Garanti Bankası Staj Başvurusu

Garanti Bankası Staj Başvurusu.

1947  Yılında Ankara’ da kurulan ve hızla büyüyen GARANTİ BANKASI Garanti kariyer ilanı vererek bir çok üniversiteli öğrenciye ve deneyim kazanmak kariyer kazanmak isteyen bir çok kişiye STAJ imkanı sağlamaktadır.

Garanti bankası TEMEL BANKACILIK STAJI, GARANTİLİ DENEYİM STAJI, GENÇ GARANTİLİ STAJI olarak staj vermektedir.

   TEMEL BANKACILIK STAJI Örgün Eğitim veren Üniversitelerin 1. sınıf ve 2.sınıf öğrencilerine; 27 yaşını aşmamak şartıyla 40 gün süren ve tam zamanlı staja katılmak isteyen adayların daha önce TEMEL BANKACILIK STAJINA katılmamış olmaları gerekmektedir.

 GARANTİLİ DENEYİM STAJI almak isteyen adayların; 4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim gören 3. sınıf ve 4.sınıf öğrencilerine, kış dönemi  yarım gün yaz dönemi ise tam gün olmak üzere 6 ve 10 hafta olarak staj imkanı sağlamaktadır. Garantili staj almak isteyen adaylarda ayrıca; akademik başarıya sahip olan, çok iyi İngilizce bilen, şube ve satış bölümünde staj yapmayı tercih eden adaylar tercih edilmektedir.

GENÇ GARANTİLİ STAJ’ a katılmak isteyen adaylarda; 4 yıllık eğitim veren Üniversite ve Fakültelerin 3.sınıf ve  4.sınıf öğrencilerinden ilgili bölümlerinde öğrenim görmekte olan, İleri derecede İngilizce bilen, 6 ve 10 haftalık sürelerden oluşan STAJ imkanı verilmektedir.

Başvurularda uygun gören adaylar, ilgili bölümlerde staj yapmaları için davet edilir ve uygun olmaları halinde STAJ yapmaya başlarlar. Ayrıca STAJ boyunca adaylara maaş ödemesi de yapılmaktadır.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...