Fibabanka Personel Alımı İş Başvurusu

Ana Sayfa » Banka Personel Alımları - Fibabanka Personel Alımı İş Başvurusu - haber24

Geçtiğimiz yıl şube sayısını 28’den 62’ye, çalışan sayısını 1144′ çıkaran Fibabanka personel alımı yapmaya devam ediyor. Fibabanka iş başvurusu yapacak adayların iş ilanlarına kariyer siteleri üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

fibabanka iş başvurusu

Fibabanka yeni mezunlara özel bir önem veriyor. Hem Fibabank’a işe başvurusu yapan adaylara hem de çalışmaya başlayanlara yönelik ayrı ayrı programlar var. Bunlardan yeni mezun çalışanlara özel takdir programını, İnsan Kaynakları değil, kendisi de yeni mezun olmuş çalışanlar hazırlıyor.

Fibabanka 2014 yılında 100 kişilik işe alım yapacak. Bu rakamın yüzde 15-20’sini yeni mezun alımları oluşturacak. Ağırlıklı olarak Şube Satış kadrolarına personel alımı yapacak.

İşe alım süreci kaç aşamadan oluşuyor?

Fibabanka işe alım yapılacak pozisyonun düzeyine göre farklı aşamalardan oluşuyor. Satış kardoları alımlarında Grup Mülakatı ve Enverter kullanılırken belli düzeyin üstesindeki alımlarda çoklu birebir mülakatlar ile ilerliyor. Ayrıca yeni mezunlara yönelik alımlar daha detaylı olup, başvuru toplama aşamasından sonra yazılı sınav, grup mülakatı, bireysel mülakat ve teklif aşaması şeklinde yapılıyor.

Fibabanka iş başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka iş başvurusu yapmak isteyen adayların, gerek bankanın internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden gerekse de kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını takip ederek iş başvurusu yapabilirler.