Electro World Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

Electro World’de çalışmak ister misiniz? Electro World iş başvurusu ve Electro World personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Electro World insan kaynaklarını araştırdık. Electro World iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

1. İnsan Kaynakları Stratejilerimiz

Temel stratejimiz; şirket hedeflerine odaklı, takım ruhu ile çalışan, sürekli gelişen ve geliştiren, iç motivasyonu yüksek ve eğitimli bir insan gücü oluşturmaktır. Çalışanın gelişimini ve kariyer yolunu destekleyip çalışan memnuniyetini sağlayacak koşulları sağlamaktır.

2. İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

1. Yetenek Değerlendirme
Firmamıza ve göreve en uygun profili istihdam etmek ve gelişimini sağlamayı hedeflemekteyiz. İşe alım süreçlerinde pozisyona / uzmanlığa bağlı envanter ve test uygulamaları yapılmaktadır ve adaylar en az iki aşamadan oluşan mülakat süreçlerine dahil edilmektedir. Süreçlerde değerlendirme merkezi uygulamaları yer almaktadır. Performans yönetimi, kariyer planlama, aday yedekleme süreçleri yetenek değerlendirme birimi tarafından yapılmaktadır.

2. Organizasyonel Gelişim
Çalışanın bulunduğu pozisyonda performanslarını geliştirmesini ve gelecekte açılacak kadrolar için çalışanı yetiştirip hazır olmalarını sağlar. İhtiyaca yönelik iç ve dış eğitimler ile oryantasyon eğitimleri pozisyona/uzmanlığa bağlı olarak organizasyonel gelişim birimi tarafından yönetilmektedir. Mevcut programlar değerlendirme merkezi uygulamalarını kapsamaktadır.

3. Ücretlendirme
Temel ilkesi, şirket içi-dışı koşullar göze alınarak çalışanın menfaatleri ön planda tutularak ücret yönetiminin sağlanmasıdır.

4. İdari İşler
Yasal mevzuatlar ve idari işler konularında çalışanın desteklenmesi amaçlanmaktadır.

3. Electro World Akademi

ELECTRO WORLD AKADEMİ HAKKINDA:
2007 yılında kurulan firmamızın eğitime verdiği önem nedeniyle, 2009 yılında 6 ay gibi çok kısa bir zamanda “ELECTRO WORLD AKADEMİ” (EWA) kurulmuştur.

Şirket hedefleri doğrultusunda yetkin çalışanlar yetiştirmek için Electro World Akademi ve EW AKADEMİ’nin web yüzü olan www.ewakademi.com ile elektronik perakende sektöründe liderlik yolunda başarıyla ilerlemek amacındadır.

ELECTRO WORLD AKADEMİ VİZYON:
Elektronik perakende sektörü içerisinde verimlilik kapsamlı, en çok mezun veren eğitim birimi olmak.

ELECTRO WORLD AKADEMİ MİSYON:
Bulunduğu sektör içerisinde en kaliteli, en iyi personel ve yöneticileri yetiştirmek,
Onların diğer şirketler arasında fark yaratan çalışanlar olmalarını sağlayarak, karlılığı en üst düzeye çıkarmak,
Çalışanlarımızın kariyer planları doğrultusunda gelişmelerine ve ilerlemelerine her adımda destek vermek.

ELECTRO WORLD AKADEMİ FAALİYETLERİMİZ:
Oryantasyon Eğitimleri:
Oryantasyon eğitimlerinde yeni personellerimiz sınıf ve saha eğitimleri ile birlikte bir aylık eğitim programına katılmaktadırlar.

Kişisel Gelişim Eğitimleri:
Çalışanlarımızın verimliliklerini artırmak ve kariyer planlarıyla paralel hareket etmelerini sağlamak amacıyla “Satış eğitiminden İletişim & İmaj eğitimlerine; Müşteri hizmetleri eğitimden Eğiticinin eğitimine kadar” pek çok konuda ihtiyaç analizi sonucunda düzenlenen eğitimlerdir.

Yönetsel Eğitimler:
Mağaza müdürlerimizin ve takım liderlerimizin yönetim konusunda daha performanslı çalışabilmelerini sağlamak için “Satış Koçluğu eğitiminden Yöneticilik eğitimine; Motivasyon, Liderlik konulu eğitimlerden Zaman Yönetimi eğitimlerine kadar” ihtiyaç analizi sonucundan düzenlenen yönetsel eğitimlerdir.

Teknik Eğitimler:
Çalışanlarımızın ihtiyaç duydukları ya da eğitim gerekliliği olan “İlkyardım eğitiminden Forklift eğitimlerine; Kasa ve Satış sistemleri eğitimlerinden Temel Ürün eğitimlerine kadar” farklı alanlarda gerçekleştirdiğimiz eğitimlerdir.

Firma Eğitimleri:
Ürün bazında teknik bilgiye ulaşmak ve ürün bilgisini arttırmak amacıyla birlikte çalıştığımız tedarikçi firmalarla düzenlediğimiz eğitimlerden oluşmaktadır.

ROTA VE OKYANUS:
Electro World İnsan Kaynakları Müdürlüğü olarak, önem verdiğimiz konulardan biri; iç kariyer planlamasıdır. Bu noktada, takım liderliğine giden süreci oluşturan Takım Lideri Yetiştirme Programımız ROTA ve Mağaza Müdürlüğüne giden süreci ise Yönetim ve Liderlik Okulumuz OKYANUS oluşturmaktadır.

EW-AKADEMİ PORTAL:
Tüm çalışanlarımız için “Hızlı, Verimli, Kolay”bilgi iletişiminin web üzerinden sağlanmasını amaçlayan bir kaynaktır.
EW-AKADEMİ PORTAL ile online eğitimler, simülasyonlar, sınavlar uygulanarak çalışanların her daim bilgiye ve öğrenme kanallarına ulaşımı sağlanmaktadır.

4. İş Fırsatları

Genel Başvuru
Electro World Türkiye’ye genel başvuru yapmak isteyen adayların, güncel özgeçmişlerini ik@electroworld.com.tr adresine göndermeleri yeterli olacaktır.

Güncel Pozisyonlar
Adaylarımız, açık kadrolarımızı ve ilanlarımızı Yenibiriş ve SecretCV üzerinden takip edebilir ve bu portallar üzerinden başvuruda bulunabilir.

Staj Programları
Yaz ve kış dönemlerinde, tüm departmanlarımızda olacak şekilde stajyerler görev almaktadır. Stajyer ilanlarımız Nisan-Haziran aylarında yayınlanmaktadır.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...