Gold Bilgisayar Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

Gold Bilgisayar’da çalışmak ister misiniz? Gold Bilgisayar iş başvurusu ve Gold Bilgisayar personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Gold Bilgisayar insan kaynaklarını araştırdık. Gold Bilgisayar iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Teknoloji, ihtiyaçtan öte artık vazgeçilmez bir gereklilik! Teknoloji kullanıcısının aradığıysa en son teknolojiyi en uygun fiyata, en iyi teknik servis hizmeti ve en güvenilir garantiyle almak.
1991 yılında Kadıköy’deki Yazıcıoğlu İşhanı’nda başlayan yolculuğunu bugün 100′ü aşkın satış noktasındaki 1000′den fazla personelle sürdüren ve Türkiye’de teknoloji market kavramının temellerini atan Gold’da bunların hepsi var!

Biz Gold Teknoloji Hipermarketleri olarak LCD televizyondan notebook’a, telefondan fotoğraf makinesine, küçük ev aletlerinden bilgisayar donanımlarına, ofis gereçlerinden telekomünikasyon ürünlerine teknoloji adına ihtiyaç duyulan her şeyi birbirinden farklı tüketici avantajlarıyla müşterilerimize sunuyoruz.

Gold, yüzlerce marka ve binlerce seçenek arasından 7′den 70′e herkesin kendisine uygun bir seçeneği bulabileceği bir adres olmanın yanında, tüketiciye; seçtiği ürünle sadece teknoloji değil, en ekonomik fiyat, en hızlı teknik servis hizmeti ve en uzun satış garantisi gibi avantajlar sunan bir markadır.

Biz Gold olarak ilk teknoloji hipermarketimizi 2005 yılında İstanbul-Bahçelievler’de açarken amacımız teknolojideki yenilikleri daha fazla noktada, daha fazla tüketiciyle buluşturmak, teknolojinin insan hayatına getirdiği kolaylıkları ve artı değerleri daha da artırmaktı.

Bu amaçla sırasıyla İstanbul-Altunizade, İstanbul-4. Levent ve Bursa’daki mağazalarımızı hizmete açtıktan sonra franchisinglerle birlikte Türkiye’nin farklı şehirlerindeki AVM’lerde açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazalarla daha da genişleyen hizmet ağımızla en son teknolojiyi, en uygun fiyatla sunmaya devam ettik.

Gold’da müşteri memnuniyeti daima önce gelir!
Bunun için biz müşterilerimize, en bol çeşitte, en uygun fiyatlı teknoloji ve ürünleri yakından tanıyan ve beklentiler doğrultusunda tüketiciyi en iyi şekilde yönlendirecek güler yüzlü satış ekibimizle sunarken hangi şehirde, hangi Gold Mağazası’nda olursa olsun kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Bugün Türkiye geneline yayılmış 100′ü aşkın satış noktasıyla müşterilerine hizmet veren Gold Teknoloji Hipermarketleri, 2010 yılında bu sayıyı 200′e çıkarma hedefiyle gelecekte de daha çok şehirde ve daha çok noktada teknolojinin en hesaplı adresi olmaya devam edecek!yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...