Horoz Holding iş ilanları iş başvurusu personel alımı

Ana Sayfa » İş İlanları - Horoz Holding iş ilanları iş başvurusu personel alımı - haber24

Horoz holding iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki iş ilanlarına hemen başvuru yapabilirsiniz. Horoz holding iş başvurusu için tıklayınız.

Horoz holding iş başvurusu
Horoz Holding, 1942 senesinde kurulmuştur ve şuanda hava taşımacılığı, kara, deniz ve depolama alanlarında yurt içi ve yurt dışında müşterilerine hizmet vermektedir. Ülkemizde bordrolu 1000 adet personeli bulunmakta ve 40’a yaklaşan iş yeri bulunmaktadır. Yurt dışında ise acenteleri, ofisleri ve son teknolojik altyapısı ile sektörün önde gelen lojistik firmalarından birisidir.

Şirketin 2000 yılından bu yana Fransız ortağı bulunmaktadır. Horoz Holding’in insan kaynakları ise çalışma yasalarına ve düzenlemelerine uyumlu, adil ve güvenli bir ortam sunmaktadır. Sizlerde bu büyük holding şirketinde yer alan iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Horoz Holding’de yer alan iş ilanları;

Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.)
Depo Elemanı İstanbul(Asya)
Lojistik Uzmanı İstanbul(Asya) Horoz Holding A.Ş.
Araç İşletme Uzmanı İstanbul(Avr.)
Deniz İthalat Uzmanı

Horoz Holding iş başvurusu yapmak için tıklayın.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.