Erzurum Horasan Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu

Horasan-Belediyesi-İş-Başvurusu
Erzurum Horasan Belediyesi personel alımı yapıyor.  2014 yılında personel alımı yapan belediyeler arasına Horasan Belediyesi de dahil oldu. Horasan Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için iş başvuru şartları ve iş başvuru formu aşağıdaki gibidir. Erzurum İŞKUR birimleri tarafından yayınlanan iş ilanına göre Horasan Belediyesi geçici işçi alımı yapacak.

HORASAN BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

Horasan Belediyesi personel alımı ilanına iş başvurusu yapacak adayların dikkatine!

 • Geçici statüde Beden İşçisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 3 (üç) kişi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
 • Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
 • 15/07/2014 tarihinde saat 10.00 da Horasan Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında Kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır.
 • İlköğretim ve altı düzeyinde bir eğitim gerektiren ve kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.
 • Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir..
 • Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
 • Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
 • İşyerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
 • Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. TÜRKİYE İŞ KURUMU ERZURUM İL MÜDÜRLÜĞÜ – HORASAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI TALEPLE İLGİLİSORUMLU KİŞİ: Eşref DENİZ 04427114200

HORASAN BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU

Horasan Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 11 Temmuz 2014. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Erzurum Horasan Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. murat göçmen dedi ki:

  Sayin değerli büyük lerim horasan yerlisi yim ama işsizlik sebebiyle istanbulda gubette çalışmak tayim 24 yasida vatani görevi ni yapmış 10 yillik cekirdekten yetişme (su)sihhi tesisat kat kolorifer ustasiyim sizden arzum kendi memleket imde anne babanın yanında kendi meslek dalimda iş istiyorum saygilarimla selametle 05376721000