Evlere ek iş veren firmalar – Evde yapılabilecek işler nelerdir?

evde-ek-iş-yaparak-para-kazanmakEvde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin başvurduğu yöntemler arasında evlere ek iş veren firmalarından iş alarak para kazanmaktır.

Evde ek iş yaparak para kazanabileceğiniz işler

Sizde evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. İşte evde ek iş yaparak para kazanabileceğiniz işler.

Evde mandal montaj işi yaparak para kazanmak

Eve mandal montaj işi veren firmalarından iş alarak siz de ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Evde mandal montaj işi yaparak para kazanmak isteyenlerin öncelikle “mandal montaj işi nasıl yapılır” konusunda bilgi sahibi olması gerekmektedir.

Evde nikah şekeri işi yaparak para kazanmak

Evde nikah şekeri işi yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği işlerin başında gelmektedir. Evde nikah şekere işi sayesinde sizde iyi paralar kazanabilirsiniz. Eve nikah şekere işi veren firmaların ilanlarını yorumlar bölümden okuyabilirsiniz.

Evde kutu katlama işi yaparak para kazanmak

Kutu katlama işi pratik bir iştir. Evlere kutu katlama işi veren firmalar kutu başına 5 ile 10 kuruş arasında ödeme yapmaktadır. Biraz pratik yaparak sizde zamanla ciddi bütçelere ulaşabilirsiniz.

Evde davetiye katlama işi yaparak para kazanmak

Düğünlerin yaklaşmasıyla birlikte evlere davetiye katlama işi veren firmalar ilan vermeye başlamaktadır. 2014 yılında 599 bin çiftin evlendiğini 2015 yılında ise 600 bini aşkın çiftin evlenmesi beklenmektedir. Düğün sektörünün büyüklüğünün 15 milyar dolar civarında olduğunu hesaplarsak sizde bu büyük pastadan pay alabilirsiniz.

Evde poşet katlama işi yaparak para kazanmak

Evlere poşet katlama işi veren firmalardan poşet katlama işi alarak para kazanmanız mümkün. Diğer illere nazaran daha kolay olay bu iş çok tercih edilmektedir. Firmaların poşet katlama teknolojisine yatırmaktan çekindikleri ücretleri evde ek iş yapmak isteyenlere yaptırmaktadırlar. Evde poşet katlayarak ayda 1000 TL civarında para kazanmak mümkün.

Evde etiket işi yaparak para kazanmak

Evde etiket işi yaparak para kazanmak isteyen kişilerin evlere etiket işi veren firmaların ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Kıyafet, yiyecek ce daha birçok ürüne ait etiketlerin hazırlaması konusunda ek iş veren firmalardan ücret talep edebilirsiniz.

Evde kına paketleme işi yaparak para kazanmak

Düğünlerin yaklaşmasıyla birlikte örf ve adetlerimizde var olan kına gecelerinin vazgeçilmezi olan kına dağıtma işinin bir parçası olarak sizde kına paketleme işi yaparak sezonluk ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Evde para kazanabileceğiniz diğer ek iş fikirlerine gelince;

 • Evde boncuk işi yaparak para kazanmak
 • Evde yemek yaparak para kazanmak
 • Evde tespih işi yaparak para kazanmak
 • Evde anahtarlık işi yaparak para kazanmak

Evlere ek iş veren firmaların iş ilanlarını takip etmek biraz zor olabilir. Biz sizi bu zahmetten kurtarıyor ve ek iş veren firmaların iş ilanlarını yakından takip ederek sizi bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Ayrıca buradan duyurmak istediğim bir konu var: Evlere ek iş veren firmaların ilanlarını yorumlar kısmında yazabilirler. Evde ek iş yapmak isteyen kişilerin bu ilanları takip edebileceği gibi kolay iletişim için evlere ek iş veren firmaların telefon numaralarını belirtmeleri rica olunur.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Evlere ek iş veren firmalar – Evde yapılabilecek işler nelerdir? yazısına yapılan yorumlar
 1. Hasibe dedi ki:

  Ben evde ek iş yapmak istiyorum

 2. gülenay kılcı dedi ki:

  gülenay kılcı davetiye katlama işini daha önce yaptım tekrar çalışmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim. 05077133020

 3. Soner kanbur dedi ki:

  Bende evde ek is yapmak istiyorum lutfen ulasin evde cok bos zamanim oluyor gunun yarisindan fazla evde oluyorum ulasim 0 542 207 4881

 4. elif dedi ki:

  Evde sabun paketle isi yada leblebi pajetleme isi ariyorum

 5. Songul dedi ki:

  Merhabalar Zonguldak Karadeniz Eğerlisi ilçesinde yaşamaktayım davetiye ve kına paketleme isi için dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Mehmet dedi ki:

  Bende sabun paketlemek istiyorum ise cok ihtiyacim var
  Tel 05332229491 lutfen arayin

 7. Nurdan dedi ki:

  Benimde evde iş yapmaya ihtiyacım var Bursa Osmangazi Yunuseli yakınlarında bana göre iş var mı?

 8. mustafa dedi ki:

  evde mandal paketleme nikah şekeri ve benzeri işler yapmak istiyorum

 9. mustafa dedi ki:

  bende nikah şekeri mandal paketleme gibi evde yapilacak işlerden istiyorum. 5374420995