Forum Kayseri Personel Alımı

Forum Kayseri personel alımı

Forum Kayseri iş başvurusu yaparak sizde Forum Kayseri’ın gücünden güç alabilirsiniz. Forum Kayseri personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Forum Kayseri eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Forum Kayseri insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Forum Kayseri şehrin merkezinde, eski şehir stadyum arsasında yer almaktadır. Şehir merkezinden geçen ana ulaşım ağı ve köprülü kavşaklar ile kesişen konumu itibariyle proje kusursuz bir erişilebilirliğe sahiptir. 75,500 m²’lik arsa alanı üzerinde geliştirilecek olan Forum Kayseri konumu ile perakende sektörü için büyük önem taşımaktadır.

Kayseri, kentsel gelişim itibariyle yoğun konut yapılaşmasına sahiptir. Ulaşım ağının planlı ve kentleşmenin kompakt bir yapıya sahip olması, şehrin her noktasından proje alanına kolaylıkla ulaşımı mümkün kılmaktadır. Projenin hizmet bölgesi 1 milyonu aşan ve hızla artan nüfusa sahip şehrin tamamını kapsamakta ve yakın çevre etki alanı da göz önünde bulundurulduğunda, alışveriş merkezine yaklaşık yılda 9 milyon kişilik düzenli bir ziyaretçi akımı sağlanması beklenmektedir.

Forum Kayseri, havaalanı-Erciyes güzergahı ve yeni yapılan raylı sistem güzergahı üzerinde olması, şehrin konut ve ticaret kullanımlarının birleşme noktalarında bulunması nedeni ile yalnızca Kayseri ili için değil aynı zamanda yakın mesafedeki Sivas, Yozgat, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir gibi çevre iller için de bir ticaret, sosyal ve kültürel cazibe merkezi haline gelecektir.

Yaklaşık 64.000 m² kiralanabilir alana sahip olacak dört katlı projede, hipermarket, ulusal ve uluslararası çeşitli markaların yer aldığı mağazalar, sinemalar, restoranlar ve parkların yanı sıra 2.000 araçlık açık ve kapalı otopark da yer alacaktır. Konut, alışveriş merkezi ve daha birçok ünitenin de bulunacağı proje, mimarisiyle bölgeye değer katacaktır. Hollanda’lı T+T Design ve İspanyol L35 tarafından tasarlanan, uygulama projeleri Türrkiye’den ERA tarafından yapılan proje, ana cephelerinde yer alan Kayseri taşları ve yerel mimariye özgü kemerleri ile modern ve geleneksel yapıyı biraraya getirmektedir. Gün ışığının içeri süzüldüğü proje, açık terasları ve çevresini tamamen saran şehir parkı ile vazgeçilmez bir buluşma noktası olacaktır.

Forum Kayseri iş ilanları için kariyer sitelerinde açık pozisyonları inceleyebilir ve iş başvuru şartlarını taşıdığınızı düşündüğünüz iş ilanları için Forum Kayseri iş başvurusu yapabilirsiniz.  • kayseri forum iş ilanları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...