Garanti Bankası personel alımı açık pozisyonlar

Garanti Bankası

Garanti Bankası

Garanti Bankası personel alımı yapmaya devam ediyor. Garanti Bankası iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer siteleri üzerindeki açık pozisyonlara başvuruda bulunabilir veya Garanti Bankası insan kaynakları bölümündeki iş başvuru formunu kullanarak başvuruda bulunabilirler.

Garanti Bankası, farklı bankacılık pozisyonlarında personel alımı yapmaya devam ediyor. Garanti Bankası yeni açılacak şubeler için personel alımı yapmaya devem edecek.

GARANTİ BANKASI

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, 1983’te finans, sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu’na katıldı. Halen %59.95’lik hissesi Doğuş’a ait olan Garanti, 1990 yılında ilk halka arzı gerçekleştirdi, 1993’te ise Türkiye’de ilk defa yurtdışına hisse ihracı gerçekleştiren kurum oldu. Bugün, Garanti’nin sermayesinin %40,05’i halka açık.

Garanti, 18 milyar dolara ulaşan aktif büyüklüğüyle (30 Eylül 2004 itibarıyla) Türkiye’nin en büyük 3. özel bankası konumunda. 9.000’e yaklaşan çalışanları, yurtiçindeki 372 ve yurtdışında Lüksemburg, Malta, Kıbrıs’taki şubeleriyle; kurumsal, ticari, işletme bankacılığı ve bireysel müşterilerine çok yönlü finansal hizmet sunuyor. Hollanda’da Garanti Bank International ve Rusya’da Garanti Bank Moscow isimli bankaları bulunan Garanti, Çin’de temsilciliği bulunan ilk ve tek Türk bankası.  • garanti bankas i bavurusu
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...