Ek iş yaparak ayda 50 bin TL kazandı

ek iş yaparak para kazanmakBir kozmetik firması danışmanlarına toplam 4 milyon TL prim dağıttı. Prim kazanmayı hak eden liderlerden biri de HuncaLife Ailesi’nden ilk kez “Elmas Direktör” unvanını alan Yalçın Yıldız oldu.

Yalçın Yıldız’ın hayatı İzmir’de memur olarak çalışırken HuncaLife ile yollarının kesişmesiyle değişti. 1.700 TL maaş ile memuriyet hayatını sürdüren Yıldız, ek kazanç sağlamak için danışmanlık yapmaya başladı. Hafta içi memuriyet işine devam etti, hafta sonlarında da çevresine kozmetik ürünleri tanıtarak satış yapmaya başladı.

Yalçın YıldızZaman zaman çevresindekilerin alaycı bakışlarına maruz kaldığını ve kime ek işinden bahsetse “Boşa kürek çekiyorsun, bu işten para kazanamazsın, yol yakınken dön, başka iş yap” dediklerini anlatan Yıldız, buna rağmen motivasyonunu hiç bozmadığını belirtti.

İşini küçümseyen kişilere en güzel cevabı bir gün başarılar kazanarak ve yaşam standartlarını yükselterek vereceğini hayal ettiği belirten Yıldız, doğrudan satış ile ilgili eğitim ve toplantılara katıldı. Konu ile ilgili kitaplar okudu. Konuştuğu herkesten birşeyler öğrendi. Sosyal medya konusunda da kendisini geliştirerek, sosyal medyayı daha aktif kullanmaya başlayıp, daha çok kişiye ulaştı. Bir süre sonra daha yoğun çalışabilmek için memuriyet görevinden istifa etti.

Yıldız, yaptığı satışlardan aylık 50 bin TL gelir elde ediyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Ek iş yaparak ayda 50 bin TL kazandı yazısına yapılan yorumlar
 1. leyla dedi ki:

  50 bin lirayı boşver evde ek iş yaparak 3 bin lira kazansam yeter bereket versin. nerde öyle kolay para kazanma yolları.

 2. Gülay coşkun dedi ki:

  davetiye katlama işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim 0535 310 42 68

 3. Davetiye katlama isi yapmak istiyorum ihtiyacim var geridonerseniz sevinirim dedi ki:

  Meral

 4. Tekistil işini yaparım paraya ihtiyacım var aylik en az 3000tl borcum var ilginiz için şimdiden teşekkür ler dedi ki:

  Gonca

 5. gülseren dedi ki:

  istanbulda yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyoruum bana ulaşmanı bekliyoru 535 740 28 64