Engelli İşçi Alımları Personel Alımı

Ana Sayfa » Personel Alımı - Engelli İşçi Alımları Personel Alımı - haber24

Engelli, doğuştan gelen ya da sonradan bir kaza sonucu herhangi bir işlev yeteneğini kaybetmiş olan insanlardır. Engelli olması kendi seçimi olmayan ve asla hayattan koparılmaması gereken insanlardır. Her insanın çalışarak kendini önemli hissetmesi duygusu onlar içinde geçerli olmakla beraber Türkiye’de gündemi yeni olan engelli işçi alımları yapılmaya başlanmıştır.

Eğitim durumlarına ve yeteneklerine göre çeşitli kadrolara yerleştirilebilen ve bu kadroların yönlendirmesi ile iş sahibi yapılan engelli vatandaşlarımız kendilerine güvenlerini yinelemekte ve hayata daha olumlu bakabilmeyi öğrenebilmektedir.

Türkiye’nin önde gelen çalışma ağlarının da sosyal sorumluluk olarak destek verdikleri engelleri işçi alımları toplumu daha da birlik hale getirmek ve bizi birbirimize hatırlatmak için çok önemli bir projedir. Bu konuda önemli perakende zincirlerinden biri olan carrefourSA bu yıl 150 engelli işçi alımı yapacağını açıklayarak bu projeye en büyük desteklerden birini vermektedir.

Aşağıdan engelli iş ilanlarına, engelli personel arayan firmalara ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/WebSite/IsArama/index.aspx?Engelli=E&HemenAra=1


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.