Firmaların en çok aradığı eleman Garson oldu

Ana Sayfa » Eleman Alımları - Firmaların en çok aradığı eleman Garson oldu

Turizm sektörünün yaklaşmasıyla birlikte firmaların en çok aradığı eleman Garson oldu. Yenibireleman.com’un açıkladığı verilere göre Nisan ayı içinde en çok aranan eleman Garson pozisyonu için oldu.

EN ÇOK ARANAN ELEMANLAR

Yaklaşan yaz sezonunun turizm sektörünü hareketlendirmesi Garson arayışlarını artırmış durumda. En çok tatil tesisleri, kafe, bar ve restoranlar için aranan Garsonlar, bir mekandaki masaların hazırlanmasından servis hizmetine dek pek çok kademede görev yapıyor. Yenibireleman.com’daki Garson ilanlarının çoğunda deneyimli ve yüksekokul bitirmiş olma ve oteller için de İngilizce bilme şartları aranıyor. Garsonların da içinde olduğu, mavi yakalı eleman ilanlarının büyük bir kısmında aranan kriterlerden biri de işyerine yakın bir bölgede oturmak.

personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.