Görme engellilere 'iş bulma' eğitimi

Ana Sayfa » İş Başvurusu - Görme engellilere 'iş bulma' eğitimi

Görne engellilere 'iş bulma' eğitimi
İşe yerleştirme ve danışmanlık şirketi PageGroup Türkiye, kendi alanında farklı bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Şirket, Altı Nokta Körler Vakfı’nın görme engelli kursiyerlerine yönelik “İş Bulma Teknikleri” eğitimine başladı.

Vakfın desteklediği Rehabilitasyon Merkezi bünyesindeki kursiyerlere, PageGroup ekibi alta hafta süresiyle iş bulma ve iş başvurusu teknikleri içerikli eğitimler veriyor. Nisan ayında başlayan projenin ilk kursiyerleri mayıs ayında eğitimi tamamlamış olacak.

Yaklaşık 30 kişilik görme engelli kursiyer grubu, Türkiye’nin değişik illerinden ve farklı eğitim seviyelerinden rehabilitasyon eğitimi için bu merkeze gelmiş yetişkinlerden oluşuyor.

Eğitimler, doğru cv hazırlama, yeteneklerine uygun iş başvuru yöntemleri ve mülakat tekniklerini içeriyor.

Eğitim PageGroup yöneticilerinden oluşan 12 kişilik bir ekip değişimli olarak veriyor. Şirket, eğitim sonrasında uygun adayların işe yerleştirmesi için de kursiyerlere gerekli imkanları sağlayacak.

personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.