Hedef Filo İş İlanları

Hedef Filo İş İlanlarıHedef Filo yayınladığı iş ilanları personel alımı yapmaya devam ediyor.  2003 yılında kurulan Hedef Filo, hızla büyüyen yapısıyla kusursuz hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, genç ve dinamik ekibiyle sektörde liderler arasında yer alırken, her türlü uygulamasıyla bu alanda öncü olmayı hedeflemektedir. Yeni gelişen bir sektörün tüm potansiyelini değerlendirme motivasyonu ile uygulamalarında yeniliklere devam etmektedir.

Uzun dönem araç kiralama sektörü her yıl çift haneli büyürken, pazarın önemli oyuncularından biri olan Hedef filo, sessiz sedasız gözünü liderliğe çevirdi. Geçtiğimiz yıl 350 milyon TL yatırım yapan ve yüzde 24 büyüme gerçekleştiren şirket, yaklaşık 13 bin 500 adet olan araç parkını 18 bine, pazar payını ise yüzde 9’un üzerine çıkardı. Bu büyümeyle pazarın üçüncü büyük oyuncusu oldu.

Hedef Filo, bu atılımı 2014’te de devam ettirecek. Şirket, bu yıl 500 milyon TL’lik bir yatırım gerçekleştirerek araç sayısını 21 bin 500’ün üzerine çıkarmayı planlıyor.

 

Hedef Filo İnsan Kaynakları

Hedef Filo Hizmetleri İş Başvurusu

“Mutlu müşteri, mutlu çalışan ve mutlu tedarikçi” ilkesine inanır,çalışanlarımızı iş yaklaşımımızın merkezine yerleştiririz. Hizmet sektöründe başarıyı getiren en önemli unsur olduğunu biliriz.

İşte bu nedenle Hedef Filo Hizmetleri takımına, yüksek iş bilgisine, yetkinliğe ve iş ahlakına sahip bireyleri dahil eder, onların kişisel ve mesleki gelişmelerine destek olur. Takım arkadaşlarımızın sahip oldukları bilgi, yetenek ve becerileri, yapılmakta olan işin başarısı adına en verimli şekilde ortaya koyabilmelerini sağlamak için gerekli ortamı oluşturmaya çalışırız.

Eğer yukarıda belirtilenler size yakın geliyor ise, kendinizi ve çevrenizi sürekli geliştirmek için arayışta olan biriyseniz, iş hayatı sizin için başarılı olmak ve başarıdan keyif almak ise, Hedef Filo Hizmetleri’ne değer yaratabileceğinize inanıyorsanız lütfen güncel bir CV’nizi bizimle paylaşın.

Hedef Filo İş İlanları

  • Muhaberat Elemanı – İstanbul
  • Satış Portföy Yöneticisi – Ankara
  • Satış Portföy Yöneticisi – Bursa
  • Müşteri Hizmetleri Uzmanı – İstanbul
  • Satın Alma Uzmanı – İstanbul
  • Satış Portföy Yöneticisi – İstanbul
  • Hasar Uzmanı – İstanbul
  • Satış Portföy Yöneticisi – İstanbul


  • hedef filo
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...