Halk Bankası Servis Görevlisi Maaşı Ne Kadar?

Halk Bankası çalışanları ne kadar maaş alıyor

Halk Bankası personel alımı yapmaya devam ediyor. Halk Bankası’nda personel statüsünde görevlendirilen servis görevlisi maaşı ne kadar?

Halk Bankası servis görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Kamu Bankalarında servis görevlilerinin maaşları 1400 TL ile 2000 TL arasında değişiyor. Ancak maaş dışında 4 ikramiye, pazarlama primi, yemek ve yol gibi ödemelerle de bu maaş yükselebiliyor.

HALK BANKASI SERVİS GÖREVLİSİ MAAŞI NE KADAR?

Halk Bankası servis görevlisi maaşı brüt 1800 TL + prim + 4 ikramiye ve yemek. İkramiyeler; Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında verilmektedir.  İlk 6 ay stajyer servis görevlisi olarak çalışan personel 1400 TL maaş alabiliyor. Asaletiniz tasdik olduktan sonra 1800 TL (primler hariç) maaş alabilirsiniz.

Yabancı Dil Sınavı (YDS) puanı 50 ve üzeri olanlar 400 – 600 TL arasında yabancı dil tazminatı alır. Yabancı dil bilmeniz şubelerde pek işinize yaramayacağı için ithalat-ihracat-kambiyo gibi işler yaptığından yabancı dil gereklidir. • halkbank servis gorevlisi maasi
 • halk bankası servis görevlisi maaşı
 • halk bankası servis görevlisi maaşları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Halk Bankası Servis Görevlisi Maaşı Ne Kadar? yazısına yapılan yorumlar
 1. Aydın dedi ki:

  Halk Bankası servis görevlisi maaşı ne kadar 2014

 2. Caner dedi ki:

  Halkbankası güvenlik görevlisi ne kadar maaş alıyor?

 3. Zeynep dedi ki:

  Halk Bankası servis görevlisi ne iş yapar ne kadar maaş alıyorlar?

 4. emre dedi ki:

  brüt falan geçelim ya asalet tasdik olunduktan sonra servis görevlisi net ne kadar maaş alır..?? çıkıp açıklıck doğru durust biri yok mu..?

 5. ffet dedi ki:

  Iki yillik servis gorevlisiyim net maasim yaklask 1300.

 6. Banu dedi ki:

  Servis personeli yani bankanin temizligini cayini memurlarin kyemegini cikarir galiba.ben oyle biliyorum.gercekten calisan iscinin maasi ne kadar?