Finansbank Türkiye Geneli Personel Alımı İş İlanları

finansbankFinansbank, gelişen Türkiye’nin gelişen finansal ihtiyaçlarına Türkiye’nin finansçısı olarak cevap verme konusuna odaklanırken, her zaman olduğu gibi müşteri merkezli stratejileri ve konusunda uzman, değerlerine bağlı çalışanlarının büyük bir tutku ve enerjiyle gerçekleştirdikleri çalışmalarıyla başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Finansbank Türkiye genelinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor. Finansbank 647 şube ve 13 bin çalışan sayısı ile faaliyet göstermektedir.

Finansbank bireysel satış temsilcisi ve enpara.com müşteri danışmanı arıyor.

Finansbank en az lise mezunu personel alımı yapıyor. 30 yaşını aşmamış, satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, iletişim ve ikna becerisi yüksek ve erkek adaylar için askerlik hizmetini yamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli bireyse satış temsilcisi alımı yapıyor.

Finansbank, İstanbul, Trabzon, Konya, Kayseri, Gaziantep, Eskişehir, Bursa, Denizli, Adana, Ankara, İzmir, Antalya illerinde ikamet eden/edebilecek, lisans ve önlisans mezunu, yüz yüze ve telefonla iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, 28 yaşını aşmamış ve seyahat engeli olmayan enpara.com müşteri danışmanı arıyor.

Finansbank iş ilanlarına kariyer sitelerindeki iş ilanları üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Daha önce Finansbank’a başvurup mülakat aşamasında elenmiş olanların başvuruları kabul edilmiyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...