Gümüşler Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu

Gümüşler Belediyesi geçici işçi alımı için ilan yayınladı. Niğde Gümüşler Belediyesi’ne iş başvurusu yapacak adayların aşağıdaki şartları taşıması ve/veya yerine getirmesi gerekmektedir. Bu ilan Niğde İŞKUR biriminden ilan edilmiştir.

geçici işçi

Gümüşler Belediyesi İş Başvurusu

GÜMÜŞLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 26 Mayıs 2014
Yayınlanma Tarihi : 16 Mayıs 2014
İŞ BAŞVURUSU İÇİN GENEL ŞARTLAR 

GÜMÜŞLER BELEDİYESİ BEDEN İŞÇİSİ ALIMI  TALEBİNE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kura noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere çekilecektir.

Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, ehliyet şartı vb. Koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. – Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde Kamu Kurum ve Kuruluşuna gönderilir.

Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren işyeri tarafından yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.

Noter kurası 30.05.2014 tarihinde saat 10:00 da Gümüşler Belediye Başkanlığında gerçekleştirilecektir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gümüşler Belediyesi iş başvurusu yapacak adaylarda aranan mesleki nitelikler şöyledir;

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel) Pratikten

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :NİĞDE MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 2
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Kamu personel alımı kapsamında yapılan işçi alımı, eleman alımı, personel alımı ilanı Niğde Gümüşler Belediyesi iş başvurusu yapacak adaylara başarılar dilerim.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...