Garanti Bankası Personel Alımı

Ana Sayfa » Banka Personel Alımları - Garanti Bankası Personel Alımı - haber24

garanti bankasıTürkiye’nin önde gelen bankalarından Garanti Bankası çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor.

1946 yılında Doğuş Grubu bünyesinde kurulan Garanti Bankası, 18 milyar dolara ulaşan aktif büyüklüğüyle, Türkiye’nin en büyük üçüncü özel bankası konumundadır. Garanti Bankası 9000’e yaklaşan çalışanıyla, yurtiçinde 372 şubesiyle faaliyet göstermeye devam etmektedir.

GARANTİ BANKASI İŞ İLANLARI

GARANTİ BANKASI ŞUBESİZ KANALLAR İŞLEM ANALİZ ASİSTANI ALIMI

Garanti Bankası, dış dolandırılık eylemlerini izlemek, tespit etmek, kontrol atlına almak ve engellemek için stratejiler geliştirmek, konu ile ilgili gerekli incelemeleri ve araştırma yapmak, dolandırıcılık eylemlerine maruz kalan müşteriler ile iletişime geçilerek yönlendirme yapmak amacıyla şubesiz kanallar işlem analiz asistanı arıyor.

Garanti Bankası şubesiz kanallar işlem analizi asistanı iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adayların, en az ön lisans mezunu, 27 yaşını aşmamış ve İstanbul’da ikamet ediyor olması şartları aranmaktadır.

GARANTİ BANKASI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALIMI

Garanti Bankası, müşterilerin telefon yolu ile ilettikleri banka ürün ve hizmetleri ile ilgili sorun/şikayet/öneri mesajlarını değerlendirmeye alarak veri tabanına girişini yapmak, işlemlerin yapılması için ilgili taraflara iletip takini yaparak sonuçları hakkında müşteriyi bilgilendirmek üzere müşteri memnuniyeti müşteri temsilcisi alımı yapacaktır.

Garanti Bankası, en az önlisans mezunu, 30 yaşını aşmamış, İstanbul’da ikamet eden, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş müşteri memnuniyeti müşteri temsilcisi olarak görevlendirmek üzere personel alımı yapacaktır.

GARANTİ BANKASI GİŞE ASİSTANI ALIMI

Garanti Bankası, Aksaray ve Burdur illerinde görevlendirmek üzere, gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve aynı zamanda gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmak üzere gişe asistanı alımı yapacaktır.

Garanti Bankası gişe asistanı iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar; En az önlisans mezunu (tercihen de lisans mezunu), 27 yaşını aşmamış, Burdur ve Aksaray’da ikamet eden, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş, ve pazarlama ve satış konusunda deneyimli olma şartları aranmaktadır.

Garanti Bankası personel eleman alımı iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için Garanti Bankası İnsan Kaynakları sitesindeki iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceğiniz gibi daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.