Evde Poşet Katlama İşi yaparak para kazanmak

Ana Sayfa » Ek İş fikirleri - Evde Poşet Katlama İşi yaparak para kazanmak

Evde poşet katlama işi yapmak mı istiyorsunuz? Evde poşet katlama işi yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz?

Evde-poşet-katlama-işiEvde poşet katlama işi oldukça kolay, pratik ve popüler bir iştir. Bu yüzden birçok firma evlere poşet katlama işi vermektedir. Evden poşet katlama işini çocuk, genç yaşlı demeden herkes rahatlıkla yapabilir. Firmalar fabrikalarında ürettikleri poşetleri katlama konusunda sıkıntı çekmektedirler. Çünkü sadece poşet katlamak için maaşlı, sigortalı eleman çalıştırmaları pek de mantıklı değildir.

Poşetler Artık Ek İş Oluyor!

Sizler araştırarak eve poşet katlama işi veren firmalar ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz firma ile anlaşabilirsiniz. Anlaştığınız firma sizlere poşetleri gönderir ve sizler de belirtilen süre içerisinde evde poşetleri katlayarak düzenlersiniz. Katladığınız poşetleri tekrar firmaya gönderdiğiniz de ücretinizi alabilmektesiniz.

Evde poşet katlama işi yaparak para kazanmak isteyen ziyaretçilerimiz yorumlar kısmına ilan bırakabilirler. Ayrıca evlere poşet katlama işi veren firmalar da ilanlarını yorumlar kısmına bırakabilir.

personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Evde Poşet Katlama İşi yaparak para kazanmak yazısına yapılan yorumlar
 1. Sevtap Doğan dedi ki:

  Merhaba ben Sevtap dogan bu isi ben yapmak istiyorum facte sevtap uysal dogan olarak ekliyim lutfen cok ihtiyacim var

 2. Sevtap Doğan dedi ki:

  merhaba ben bu isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var grubumuzda var daha once sapka falanda yaptirdim iletisim bilgilerinizi bulamiyorum

 3. ibrahim dedi ki:

  evde poşet katlama işi yapmak istiyoruz. bize geniş bilgi verirmisiniz 0532 720 44 53

 4. Filiz acar dedi ki:

  takı tasarımıyla ugrastıgım için el becerim yüksek.az zamanda çok iş yapabilirim..bu işe cok ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum istanbul kartalda oturuyorum

 5. Mürşide dedi ki:

  Mail adresi:mursideamac@gmail.com
  Evde poşet katlama işi istiyorum.Bu konuda elim hızlıdır.istanbul da oturuyorum.

 6. Zeynep dedi ki:

  Mail adresi:mursideamac@gmail.com
  Evde poşet katlama işi istiyorum.Bu konuda elim hızlıdır.istanbul da oturuyorum.