Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Muayene Memuru Alımı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı memur alımı yapıyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı muayene memuru alımı yapıyor.

muayene-memuru-alımı

MUAYENE MEMURU ALIMI

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı muayene memuru alımı için başvurular 18 Mart 2015 – 27 Mart 2015 tarihleri arasında alınacak olup, sözlü sınav 20 Nisan 2015 -12 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.

MUAYENE MEMURU ALIM ŞARTLARI

1. En az dört yıllık eğitim veren hukuk, siyasal bilgiler, İktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlanılın fakülte veya yüksekokullarından mezun olmak. Adayların, söz konusu bölümlere denk sayılan bir bölümden mezun olmaları halinde YÖK tarafından onaylanmış denklik belgelerini başvuru esnasında jpeg formatında taratarak iş talep formuna eklemeleri gerekmektedir.

2. Sınava son müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak. (27/03/1980 tarihinde ve daha sonra doğanlar başvurabilir.)

Muayene memuru alımı için başvurmak isteyen adayların ayrıca 2014 yılı KPSS’de, KPSSP3 ve KPSSP93 puan türlerinden 70 ve üzeri puan almış olması gerekmektedir.

MUAYENE MEMURU ALIMI YAPILACAK İLLER

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı muayene memuru alımı yapacağı iller

Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hakkari, Hatay, İğdır, İsparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Van, Yalova, Zonguldakyurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Muayene Memuru Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. ferhat kaya dedi ki:

    merhaba kadronuzda yer almak ıstıyorum ılgınıze tesekkürler