En iyi iPhone 5 uygulamaları

Dört gözle beklenen cep telefonu olan iPhone 5, nihayet gün yüzüne çıktı. Üstelik ön sipariş rekorları kırdığına bakılırsa, beşinci jenerasyon önümüzdeki döenmde de adından epey söz ettirecekmiş gibi görünüyor. İşte iPhone 5’i çok daha keyifli hala getiren uygulamalar.

1. Youtube

iOS 6’nın Youtube ve Google Maps gibi Google servisleriyle arası pek iyi olmadığı için Facebook ve Google+ integrasonu olan ücretsiz uygulamayı indirmekte fayda var.

2. Amazing Alex

Amazing Alex, iPhone 5’in elinizden bırakmamanız için geçerli sebep. Yapmanız gereken, Alex’in dağınıklığını temizlemek için yerçekinimi kullanarak, önünüze çıkan engelleri ortadan kaldırmak.

3. New Star Soccer

Klasik bir zaman öldürücü olan oyun, tıpkı Football Manager gibi bağımlılık yaratıyor. Geleceği parlak bir oyuncusunuz ve tek amacınız dünyanın en iyi fubolcusu olmak.

4. Wthr Dial

Samsung Galaxy S3 kullanan arkadaşlarınız, Android’in App Store’u yakaladığını mı savunuyor. Onları susturmak için mükemmel hava durumu uygulaması gösterin yeter.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...