Engelli İşçi Alımları Personel Alımı

Engelli, doğuştan gelen ya da sonradan bir kaza sonucu herhangi bir işlev yeteneğini kaybetmiş olan insanlardır. Engelli olması kendi seçimi olmayan ve asla hayattan koparılmaması gereken insanlardır. Her insanın çalışarak kendini önemli hissetmesi duygusu onlar içinde geçerli olmakla beraber Türkiye’de gündemi yeni olan engelli işçi alımları yapılmaya başlanmıştır.

Eğitim durumlarına ve yeteneklerine göre çeşitli kadrolara yerleştirilebilen ve bu kadroların yönlendirmesi ile iş sahibi yapılan engelli vatandaşlarımız kendilerine güvenlerini yinelemekte ve hayata daha olumlu bakabilmeyi öğrenebilmektedir.

Türkiye’nin önde gelen çalışma ağlarının da sosyal sorumluluk olarak destek verdikleri engelleri işçi alımları toplumu daha da birlik hale getirmek ve bizi birbirimize hatırlatmak için çok önemli bir projedir. Bu konuda önemli perakende zincirlerinden biri olan carrefourSA bu yıl 150 engelli işçi alımı yapacağını açıklayarak bu projeye en büyük desteklerden birini vermektedir.

Aşağıdan engelli iş ilanlarına, engelli personel arayan firmalara ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/WebSite/IsArama/index.aspx?Engelli=E&HemenAra=1yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...