Evde kurdele işi yaparak para kazanmak ister misiniz?

Evde yapılabilecek iş fikirlerinin arasında evde kurdele işi de mevcut. Sizde bu işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Evet evde yapılabilecek iş fikirlerinden kurdele yaparak ek gelir elde edebilirsiniz…

Artık evlere bir çok iş verilmekte. Bunların başında evlere kurdele işi gelmekte bir çok bayan bu işi oldukça benimsemiş durumda. Sizde evde oturmaktan sıkıldıysanız bunun yanı sıra birazda para kazanmak istiyorsanız oldukça cazip aslında.

Normalde hediye sarmak için kullanılan kurdeleler aslında birazcık beceri sayesinde havludan, çeyizlik eşyalara ,kına setlerinden ,masa örtüsü kenarı süslemelerine kadar bir çok alanda artık kullanılmakta aslında. Basit bir kurdeleyi gül modelinde veya da ufak minik fiyonklarla katlanarak masa örtüsünde kullanılan bu işçiliğe ihtiyacı olan bir çok firma var. Bizde bunları sizler için araştırdık. Kendinize ve çevrenizdekilere de bu fırsatı verebilirsiniz.

Verilen işlerin potansiyelinin yoğunluğu açısından hem daha seri olmak hemde daha fazla iş bitirmek amacıyla kuracağınız ekiple bu işi meslek edinme şansına sahipsiniz.

Bizde sizlere kolaylık olması açısından eve kurdele işi veren firmalar ihityaç duydukları kişi ve kişilere ulaşması için konumuzda toparladık.

Bu ilanlardan sizlerde faydanalanarak işverenlerden size uygun olan işi bularak sizde iş sahibi olabilirsiniz.

Evde Kurdele İşi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

kurdele katlama nasıl yapılır

Evde kurdele işi yaparak para kazanmak isteyen ev hanımları kurdele işinden nasıl para kazanabilir?

İşe ilk önce kurdele yapımını öğrenmekle giriş yapılmalı, bu işi öğrenmek için il ve ilçelerin halk eğitim merkezinden veya belediyelerin vermiş olduğu kurslardan çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kurdele işi hem çok zevkli hemde çok kolay para kazanma yollarından bir tanesidir.

Kurdele satışı yapabileceğiniz web sayfaları sahibinden, gittigidiyor ve herseyburada gibi sitelerden yapmış olduğunuz kurdele işlerini satışını da yapabilirsiniz.

Kurdele satışı yapmak istiyorsunuz ve kendi kuracağınız web sayfasından satışları gerçekleştirmek istiyorsunuz. Basit bir internet sitesi oluşturup kurdele işinden yapmış olduğunuz ürünleri bu site üzerinden tanıtabilir ve satışını yapabilirsiniz. Ayrıca instagram sayfası açarak tanıtımını yapabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Evde kurdele işi yaparak para kazanmak ister misiniz? yazısına yapılan yorumlar
 1. Cumali AZGAN dedi ki:

  evde kurdela işi yapmak istiyorum teşekkürler.

 2. Semra YAMAN dedi ki:

  evde kurdela işi için yazıyorum.teşekkür ederim

 3. yıldız yılmaz dedi ki:

  evde kurdela işi yapmak istiyorum tşk

 4. Evde kurdela işi yapmak istiyorum .Mamak. akdere dedi ki:

  Rabia Gültekin

 5. Evde kurdela işi yapmak istiyorum tşk dedi ki:

  Özlem hasan