Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı İş Başvurusu

Eti MadenEti Maden İşletmeleri personel işçi alımı 2014 yılında da devam ediyor. Eti Maden İşletmeleri’nin farklı şehirlerde bulunan fabrikalarına işçi alımı için yayınladığı iş ilanları.

ETİ MADEN İŞÇİ ALIMLARI

BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKALARI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ENGELLİ İŞÇİ ALIMI

Eti Maden Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğünün (Bandırma/BALIKESİR) engelli işçi ihtiyacının karşılanması amacıyla 21 Mayıs 2014 tarihinde sözlü sınav yapılacaktır.

Eti Maden engelli işçi alımı sınavına başvuracak adayların; Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, 21 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 09:30’da sözlü sınav yapılacaktır. Adayların anılan gün ve saatte nüfus cüzdanı, mezun olduğu okul diploması aslı veya noter tasdikli sureti ve engellilik durumlarını gösterir sağlık kurulu raporuyla birlikte, aşağıda açık adresi belirtilen iş yerimizde hazır bulunmaları gerekmektedir.

KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ESKİ HÜKÜMLÜ İŞÇİ ALIMI

Eti Maden Kırka Bor İşletme Müdürlüğünün (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) eski hükümlü işçi ihtiyacının karşılanması amacıyla 08 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sözlü sınava katılacak adaylara ait isim listesidir.

Eti Maden eski hükümlü işçi sınavına başvuracak adayların;  Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, 08 Mayıs 2014 tarihinde saat 09:30’da sözlü sınav yapılacaktır. Adayların anılan gün ve saatte nüfus cüzdanı, mezun olduğu okul diploması aslı veya noter tasdikli sureti ile birlikte, aşağıda açık adresi belirtilen iş yerimizde hazır bulunmaları gerekmektedir.

KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ENGELLİ İŞÇİ ALIMI

Eti Maden Kırka Bor İşletme Müdürlüğünün (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) engelli işçi ihtiyacının karşılanması amacıyla 08 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sözlü sınava katılacak adaylara ait isim listesidir.

Eti Maden engelli işçi alımı sınavına başvuracak adayların; Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, 08 Mayıs 2014 tarihinde saat 14:00’de sözlü sınav yapılacaktır. Adayların anılan gün ve saatte nüfus cüzdanı, mezun olduğu okul diploması aslı veya noter tasdikli sureti ve engellilik durumunu gösterir sağlık kurulu raporuyla birlikte, aşağıda açık adresi belirtilen iş yerimizde hazır bulunmaları gerekmektedir.



 • etı maden ıscı alımı
 • kırka boraks işci alımı
 • etibor isci alimi
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. selenn dedi ki:

  2 senedir maduriyetten yararlanacaksiniz deniyo hala bi sonuc yok daha ne kadar boyle
  surecek ni aciklama yapin luffen….

 2. Adem Taş dedi ki:

  Eskişehir Eti Maden İşletmesi personel alımı yapıyor mu?

 3. Yücel dedi ki:

  elektronik ustalik belgesi sahibi olmaimiz yeterli oluyormu

 4. selime dedi ki:

  birtane bebegim var bezini zor alıyorum kocam ilkokul mezunu işsiz okuyamayanlar ölsünmü açlıktan b kardeşim

 5. selen dedi ki:

  herkes ayladır yıllardır boraksa girmek için ilan bekliyo yok mulakat yok bilmem ne böyle sacma sapan iş alımı olurmu ınsalar torpille iş sahibi oluyolar bizim gibilerde beklesin dursun…

 6. alp eren dedi ki:

  ben 1982 doğumluyum terörle mücadeleden başarı belgem var lise mobilya dekarasyon bölümü mezunuyum şuan zonguldakta özel maden ocağında ye altı işçisi olarak devam etmekteyim uygun görülen bölümde çalışmak istiyorum

 7. SUAT DUMAN dedi ki:

  BEN SUAT DUMAN ETİ MADEN İŞ ARIYORUM BEN ARTVİN KOBİNKO MADEN İŞ ÇALIŞTTIM.SONRA MADEN KAPATI.BEN İŞ ARIYOPRUM BANDIRMA İZMİR MANİSA OLUR SAYGILARA ARZ EDERİM.BWEN CEP 05300103257

 8. Anonim dedi ki:

  Madende iş arıyorum 05374653853

 9. serhat saçak dedi ki:

  Ben iș arıyorum bakım onarım kaynakçılık yapıyorum meslek okulu mezunuyum metal ișleri 05422268705