Eve Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Ana Sayfa » Evlere ek iş veren firmalar - Eve Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar - haber24

Evde davetiye katlama işi yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz? Evde davetiye işi size ek gelir sağlacaktır.

İşte evde davetiye katlama işi hakkında merak edilenler…

evde davetiye katlama işi yaparak para kazanmakGünümüz de davetiyeler oldukça fazla kullanılmaktadır. Davetiyeler bir işin resmiyetini yükseltmektedir. Bir insanı bir yere daha nazikçe davet etmek demektir. Davetiyeler seminerlerde, konferanslarda ve kokteyl gibi daha birçok alanda kullanılmaktadır. Fakat davetiyeleri yapmaktan ziyade katlamak daha uzun bir iştir. Bu yüzden eve davetiye katlama ek işi veren firmalar oldukça yüksektir.

Davetiye Katlayarak Kazanç Sağlayabilirsiniz!

Firmalar matbaalara verdikleri bu görevi matbaalarda artık evlere iş olarak verebilmektedir. Ayrıca evde davetiye katlama işini direkt olarak veren firmalar da azımsanmayacak derece de yüksektir. Eğer evden davetiye katlama işi yapabilirim diyorsanız hele ki aileniz biraz kalabalık ise davetiye katlama işi belki de ek iş olmaktan çıkar. Hemen eve davetiye katlama işi veren firmaları aramaya koyulabilirsiniz.

Evinizden davetiye yaparak para kazanmak sizce imkansız mı ? Bu yazımızda evde davetiye işi yaparak para kazanma kısmını anlatacağız sizlere ilk olarak neden firmalar kendi elemanlarına yaptırmıyorda eve davetiye işi veriyor ona açıklık getirelim yorumlarda bir çok kullanıcı bunu sormuş, Arkadaşlar örnek veriyorum firma 100 yeni model çıkartıyor bunları 100-500 adet basmıyor bunları her birini 100,000 adet basıyor buda bir milyon davetiye eder bunların her birinin süslemesi farklı yapıştırması farklı katlaması farklı o yüzden bu 3-5 kişi ile olacak iş değil davetiye firmalarıda eve davetiye katlama ve yapıştırma işlerini vererek bu milyon davetiyeyi müşteriye sunacak hale getirmek için ev hanımlarına ek iş imkanı sağlıyorlar.

Evden davetiye işi yaparak davetiye başı 5-10 kuruş alırsınız belki az ama ailenizinde katkısı ile günde 500-1000 kadar davetiye katlarsanız bu günlük 10-15 TL aylık 500-750 TL gibi bir ek ücrete tabidir, nerden bulacağız bu davetiye işini bunun için internetteki ek iş ilanları na bakabilirsiniz genelde firmalar ücretsiz ilan verirler ve Koza Yağmur Kristal damla gibi büyük davetiye üreticilerinin internet sitelerinide ziyaret ederek ordan telefon ile iletişime geçebilir evlere iş verip vermediklerini bilgi alabilirsiniz,

Büyük şehirler dışında kırsal kesimlerde de davetiye firmalarının şubeleri bulunmaktadır buralardanda iş bulabilirsiniz ama istanbul izmir ankara gibi şehirlerde yaşıyorsanız buralarda evde yapılacak ek işleri daha rahat bulma şansınız daha fazla elbette.. evde davetiye katlama işi için sitemizede yorum bırakabilirsiniz ve ihtiyaç halinde firma yetkilisi tarafından iletişim kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Sizlerde evlerinizden çalışarak ek kazanç elde etmek istiyorsanız işte tam size göre bir fırsat. Davetiler hayatımızın hemen hemen her alanında girmiştir. Vereceğimiz düğünler, nişanlar, kınalar, seminerler, konferanslar ve konserler için çeşitli sayıda farklı özellikte davetiye bulabilirsiniz. Bu davetiye hazırlama işlemleri kolayca sizler için halledilmektedir.

Evde davetiye katlama işi yaparak para kazanmak

Evden para kazanmak isteyenler bu davetiyeleri evlerinde kolayca yapabilirler. Evde davetiye katlama işi veren firmalar sayesinde sizlerde evlerinizden oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey davetiyenin boncuklarını takmak ve süslemektir. Ayrıca davetiyenin kurdele bölümünü keserek düzeltmektir. İşte işlem bu kadar basittir. Ayrıca elinizin bu katlama işine alıştıkça kazancınız daha fazla artmaktadır.

Evlere davetiye işi veren firmaların telefon numaraları

Evlere davetiye katlama işi veren firmaların telefon ve diğer iletişim bilgilerine ulaşmak için ilan sitelerini takip edebilirsiniz. Ek iş veren firmalar ek iş vermek için çeşitli ilanlar vermektedirler.

Ankara’da eve davetiye katlama işi veren firmalar

Ayrıca ek iş veren firmalar özellikle de evlere davetiye katlama işi veren firmalar ve ek iş arayan kişiler yorumlar kısmını kullanabilirler.

Lüleburgaz’da ev davetiye katlama işi veren firmalar

Kırklareli bir ilçesi olan Lüleburgaz’da evde çalışmak ve para kazanmak isteyenlere fırsat. Evde davetiye katlama işi yapmak isteyenler ev bütçesine katkıda bulunarak para kazanabilirler. Detaylarda adınız soyadınız, e-mail adresiniz ve bulunduğunuz yeri yazmanız yeterli olacaktır. Lüleburgaz’da ek iş veren firmalar gerektiği taktirde sizler ile irtibata geçecektir. Yukarıda saydığımız işler bu işler arasında öne çıkanlardır. Ayrıca tespih, mandal paketleme, tütün sarma , dantel ve boncuk dizme işleri de bulunuyor. Yapabileceğinizi düşündüğünüz bir iş ile aylık 500 TL ile 2000 TL arasında ek gelir elde etmeniz mümkündür.

  • bursada evlere iş veren yerler telefon numarası
  • evde iş imkanı telefon numaraları
  • lüleburgazda evde iş imkanı
  • luleburgaz evde is imkani
  • evlere iş veren yerler ve telefon numaraları

  • bursada evlere iş veren yerler telefon numarası
  • evde iş imkanı telefon numaraları
  • lüleburgazda evde iş imkanı
  • luleburgaz evde is imkani
  • evlere iş veren yerler ve telefon numaraları
personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Eve Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar yazısına yapılan yorumlar