İse.ihtiyacim.var

 3. İbrahim dedi ki:

  İhsan Akduman babam orda temizlik şirketinde 15 çalışmıştı
  Lise terkim izninizle fabrikanızda çalışmak isatıyorum tel 0539 699 76 92

 4. Kirkklareli sağlık mezunuyum dedi ki:

  lÇağrı Şenol 05426743250 sizinle çalışmak istiyorum