Eti Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

Ana Sayfa » İş İlanları - Eti Personel Eleman Alımı İş Başvurusu - haber24

Eti personel alımı yapmaya devam ediyor. İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar için iş başvuru şartlarını ve iş başvuru formu.

Eti Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Eti de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Eti ya da Eti Gıda A.Ş. 1962 yılında Eskişehir’de Firuz Kanatlı tarafından kurulan bir gıda ürünlerini satan firmadır. Bisküvi, çikolata, gofret ve bunlar gibi bürçok ürünün üretimini yapmakta.

ülkemizin sektöründeki en büyük firmalarından biridir. Birçok lezzeti ile bir marka haline gelen ve yeni ürünlerini çıkaran bir firma. Birçok fabrikası ile ürünlerini üretmeye devam eden ETİ ülkemizde yeni kişileri arıyor.

Bünyesinde çalışacak olan birçok kişiyi bekleyen Eti Gıda A.Ş.’de sizde çalışmak istiyorsanız hemen aşağıdaki linke tıklayarak Kariyer.net’ten verdiği ilanları görebilir ve hemen başvurunuzu iletebilirsiniz. Bu kişilerden olmak isteyen birçok kişi var. Eğer sizde bunlardan biri olmak istiyorsanız hiç kaçırmadan durmayın ve hemen başvurunuzu yollayın.

Eti Personel Eleman Alımı İş Başvurusu İçin Tıklayın.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Eti Personel Eleman Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. Fatih eski dedi ki:

    Eti sektorunde calismak istiyorum donerseniz sevinirim 05443055007