İstanbul Esenler Belediyesi İş Başvurusu Personel Alımı

Esenler Belediyesi personel alımı ve eleman alımı yapmaya devam ediyor. Esenler Belediyesi zabıta alımı yapmaya devam ediyor. Esenler Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar ve iş başvuru formu aşağıdaki gibidir.

İŞKUR ve Esenler Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında yapılacak kura çekilişi ile 500 kişi istihdam edilecek.

20 Mart Çarşamba günü Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek kura çekilişine 18 yaşını dolduran herkes müracaat edebilir.

İşverenle iş arayanları buluşturarak bugüne kadar binlerce işsize umut olan Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM) Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında toplam 500 kişiye iş imkânı sunacak.

İŞKUR’un başlattığı Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun ile Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Oğuz Türk arasında imzalanan protokol kapsamında; Esenler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde istihdam edilecek işçiler, 20 Mart 2012 tarihinde 09.00’da Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek kura çekimi ile işe yerleştirilecek.

Noter huzurunda yapılacak kura çekimi sonrasında işe yerleştirilecek kişiler, çekilişten 2 gün sonra işe başlayabilecekler ve 9 ay süre ile asgari ücretle Esenler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışacaklar.  Şu ana kadar 600 kişinin müracaat ettiğini belirten ESKAM Sorumlusu Aziz Kekeç, “Çekilişe, 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla herkes başvurabilir. Önceliğimiz Esenler’de oturan vatandaşlarımız ama diğer ilçelerden de müracaat kabul ediyoruz” dedi.

GENÇ GİRİŞİMCİLER ÜCRETSİZ EĞİTİM

MÜSİAD ve İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından  “Çocukların ve Gençlerin Girişimcilik, Beceri ve Geleceklerini Destekleme Mali Destek Programı”kapsamında ortaklaşa hayata geçirilen “MÜSİAD Girişimcilik Merkezi Projesi, genç girişimcilere kapılarını açıyor.

Yenilikçi ve sürdürülebilir iş fikri olan 30 genç girişimciye ücretsiz tam donanımlı ofis, eğitim ve mentorlük hizmeti vermeyi hedefleyen projeye katılmak isteyenler, 18 Mart 2013 tarihine kadar Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM) aracılığıyla başvuru yapabilirler.

 

Diğer Belediye personel alım ilanları yardımıyla iş başvurusu yapmak istediğiniz şehirlerin iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. • esenler belediyesi iş ilanları
 • esenler belediyesi işçi alımı
 • esenler belediyesi iş başvurusu
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
İstanbul Esenler Belediyesi İş Başvurusu Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
 1. Adem dedi ki:

  İstanbul Esenler Belediyesi personel alımı yapmaya ne zaman başlayacak? 2014 yılında alım yapacak mı yoksa personel alımı 2015 yılına mı kaldı?

 2. serdar dedi ki:

  dıştıcaret okudum unuversde

 3. ramazan dedi ki:

  Esenler belediyesine nasıl girebilirim

 4. ender kargı dedi ki:

  cok guzel ama askerı ucret gecımı saglarmı 2 ekmek alsan bır kılo zeytın habıde kıra verdın mı vaay halıne tabıkıde keyfı olan duşun mez bunu yanı bır mılet vekılı cıkıp ta 10 000 bın lıra alıyor bıde yet mıyor dıyor

 5. Anonim dedi ki:

  Eskam dan bir cacık olmaz milleti oyalamaktan başka bisey değil nette daha iyi işler bulursu nuz

 6. idris çetin dedi ki:

  ben 08 11 2015 tarihten işsiz m 3 çocuk kutluyor um ev borcunda çok esenler belediyemiz de bir iş istiyorum başka birşeyi istemiyorum ayrica belediyemiz bize esenler halkımıza yaptı hizmete dolayı çok teşekkür ederim saygilar

 7. Nur Hanım dedi ki:

  Eskam dan kesinlikle memnun değilim ancak çalışanlar gidenin arkadasından iş beğenmiyorlar diye dedikodu yapmayı biliyorlar istediğiniz iş imkanları ile onların verdikleri iş yerleri arasında dağlar kadar fark var ancak yazıp yolluyorlar bidaha gelincede odadan çıkar çıkmaz dedikodunuza başlıyorlar !

 8. Ayşenur Şengül dedi ki:

  Ben okumadım çok pişmanım esenler belediyemizden bi iş istiyorum ne iş olsa yaparım bu işe çok ihtiyacım var.. 🙁

 9. sigortamı tamamlamak için sizden bir iş istiyorum şennur uyanık dedi ki:

  sigortamı tamamlamak için işe ihtiyacım var

 10. Filiz Gözel dedi ki:

  Ben silahsız güvenlik kimlik kartim var esenler belediyesinden gündüz 8saatlik bir iş istiyorum 2 çocuğum var 12 saat çalışıyorum lütfen yardımcısı olurlarsa sevinirim

 11. Guler Baloglu dedi ki:

  Yemek cay uzerine esenler cevresinde is ariyorum

 12. Ben dönerci veya mutfak elemanı olarak esenler brlediyesin de calismak istiyorum yardımcı olurmusunuz. dedi ki:

  Yasin coskun

 13. Mustafa dedi ki:

  Esenler belediyesi işçi alımı bu yıl yapılacak mı yoksa taşerona kadro verildiği için artık işçi alımı yapılmayacak mı?