HACILAR BELEDİYESİ İŞÇİ ELEMAN ALIMI

Hacılar BelediyesiHacılar Belediyesi geçici işçi alımı yapacak. Kayseri Hacılar Belediyesi İşçi alımı ilanına iş başvurusu yapacak adayaların aşağıdaki ilanda aranan başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘unKIRIKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

HACILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 20 Mayıs 2014
Yayınlanma Tarihi : 08 Mayıs 2014

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

1.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 Gün içerisinde; Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü/Şube Müdürlüklerine şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de başvuru yapabileceklerdir.

2.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

3.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

4.Durumu talep şartlarına uyan öncelikli olarak başvuru yapacak olan adaylar, durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü/Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir.

5.Kamu kurum ve kuruluşlarının işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

6.KURA ÇEKİMİ; 26.05.2014 tarihi Saat 15.00’de Hacılar Belediye Başkanlığı Personel Şefliğinde noter huzurunda yapılacaktır.

7.Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin ve önceliklilerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Sözlü veya yazılı sınava alınacak asıl adayların listesi; Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının üç katı, öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının üç katı asıl ve yedek olarak kura çekimi sonucu belirlenir.

8.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

9.Kura sonucu listede yer alan adaylara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

10.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Greyder Operatörü 2 Kurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :KIRIKKALE MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli


yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
HACILAR BELEDİYESİ İŞÇİ ELEMAN ALIMI yazısına yapılan yorumlar
 1. Taner dedi ki:

  Kayseri hacılar Belediyesi’nde çalışmak istiyorum. Hacılar Belediyesi personel alımı yapıyor mu?

 2. AYHAN SOYAK dedi ki:

  Kayseri hacılar Belediyesi’nde çalışmak istiyorum. Hacılar Belediyesi personel alımı yapıyor mu askerlığımı yaptım calışmayı ıcten ıstıyorum sizlerdeuygun görürsnız calışmak ıstıyorum temızlık veya cimen sulama ışı bakcıvanlık yaparım bunlardan anlıyorum arz ederım sayın başkanım

 3. AYHAN SOYAK dedi ki:

  05532252953 benı bu numaradan arayabılırsınız işe ıhtıyacım var

 4. ali kayairan dedi ki:

  greyder kullanmayi biliyorum ama ehliyetim yok askerde de bahcevandim biro yonetimi mezunuyum daktiloda yazarim iki yildirda bir markette calisiyorum ascilikta yaparim hacilar belediyesinde de calismayi isterim uc yillik evliyim numaram 05330311017

 5. ali kayairan dedi ki:

  greyder kullanabilirim ama greyder ehliyetim yok biro yonetimi mezunuyum askerliktede bahcevandim iki yildirda bir markette calisiyorum ascilikta yapabilirim uc senelik evliyim hacilar belediyesinde calsmayi cok isterim numaram 05330311017