İstanbul Esenler Belediyesi İş Başvurusu Personel Alımı


Esenler Belediyesi personel alımı ve eleman alımı yapmaya devam ediyor. Esenler Belediyesi zabıta alımı yapmaya devam ediyor. Esenler Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar ve iş başvuru formu aşağıdaki gibidir.

İŞKUR ve Esenler Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında yapılacak kura çekilişi ile 500 kişi istihdam edilecek.

20 Mart Çarşamba günü Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek kura çekilişine 18 yaşını dolduran herkes müracaat edebilir.

İşverenle iş arayanları buluşturarak bugüne kadar binlerce işsize umut olan Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM) Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında toplam 500 kişiye iş imkânı sunacak.

İŞKUR’un başlattığı Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun ile Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Oğuz Türk arasında imzalanan protokol kapsamında; Esenler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde istihdam edilecek işçiler, 20 Mart 2012 tarihinde 09.00’da Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek kura çekimi ile işe yerleştirilecek.

Noter huzurunda yapılacak kura çekimi sonrasında işe yerleştirilecek kişiler, çekilişten 2 gün sonra işe başlayabilecekler ve 9 ay süre ile asgari ücretle Esenler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışacaklar.  Şu ana kadar 600 kişinin müracaat ettiğini belirten ESKAM Sorumlusu Aziz Kekeç, “Çekilişe, 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla herkes başvurabilir. Önceliğimiz Esenler’de oturan vatandaşlarımız ama diğer ilçelerden de müracaat kabul ediyoruz” dedi.

GENÇ GİRİŞİMCİLER ÜCRETSİZ EĞİTİM

MÜSİAD ve İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından  “Çocukların ve Gençlerin Girişimcilik, Beceri ve Geleceklerini Destekleme Mali Destek Programı”kapsamında ortaklaşa hayata geçirilen “MÜSİAD Girişimcilik Merkezi Projesi, genç girişimcilere kapılarını açıyor.

Yenilikçi ve sürdürülebilir iş fikri olan 30 genç girişimciye ücretsiz tam donanımlı ofis, eğitim ve mentorlük hizmeti vermeyi hedefleyen projeye katılmak isteyenler, 18 Mart 2013 tarihine kadar Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM) aracılığıyla başvuru yapabilirler.

 

Diğer Belediye personel alım ilanları yardımıyla iş başvurusu yapmak istediğiniz şehirlerin iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.


9 Comments

 1. Adem

  Eyl 18, 2014 at 02:15

  İstanbul Esenler Belediyesi personel alımı yapmaya ne zaman başlayacak? 2014 yılında alım yapacak mı yoksa personel alımı 2015 yılına mı kaldı?

 2. serdar

  Kas 26, 2014 at 10:16

  dıştıcaret okudum unuversde

 3. ramazan

  Ara 14, 2014 at 01:11

  Esenler belediyesine nasıl girebilirim

 4. ender kargı

  Nis 14, 2015 at 16:45

  cok guzel ama askerı ucret gecımı saglarmı 2 ekmek alsan bır kılo zeytın habıde kıra verdın mı vaay halıne tabıkıde keyfı olan duşun mez bunu yanı bır mılet vekılı cıkıp ta 10 000 bın lıra alıyor bıde yet mıyor dıyor

 5. Anonim

  Ağu 18, 2015 at 23:55

  Eskam dan bir cacık olmaz milleti oyalamaktan başka bisey değil nette daha iyi işler bulursu nuz

 6. idris çetin

  Oca 8, 2016 at 02:24

  ben 08 11 2015 tarihten işsiz m 3 çocuk kutluyor um ev borcunda çok esenler belediyemiz de bir iş istiyorum başka birşeyi istemiyorum ayrica belediyemiz bize esenler halkımıza yaptı hizmete dolayı çok teşekkür ederim saygilar

 7. Nur Hanım

  Şub 29, 2016 at 14:34

  Eskam dan kesinlikle memnun değilim ancak çalışanlar gidenin arkadasından iş beğenmiyorlar diye dedikodu yapmayı biliyorlar istediğiniz iş imkanları ile onların verdikleri iş yerleri arasında dağlar kadar fark var ancak yazıp yolluyorlar bidaha gelincede odadan çıkar çıkmaz dedikodunuza başlıyorlar !

 8. Ayşenur Şengül

  May 6, 2016 at 18:10

  Ben okumadım çok pişmanım esenler belediyemizden bi iş istiyorum ne iş olsa yaparım bu işe çok ihtiyacım var.. 🙁

 9. sigortamı tamamlamak için sizden bir iş istiyorum şennur uyanık

  May 31, 2016 at 01:05

  sigortamı tamamlamak için işe ihtiyacım var

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.