Emekli maaşımı nasıl öğrenebilirim?

Ana Sayfa » Soru / Cevap

Emekli maaşını öğren

Emekli maaşını öğrenmek mi istiyorsun? Emekli maaşımı nereden nasıl öğrenebilirim? Emekli maaşını öğrenebileceğim bir site var mı?

Vatandaşlar, emeklilik yaşından maaşına, muayene katılım borcundan adına yatan prim miktarına kadar en çok merak ettiği 10 soruya tek mesajla cevap alabilecek.

Emekli maaşını öğrenmek mi istiyorsun?

Bunun için ‘P’ yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numarasını ve Aile Sıra No’sunu 5502’ye mesaj atmak gerekiyor. İlk işe giriş tarihini ve toplam prim gün sayısını öğrenmek isteyen kişi ise aynı şekilde aynı bilgileri bu kez başına PT yazarak mesaj atacak.

Emeklilik maaş miktarı için A, muayene katılım borcu için MPAY, diş protez hakkı için DIS, fizik tedavi hizmetleri içinse FTR kodlarını kısa mesaja yazmak gerekiyor. Ne zaman emekli olabileceğini öğrenmek içinse N koduyla birlikte kimlik numarasının yanı sıra işe giriş tarihini ve SGK, Bağ-Kur ile Emekli Sandığı’ndan tabi olduğu sigorta kolunu yazması yeterli.

* Mesaj başına 1 TL ücret ödenecek

 • emekli maasimi nasil ogrenebilirim
 • emekli maaşımı nasıl öğrenirim
 • maasimi nasil ogrenebilirim
 • maaşımı nasıl öğrenirim
 • emekli maaskarina ne kadar zam gelindigini nasil ogreniriz
 • ssk emekli maasimi nasil ogrenebilirim
 • emekli maaşımı öğrenmek istiyorum
 • emekli maaşım kaç tl nasıl öğrenirim
 • staj sigortası baslangiç sayılıyor mu
 • sgk emekli aylığımı nasıl öğrenebilirim
 • emekli maaş miktarını nasıl öğrenebilirim
 • en son emekli maasimi nasil ogrenebilirim
 • emekli olduğumu nasıl öğrenirim
 • emekli maaşımın ne kadar olduğunu nasıl öğrenebilirim
 • emekli maasim yattimi
 • ziraat bankası emekli maaşımı nasıl öğrenirim
personel alımı 2016, memur alımı 2016, memur forum, memur alımları, personel alımları, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, son başvuru ne zaman, işkur, işkur iş ilanları 2016, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan,eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Emekli maaşımı nasıl öğrenebilirim? yazısına yapılan yorumlar
 1. fevzi kandemir diyor ki:

  24098491434 kımlık noluyum ne kadar emeklı maaşı alıyorum

 2. mustafa eroglu diyor ki:

  emekli maasimi ogrenmek istiyorum

 3. mustafa eroglu diyor ki:

  maasim ne kadar

 4. burhan diyor ki:

  MERHABALAR Ben BURHAN NURİ SELİM Kuzey ıraktan yol kopru yapım teklıfı sonoyuruz sizcede oygunsa şirket sivinizi bize yollayın değerlendirmeye alalım oygunsa davet edelim lütfen bize olumlu veya olumsuz en yakın zamanda cevap verin teşekkürler saygılarımla…

  TELEFONUM 009647504789560

 5. kenan tünk diyor ki:

  emekli maaşımın yatırılan tarihi bilmek istiyorum

 6. kenan tünk diyor ki:

  emekli maaşım yattımı

 7. Ali ozdemir diyor ki:

  Emekli maaşım yattı mı

 8. emel topaloğlu diyor ki:

  ne kadar emekli maaşım olduğunu öğrenmek istiyorum

 9. Ashley diyor ki:

  that B is your cup size and the number is just the band size is mitsaken. I am a Victoria’s Secret employee and it’s a common misconception that the cup size is indicative of a single size. Cup size is relative to the band size; you have dropped a cup size.That said, there’s nothing wrong with that! There’s no way to increase your breast size but you are fine just the way you are. I see so many variations on the female form per day and I’ve got to tell you, almost all of them are beautiful. I take yasmin and when I started, my breasts increased by a cup size. However, they shrunk back to their original size as soon as my body had adjusted to the BC so don’t go on it for that.

 10. Adem diyor ki:

  arkadaşlar merhaba emekli maaşım ne kadar olduğunu nasıl öğrenebilirim? emekli maaşım yattı mı yatmadı mı kontrol etmek istiyorum.

 11. islam yüksek diyor ki:

  emekli oldummu olduysam ne zaman maaşımı alacam toplu para alacakmıyım saygılarr