Halk Bankası 2000 personel alımı yapıyor

Halkbank personel alımı

Halk Bankası personel alımı yapıyor. Halk Bankası sınavla personel alımı yapıyor.yapılacak. Halk Bankası Servis Görevlisi Sınav’ına başvurmak isteyen adayların için yarın son gün. Sınava girmek isteyen adayların 4 yıllık üniversite mezunu olması gerekiyor.

Halkbank sınavla 2 bin personel alımı yapıyor. Servis Görevlisi Sınavı’na girecek adayların 50 TL katılım ücretini yatırması ve sinav.anadolu.edu.tr adresinden başvuruyu tamamlaması gerekiyor. Bunun için son tarih 10 Temmuz 2014 olarak düzenlendi.

Halk Bankası Servis Görevlisi Sınavı ile Türkiye’nin çeşitli illerinde 2000 kişiye daha iş olanağı doğacaktır.

4 yıllık üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olmuş veya sözlü sınava kadar mezun olacak, 01.01.1984 sonrası doğan ve kamu haklarından mahrum bulunmayan herkesin başvurabileceği bu sınavda KPSS ön koşulunun olmaması önemli bir fırsat.

Halbank personel alım sınavı yazılı ve sözlü olarak iki aşamada yapılacak. Yazılı sınavdan 60 puan alanlar sözlü sınava girme hakkı kazanacak. Bu sınavlarda başarılı olan adaylar, 3 yıl içinde istifa etmeleri durumunda sözleşme fesih maliyetlerine katlanacak.

Halk Bankası sınavı 180 dakikalık tek oturumla yapılacak ve 120 soru sorulacaktır.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Halk Bankası 2000 personel alımı yapıyor yazısına yapılan yorumlar
  1. Ali Akcil dedi ki:

    Uzman cavusluktan kendi istegimle ayrildim.uygun kadronuzda yer almak istiyorum sayilarimla 0505 778 90 34