Finansbank Personel Alım İlanı

finansbank personel alımıFinansbank üniversite öğrencileri başta olmak üzere lise mezunu bir çok bankacı adayına yeni bir şans veriyor. 2015 yılında binlerce kişiye iş imkanı sağlamış olan Finansbank personel alımı yapmaya devam ederek yeni alımlarında lise mezunu ve üniversite öğrencilerini unutmuyor.

Lise mezunlarının istihdamı içim önemli bir adım atan Finansbank, bu alım için herhangi bir sayı belirtmemiştir. Finansbank’ın alımları hakkında kısaca bilgi vereceğimiz bu makalemizde lise mezunu alımları için bazı şartlar bulunmaktadır.

Finansbank lise mezunu personel alımı hangi şartlar altında olacak diye baktığımızda birçok şart görebiliyoruz ancak; en büyük avantaj ise illa üniversite mezunu olmasını istememeleridir. Bu sayede üniversite okumayanlarda bu kariyer merkezinde iş sahibi olabilirler.

ARANAN NİTELİKLER

En az lise mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi

Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen

30 yaşını aşmamış

İletişim ve ikna becerisi yüksek

Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

Ayrıca Finansbank personel alım ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adayların daha önce Finansbank’a başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş olma şartı da aranmaktadır.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Finansbank Personel Alım İlanı yazısına yapılan yorumlar
  1. ismail dedi ki:

    bu güne kadar finans banka eleman alımlarına baktığımızda hep adalet dengeleri olmuyor gibi düşünüyoruz nasılmı.izmirde finansbank eleman alımlarında çocuğum için daha önce alımlarda müracat ettik çocuğuma yetkili biri 15 güne kadar elinize göreve başlama yazısı gelecek denildi biz bir ay bekledik gelmedi gerekli yere bilhassa ben gittim o bana söyleyen müdürü bulamadım bankada ve bırak çocuğumun göreve başlamasını bizim verdiğimiz dosyayı ve öz geçmişi gösteren hiçbir evrakı bile bulunmadı ve şok olduk umutumuz sona erdi ve finansban ile tüm ilişiğimi kestim ve bizi tanıyan dostlarımda finansbankla ilişiklerini kesti ve banka bir çok müşterisini kaybetti şimdi ise müracat etmeye güvenemiyoruz