Evde Kurdela İşi

Ana Sayfa » Evlere ek iş veren firmalar - Evde Kurdela İşi - haber24

Evde Kurdela İşi

Artık evlere bir çok iş verilmekte. Bunların başında evlere kurdela işi gelmekte bir çok bayan bu işi oldukça benimsemiş durumda. Sizde evde oturmaktan sıkıldıysanız bunun yanı sıra birazda para kazanmak istiyorsanız oldukça cazip aslında.

Normalde hediye sarmak için kullanılan kurdelalar aslında birazcık beceri sayesinde havludan, çeyizlik eşyalara ,kına setlerinden ,masa örtüsü kenarı süslemelerine kadar bir çok alanda artık kullanılmakta aslında. Basit bir kurdelayı gül modelinde veya da ufak minik fiyonklarla katlanarak masa örtüsünde kullanılan bu işçiliğe ihtiyacı olan bir çok firma var. Bizde bunları sizler için araştırdık. Kendinize ve çevrenizdekilere de bu fırsatı verebilirsiniz.

Verilen işlerin potansiyelinin yoğunluğu açısından hem daha seri olmak hemde daha fazla iş bitirmek amacıyla kuracağınız ekiple bu işi meslek edinme şansına sahipsiniz.

Bizde sizlere kolaylık olması açısından eve kurdela işi veren firmalar ihityaç duydukları kişi ve kişilere ulaşması için konumuzda toparladık.

Bu ilanlardan sizlerde faydanalanarak işverenlerden size uygun olan işi bularak sizde iş sahibi olabilirsiniz.

Evde Kurdela İşi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.


Evde Kurdela İşi yazısına yapılan yorumlar
 1. Cumali AZGAN dedi ki:

  evde kurdela işi yapmak istiyorum teşekkürler.

 2. Semra YAMAN dedi ki:

  evde kurdela işi için yazıyorum.teşekkür ederim

 3. yıldız yılmaz dedi ki:

  evde kurdela işi yapmak istiyorum tşk

 4. Evde kurdela işi yapmak istiyorum .Mamak. akdere dedi ki:

  Rabia Gültekin