Halk Bankası Personel Alımı

Ana Sayfa » Banka Personel Alımları - Halk Bankası Personel Alımı

Halk Bankası personel alımı yapmaya devam ediyor.

Halk Bankası Personel Memur Alımı

Halk Bankası her yıl olduğu gibi 2013 – 2014 yılları arasında da personel, memur ve işçi alımlarına devam etmektedir. Her şeyden önce size şunu belirtelim bankada memur olmak istiyorsanız kamu sınavlarına ya da o bankasının sınavına ve mülakatına girmeniz gerekmektedir.

Halk Bankası İnsan Kaynakları

“Kesintisiz Gelişim”i ilke edinmiş her işletmenin en değerli kaynağı çalışanlarıdır. Bu nedenle Bankamız; kesintisiz gelişimi sağlayacak çalışanlarının bilgi ve beceri düzeylerini en üst seviyede tutmak ve onların kariyer gelişimlerine destek olmak amacıyla, bankacılık mesleğinin gerektirdiği mesleki/teknik ve kişisel gelişim konularında eğitim programları düzenlemektedir.

Eğitim programları, Halkakademi Ankara, Halkakademi Sefaköy, Halkakademi Silivri ve Halkakademi İzmir Eğitim Merkezlerimizde düzenlendiği gibi, personelimizin yurtiçi ve yurtdışında kurum dışı eğitim programlarına katılımı da sağlanmaktadır. Kurum dışı eğitimler, Eğitim katalogumuzda yer almayan, ancak Bankamızın mevcut ve gelecekte doğabilecek ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, daha çok, özellikli ve münferit işlerin görev tanımında yer aldığı personelin katılımının sağlandığı yurt içi ve yurt dışı eğitimlerdir.

İnsan Kaynakları ve Organizasyon  Genel Müdür Yardımcılığına bağlı Eğitim Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen eğitimler; Bankanın çeşitli birimlerinde çalışan Banka Personeli (İç eğitmenler) ve Banka dışından temin edilen, sektörde tanınmış alanında uzman kişi ve kurumlarca verilmektedir.

Ayrıca;
Sınıfiçi eğitimleri destekleyen ve tamamlayıcısı olan  Uzaktan eğitime ilişkin  kapsamlı bir Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) kullanılmakta olup, Eğitim sürecinin diğer ölçümlemelerinde kullanılmakta olan ve web üzerinden hizmet veren e-sınav ve e-anket modülleri ile de personelin başarı ve memnuniyeti ölçümlenmektedir.

Tüm bunlar ile birlikte Halk Bankası üniversite öğrencilerine staj imkanı tanımaktadır.

Staj organizasyonu ile Halkbank, sosyal sorumluluk ilkesi gereği, gelecek nesilleri iş hayatına hazırlama ve meslek seçimlerine yardımcı olma yönünde rehberlik etmektedir.

Halk bankası 2013 staj alımı hakkında detaylı bilgiyi halk bankasının resmi sitesi olan halkbank.com.tr adresinden edinebilirsiniz.

 • halk bankas 2011 personel alm
personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Halk Bankası Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
 1. derya uysal dedi ki:

  adım derya 2012 işletme fakültesi mezunuyum çerkezköyde oturuyorum kariyerime kurumunuzda adım atmak isterim şimdiden teşekkkürler 0536 648 0429

 2. Murat mutlu dedi ki:

  Mrb ben 8 senedir istanbulda taksicililk yaptım bütün sertifikalarım var her semti çok iyi biliyorum zırhlı araç şöförlü yapmak istiyorum deyerlendirirseniz sevinirim yaşım 27 irtibat No 05322775240

 3. NURDAN dedi ki:

  Ankara Çankaya bölgesinde bir bankanızda çay işlerine bakabilirim ayrıca üniversite mezunuyum eviyim ve bir çocuk sahibiyim.

 4. Kader dedi ki:

  Merhaba , ben kader isletme mezunuyum. SPK belgelerim var ingilizce biliyorum bankanızda çalısmak isterim 05423098550

 5. gizem dedi ki:

  merhaba ben gizem kamu yönetimi mezunuyum bankanızda çalışmaktan çok memnun olurum 05070429161