Browsing Category

Evde ek iş

ankara keçiören evde ek iş ilanları
Evde ek iş,

Ankara Keçiören Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ankara’nın Keçiören ilçesinde oturanlara ek iş yapma fırsatı. Evde ek iş yapmak isteyenler, boş vakitlerini değerlendirip veya hafta sonu evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için evde yapılabilecek iş fikirlerini derledik.

Ankara Keçiören Evde Ek İş İlanları

Merhaba ev hanımları bu haberimiz doğrudan sizi ilgilendiriyor. Sizde evinizden çalışarak para kazanmak istiyorsanız ailenizin geçimine destek olmak için yapabileceğiniz çok sayıda ek iş imkanı bulunmaktadır. Son yıllarda ev hanımları başta olmak üzere emekli ve öğrenciler için bir takım işler firmalar tarafından evinden çalışmak isteyenlere yaptırılmaktadır. Evinden çalışmak isteyenler evlere ek iş veren firmalar ile anlaşıp para kazanmaya başlayabiliyorlar. Peki evden yapılan ek işler nelerdir dilerseniz biraz detay verelim. Ankara Keçiören ilçesinde evinizden yapabileceğiniz ek işlerin başında lavanta keseleme işi, anahtarlık işi ve davetiye katlama işi gelmektedir. Şimdi evde yapılabilen ek işler için biraz ayrıntı verelim.

Keçiören ilçesinde evden yapılan ek işler in başında kına paketleme ve davetiye katlama işi gelmektedir. Özellikle yaz aylarının yaklaşması ile işlerin açıldığı piyasada firmalar ek iş yaptırabilecek kişilere ihtiyaç duymaktadır. Firmalar tarafından sezonluk olarak verilen bu işler için personel çalıştırmak yerine yaz aylarında ev hanımlarının yardımına ihtiyaç duymaktadır. Firmalar tarafından sizlere verilen ürünleri gösterildiği gibi yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ek işlerin kazancı her ne kadar çok fazla olmasada yinede ev hanımlarının bir çok ihtiyacını karşılayabilecek seviyededir.

Evde Kutu Katlama işi yine Keçiören ilçemizde yapılan ek işlerden biridir. Ayakkabı kutusu üretimi yapan çok sayıda firma Keçiören ilçesinde evinden çalışabilecek ev hanımlarına ihtiyaç duymaktadır. İsterseniz bu işten nasıl para kazanabilirsiniz şimdi biraz detay verelim. Firmaların katlanmak üzere hazırladığı ürünleri evinize kadar getirerek gün sonunda yapmış oldugunuz ürünleri teslim alarak ödemenizi yaparlar. Sizde evden çalışmak istiyorsanız alt kısımda verilen talimatları takip ediniz.

Evinden Ek İş Yapmak İsteyenler için isbilgileri.com olarak kesinlikle bir iş yada garanti vermiyoruz sadece sizlerin yaşadığınız şehirde ek iş verenlerle iletişim kurmanıza aracı oluyoruz. Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, Alt kısımdaki yorum bölümüne Ad / Soyad / Email adresiniz ve ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Yorumlarınızda Kesinlikle Telefon numarası Eklemeyiniz Tüm yorumlar kontrol edilerek onaylanmaktadır Telefon numarası verilmiş olan yorumlar onaylanmaz.

Keçiörende evde yapabileceğiniz diğer işlere örnek vermek gerekirse, etiket, boncuk, paketleme, nikah şekeri yapımı gibi birçok konuda ek iş yaparak para kazanmanız mümkün.

Evde ek iş,

Evde ne iş yaparak para kazanabilirim?

Ek gelire mi ihtiyacınız var? Evde ek iş yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz? İşte size evde para kazandıracak öneriler….

evde ne iş yapabilirimGünümüzde herkes maddi sıkıntı çekmektedir. Bu nedenle yapılan bir iş bazen yetmemektedir. Gününüz büyük bölümünü iş yerlerinizde geçirdiğiniz için başka işte çalışmak belik imkânsız olabilir. Ancak evlerinizde olduğunuz zaman evlerinizden çalışarak kendinize fazladan gelir kazanabilirsiniz. Hanımlar, öğrenciler ve emekliler için çeşitli sayıda ek iş imkânları bulunmaktadır.

Hanımlar genellikle el işlerini tercih etmektedir. Bu işlerin başında boncuk ve iplik kesme işleri gelir. Erkekler için ise genelde daha farklı internet üzerinden işler gelir. Bu işleri de ekstra olarak yaparak sizlerde ev bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Evde yapılan ek işler sayesinde aylık gelirinizi artırabilir ve bütçenizde açık olmamasını sağlarsınız.

Fotoğrafçılık yaparak para kazanmak

Evde yapabileceğiniz diğer bir iş fikri ise fotoğrafçılık yaparak para kazanmak. Ama çektiğiniz fotoğrafları belli sitelere yükleyerek indirilmesi karşılığında, para kazanıldığını duymamış olabilirsiniz. Stok fotoğrafçılık olarak adlandırılan bu iş, Silikon Vadisi’nin tanınmış isimlerinden olan Jon Oringer tarafından keşfedilmiştir. Jon, öyle bir zamanda böyle bu işi keşfetmiştir ki Silikon Vadisi’nin ilk milyarderi olarak anılmaktadır. 2003 yılında başlattığı stok fotoğrafçılık, günümüzde çok yaygındır. Birçok stok fotoğrafçılık sitesi bulunmaktadır ve buralarda çektiğiniz kareleri satarak para kazanabilirsiniz.

İnternette görsel arama yaptığınız zaman, bazı resimlerin üzerinde yazı olduğunu görürsünüz. Bu resimlerin, yazısız halini alabilmeniz için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bu şekilde hem aracılık yapan site hem de resmin sahibi para kazanıyor. Eğer fotoğrafçılık, çizim, grafik tasarım gibi konularda yeteneğiniz varsa bu şekilde para kazanabilirsiniz.

Sanal asistanlık yaparak para kazanmak

patronların ve yöneticilerin, her zaman bir asistanı vardır. Bunun dışında iş yoğunluğu fazla olan; ama şirket bünyesinde bir asistan bulunmasını istemeyen yöneticiler de bulunmaktadır. İşte bu kişiler, sanal asistan kullanmayı tercih eden kişilerdir. Son birkaç yıldır duyulmaya başlayan bu iş, ofis asistanlığına göre daha iyidir. Çünkü evinizin konforunda çalışabilirsiniz. Ayrıca dışarı çıkmak istediğiniz zaman, internet bağlantılı mobil cihazınızın yanınızda olması yeterli olacaktır.
Sanal asistanlar, yöneticinin toplantılarını ve günlük işlerini organize ederler. Bu işi, mail veya telefon görüşmeleri ile gerçekleştirirler. Kısaca dosyaların düzenlenmesi, toplantıların hatırlatılması, konuşmaların kontrol edilmesi gibi bir asistanın yapması gereken işlerin, online olarak yapılması, sanal asistanlıktır.

Şarkı yazarak para kazanmak

İyi bir müzikal bilgiye ve şarkı yazma konusunda beceriye sahip olabilirsiniz. Eğer öyleyse şanslısınız diyebilirim. Yazdığınız bir parça ile hem ünlü olabilir hem de gerçekten iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Eğer sesinizin güzel olmadığını düşünüyorsanız, bu parçayı bir başkasının söylemesi için satabilirsiniz. Sesiniz güzelse video paylaşım sitelerine yükleyerek de para kazanmanız mümkün. Kim bilir belki de video kanalınızı ziyaret eden bir yapımcı sayesinde meşhur olabilirsiniz.

Derli okuyucularımız sizde yorumlar kısmında evde yapılabilecek ve para kazandıran fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Evde ek iş,

Eve Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

davetiye katlama işiEvde davetiye katlama işi yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz? Evde davetiye işi size ek gelir sağlacaktır.

İşte evde davetiye katlama işi hakkında merak edilenler…

Günümüz de davetiyeler oldukça fazla kullanılmaktadır. Davetiyeler bir işin resmiyetini yükseltmektedir. Bir insanı bir yere daha nazikçe davet etmek demektir. Davetiyeler seminerlerde, konferanslarda ve kokteyl gibi daha birçok alanda kullanılmaktadır. Fakat davetiyeleri yapmaktan ziyade katlamak daha uzun bir iştir. Bu yüzden eve davetiye katlama ek işi veren firmalar oldukça yüksektir.

Davetiye Katlayarak Kazanç Sağlayabilirsiniz!

Firmalar matbaalara verdikleri bu görevi matbaalarda artık evlere iş olarak verebilmektedir. Ayrıca evde davetiye katlama işini direkt olarak veren firmalar da azımsanmayacak derece de yüksektir. Eğer evden davetiye katlama işi yapabilirim diyorsanız hele ki aileniz biraz kalabalık ise davetiye katlama işi belki de ek iş olmaktan çıkar. Hemen eve davetiye katlama işi veren firmaları aramaya koyulabilirsiniz.

Evde ek iş,

Evde nikah şekeri işi yaparak para kazanmak

Evde nikah şekeri işi yaparak sizde para kazabileceğinizi biliyor muydunuz? 

evde nikah şekeri işi yapmak

Evde nikah şekeri işi yaparak para kazanmak

Özellikle ev hanımlarına evde ek iş yapma fırsatı sunan firmaların sağlığı ek iş imkanları ile ek gelir fırsatı sunmaktadır.

Özellikle yaz aylarında düğünlerin yoğun olduğu dönemde nikah şekerine olan talep ile artış sezon boyunca devam etmektedir. 

Sizde evde nikah şekeri işi yaparak para kazanabileceğiniz gibi kendi şekerleme işini de yaparak firmalara veya üçüncü parti işletmelere pazarlamasını yaparak ek gelirin üzerinde ciddi bir işe dönüşebilecek bir girişimde bulunabilirsiniz.

Evlere nikah şekeri işi veren firmalar ödemeleri parça başı olarak yapmaktadır. Nikah şekeri işinin sağladığı yüksek kâr marjı sayesinde hem nikah şekeri firmalarına iyi kazanç sağladığı gibi evde ek iş yapmak isteyenlere de ciddi katkılar sağlamaktadır.

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin lütfen yorumlar kısmına iletişim bilgilerini bırakabileceği gibi evlere ek iş veren özellikle de nikah şekeri işi veren firmaların iletişim bilgilerini yorumlar kısmından takipçilerimize duyurabilir.

Evlere nikah şekeri işi veren firmaların en yoğun olduğu şehirler İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya gibi büyük şehirlerdir. Bunların yanı sıra diğer şehirlerden de bu işleri sağlayabilmeniz mümkün. Evde nikah şekeri yapımı el alışkanlığına bağlı olarak zamanla zevkli bir işe dönüşebilir.

Evde nikah şekeri işi veren firmalar 2015 yılında artış gösterdi. 2016 yılında artarak devam edeceğini düşünüyoruz.

Ek İş fikirleri, Evde ek iş, Evde İş İmkanları, Evlere ek iş veren firmalar,

Evde Yapılacak İşler Nelerdir?

Günümüzde evden para kazanmak çok daha kolay ve bir çok kişinin evinden para kazanabilmesini sağlayacak olan iş imkanları bulunmaktadır.Zira bir çok iş veren yemek parası, sigorta, yol parası gibi masrafları ödemektense evde çalışmak  isteyen kişilere iş vererek bu tür masrafları da   ödemek zorunda kalmamış oluyor. Üstellik bir çok iş sektörü bu şekilde ev hanımlarına iş verebilecek durumda olup, bir çok ev hanımın para kazanmış sağlanmış oluyor.

Ev hanımları tarafından günümüzde yapılacak işler arasında evde nikah şekeri, evde boncuk, takı tasarımı, evde davetiye, evde, mandal ve kalem montaj işi, editörlük, yazı yazma, İnternet üzerinden para kazanmak, çeviri yapmak , evde iplik temizleme gibi bir çok iş imkanı bulunmakta olup, ev hanımlarının evlerinden çıkmadan, günün belirli saatlerinde yaparak para kazanmalarını sağlamaktadır.

Eğer sizde son yıllarda artık moda haline gelmiş olan işlerden birini yaparak para kazanmak ve aile bütçesine destek olmak istiyorsanız firmaların vermiş olduğu ilan ve reklamlarını takip etmeniz, firmaların size ulaşmasını sağlamak için yazımızın yorum bölümünden adınızı ve soyadınızı yazmanız, mail adresinizi yazmanız yapmak istediğiniz işi ve hangi ilde olduğunuzu belirtmeniz yeterli olacaktır.

  • ek iş yapmak istiyorum
  • ankaradayım ek iş arıyorum
  • ek iş yapmak
  • evde ek iş yapmak istiyorum
  • iş istiyorum
  • evde ek iş yaptım diyenler
  • iş yapmak istiyorum
  • yapılacak işler
Ek İş fikirleri, Evde ek iş,

Evde Anahtarlık İşi

Günümüz şartlarına baktığımızda artık para kazanmanın bir çok yolu olduğunu görebiliyoruz. Bunlardan bazıları da evde yapılacak kolaylıkta olan işlerdir. Ev hanımları,üniversite öğrencileri ve bazı baylar için oldukça verimli olan bu işler sayesinde hem evinizde kalıp hemde para kazanmanız çok kolay.

Evinizde çalışarak para kazanabileceğiniz işlerden biri de  anahtarlık yapımıdır. Hem boş vakitlerinizi değerlendirebilir hemde aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Üstelik evde anahtarlık yapımı sizler için hem çok kolay hemde oldukça rahattır.Evde anahtarlık yapımı işini çoğu insan rahatlıkla yapacaktır.  Fazla bir beceri gerektirmeyen evde anahtarlık yapımı işini cazip olanda budur.Evinizde yapacağınız anahtarlık işi sayesinde baskı,örgü,kayış şeklinde anahtarlık yapımları hakkında tecrübe edinecek ve beceri kazanacaksınız.Üstelik yapmış olduğunuz anahtarlık işinin size geri dönüşümü karlı olacaktır.  Evde anahtarlık yapımı giderek getirileri yükselten bir çalışma olmuştur.

 Evinizde çalışarak yapacağınız anahtarlık işindeyse çeşitler yapılacak olan aksesuar modelleri renk ve malzemeler sizlere firmamız tarafından teslim edilecektir. Gerekli olan her malzemeyi adresinize kapınıza kadar ulaşımı sağlanacaktır.Sizlerde evinizde anahtarlık yaparak para kazanmak isterseniz yapmanız gereken sadece yazımızın altında bulunan yorum taslağına sizlere ulaşabileceğimiz irtibat bilgilerinizi bizimle paylaşmak olacaktır.

Evde ek iş,

Evde Yapılabilecek Ek İşler – Ek İş İmkanı

Evde Yapılabilecek Ek İşler – Ek İş İmkanı

Biraz yetenek, birazel becerisi ve yeterlizaman olduktan sonra evde yapılabilecek işler bir çok ek iş bulunuyor. Evde oturarak, trafiğe çıkmadan, giyim kuşam derdi olmadan, çocuklarıkimseye bırakmak zorunda kalmadan yapılacak herkese göre çeşitli işler var. Evde çalışarak kazanç sağlayan çok sayıda ev hanımı da bulunuyor. Ev hanımlarının yanı sıra evde çalışaraköğrenciler de, yaşlılarda para kazanma fırsatı yakalıyor. Ailelerine katkıda bulunmak için akşamları evde iş yapan çok kişi ek işlerle ek gelir elde ediyor.

Günümüzde bir maaşın yetmediği durumlarda sadece el emeği gerektiren yorulmadan yapılabilecek çeşitli işler bulunuyor. Evlerinde akraba,arkadaş veya komşularıyla grup kurarak ek işler yapan kadınlar hem para kazanıyor, hem de sohbet ediyorlar. İşverenler grup olarak çalışanlara daha fazla iş teslim ediyorlar. Evlerde ek iş yaptıran çeşitli sektörlerden firmalar bulunuyor.

Evde ek iş yapmak Dikiş- nakış işi, etiket işi, tespih dizme işi, boncuk işleme işi, oyuncak dikim işi, davetiye katlama işi, mandal işi, nikah şekeri hazırlama işi, toka süsleme işi, keçe işi, triko temizleme işi, iplik temizleme işi, etiket hazırlama işi, el örgüsü işi, yaprak sarması sarma işi gibi daha değişik ilk dikkat edilecek husus işi zamanında,temiz ve numuneye uygun şekilde yapılmasıdır. Size teslim edilen malzemeye sahip çıkarak eksiksiz teslim ederek güven kazanmak gerekir.Firma personeli evden çalışan kişilere yapılacak işi bırakarak, biten işi teslim alıyor. El becerinize göre en sevdiğiniz işi seçerseniz daha seriüretim yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Evde Yapılabilecek evde nikah şekeri yaptıran yerler, evde boncuk işi, evde iş imkanı, evde yapılacak işler, evde iş yapmak istiyorum, evde mandal işi

evde iş imkanı el işi

Evde ek iş yapmak isterseniz siz de yorum bölümüne isim bırakabilirsiniz. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak telefon numarası bırakmamanız rica olunur. Evlere iş veren firmalar