Browsing Category

Evde İş İmkanları

Ek İş fikirleri, Evde İş İmkanları,

Evde Yazı Yazarak Para Kazanmak 2019

Günümüzün teknolojisinde İNTERNET ÜZERİNDEN PARA KAZANMAK, oldukça yaygın ve moda olmuş işler arasında.Ve bu şekilde para kazanan bir çok insan bulunmakta. Özelikle yazı yazmayı seven kişilerin evlerinde İnternet sitelerine farklı makaleler yazarak ister ek iş olarak, ister asıl iş haline getirerek para kazanması mümkün. Sadece biraz yazı kurallarını bilmek yeterli.

Aynı zamanda bireyler isterlerse hem MAKALE YAZARAK hemde EDİTÖRLÜK YAPARAK evden para kazanabilirler. Yazar olan kişi her konuda farklı sitelere yazı yazan kişidir. Editör ise sadece belirli sitelere düzenli olarak içerik girilmesini sağlayan kişidir. Yani YAZAR olan kişi eğer isterse evinden aynı zamanda EDİTÖRLÜK yaparak da para kazanabilir. Böylelikle daha çok kazanma imkanı sağlar.

Gerek yazar olarak gerekse editör olarak çalışan bir çok kişi bu işleri kendilerine asıl iş haline getirmiş olup, evlerinden çıkmadan para kazanmaktadır.

Bir çok kişi yaklaşık 150-200 kelimeden oluşan makaleler başına ücret almakta ve ciddi gelir sağlamaktadır.

Eğer sizde hem YAZI YAZARAK hemde EDİTÖRLÜK yaparak para kazanmak istiyorsanız makale yazımızın altında bulunan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, mail adresinizi bırakmanız bu konu ile ilgili kişilerin sizlere ulaşmasını sağlayacak ve para kazanmaya başlayacaksınız.

Evde yazı yazarak para kazmak istiyorum diyenlerin yorum olarak iletişim bilgilerini (sadece mail adresi lütfen telefon numarası bırakmayın) bırakmalarını rica ediyorum. Yazı yazdırmak ve editörlük işi vermek isteyenlere ulaşma şansı yakalayabilirsiniz.

 • köşe yazısı yazmak istiyorum
 • yazı yazarak para kazanmak istiyorum
 • makale yazmak istiyorum
Ek İş fikirleri, Evde İş İmkanları,

Eve çeviri tercüme işi veren firmalar 2018

Evde yapılan, oldukça popüler olan ancak yabancı dil seviyesi iyi olan kişiler tarafından yapılan iş imkanı evde çeviri işi arıyorum diyenler için para kazanma fırsatı…

Yabancı dilinizi kullanmak ve  Çeviri yapmak için iş veren firmalarla irtibata geçmeniz ve çevirisi yapılacak olan yazı ve metinlerin  çevrilmesi işidir. Genelde Üniversite öğrencileri tarafından özelikle tercih edilerek yapılan ve okul harçlıklarını kazanan öğrenciler tarafından tercih edilen iş imkanı olsa da, iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip kişiler tarafından boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmalarını sağlayan bir iş imkanıdır.

Bir çok firma zaman zaman farklı dillerdeki yazı ve metinlerin Türkçe’ ye yada Türkçe’den farklı bir dile çevrilmesi için bu işi yapmak isteyenleri arayan ilanlar vermektedir.  Eğer sizde yabancı dilinize güveniyorsanız ve ek bir gelir elde etmek istiyorsanız, EVİNİZDEN ÇEVİRİ YAPARAK para kazanmak için makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne bu işi yaptırmak isteyen kişilerin size ulaşmasını sağlayacak adınız, soyadınız, mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Kötü niyetli kişilere maruz kalmamak için telefon numaranızı yazmamanız daha sağlıklı olacaktır.

Evde çeviri tercüme işi yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz? Evlere tercüme işi veren firmalara nasıl ulaşabilirsiniz?

Sizde evde çeviri işi yaparak para kazanmak istiyorsanız aşağıda yer alan yorumlar kısmına çeviri yapabileceğiniz diller konusunda bilgi ve iletişim bilgileriniz bırakabilirsiniz. (Lütfen cep telefonu numaralarınızı yazmayın.)

 • ceviri yapmak istiyorum
 • evden çeviri iş ilanları
 • ingilizce çeviri yapmak istiyorum
Evde İş İmkanları,

Evde çalışarak para kazanmak ister misiniz?

evde-çalışarak-para-kazanmakTürkiye’de işsizlik rakamlarının sürekli arttığı bu dönemde evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin sayısı da günden güne artmaktadır.

Gerek işsizlik gerekse de geçim şartlarının ağırlaştığı bu günlerde kendi işini kurmak yerine evde çalışarak para kazanmanın yollarını arayan kişiler için birkaç önerimiz var.

Evde çalışarak para kazanmanın yolları

Evde para kazanmak için yapılacak işler arasında birçok seçenek mevcut.

İşte size evden çalışarak para kazandıracak iş fikirleri…

Evde ek iş yaparak para kazanmak mümkün. Ek iş veren firmaların ilanlarını takip edebileceğiniz gibi sitemizde yer alan ek iş ilanlarını da takip edebilirsiniz. Bunların arasında evde nikah şekeri paketleme, evde kutu katlama işi, evde davetiye katlama işi gibi birçok iş kolundan iş alarak gelir elde edebilirsiniz.

Evde yazı yazarak para kazanmak ister misiniz? Evet birçok internet sitesi kendi bünyelerinde yazar çalıştıramadığı için makale başına ücret ödeyerek size para kazandırabiliyor. Genelde 100 kelimelik bir makale çok profesyonel olmaması şartıyla 1 – 1.5 TL arasında fiyatlarla satılıyor.

Evde çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Evet çeşitli dillerde çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Burada çeviri işi konusunda çeviri bürolarıyla anlaşabileceğiniz gibi internet siteleri içinde tercümeler yaparak para kazanabilir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde yemek yaparak para kazanmak mümkün. Evde ev yemekleri yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için ev yemekleri pazarlayabileceğiniz bir yer bulmanız gerekmekte. Bildiğiniz gibi yemek işinde ustalık beceriye bağlı olarak geldiği için birçok ustadan daha iyi yemek tatlı börek yapabiliyor olabilirsiniz. Örneğin yaptığınız börekleri bir börekçiye satabilirsiniz.

İnternet sitesi kurarak para kazanmak ister misiniz? Evet sizde ufak bir bütçe ile internet sitesi açarak para kazanabilirsiniz. Bilgi sahibi olduğunuz bir konuda bir internet sitesi açarak para kazanabilirsiniz. Tabii buna ücretsiz blog servislerini kullanarak sıfır bütçe ile de başlayabilirsiniz. 

İnternetten para kazanmak artık evden para kazanmak konusunda en çok tercih edilen yollardan biri oldu. Binlerce kişi artık gerek ek gelir olarak gerekse de normal işlerini bırakarak internetten ciddi bütçelerde para kazanabiliyorlar.

Evden para kazanma konusunda merak ettikleriniz veya tavsiyelerinizi yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Evde İş İmkanları,

Evde yapılabilecek ek iş ilanları

Günümüz de birçok insan gibi sizlerde ek iş bulmak istiyorsunuzdur elbette. Bunun için öncelikle her şeyin başı araştırmaktır. Elinizin altında internet varken size uygun olan ek iş ilanlarını görmek istiyorsanız gündelik olarak ek iş ilanı veren siteleri yer imlerinize ekleyin. Sonrasında hangi firmalar ne tür ek iş ilanları verir bunları araştırın.

Boş Durmayın Sürekli Ek İş İlanları Arayın!

Bulduğunuz sonuçlara göre kendinize çeşitli konular belirleyin ve bu konular üzerine ek iş yapacaksınız. Ayrıca sadece online olarak değil çevrenizdeki çeşitli kurumlara da başvurabilir ve ek iş ilanlarını gözden geçirebilirsiniz. Dediğimiz gibi ek iş ilanı çoktur fakat araştıran sayısı oldukça azdır.

Ek İş fikirleri, Evde İş İmkanları, Evlere ek iş veren firmalar, Yeni İş İlanları,

Evde Tespih İşi yaparak para kazanmak

Bir çok kişi hem evde hemde para kazanmak ister. Oldukça keyif verici bu şekilde çalışma çok da uzak bir ihtimal olmamakta ve bir çok ev hanımı son yıllarda bu şekilde ev ortamında, aile bireyleri ile birlikte zaman geçirerek, sabah erken kalkmak, bir koşuşturmaca trafiğine girmeden, başlarında bir müdür bir amir olmadan bu şekilde çalışarak para kazanmakta. Bu şekilde yapılan işlerden evde kutu katlama, poşet katlama, davetiye katlama, kına paketleme, mandal ve kalem montaj işi yaparak para kazanmakta.

   EVDE TESPİH YAPMA İŞİ de bu tür işlerden birisi olup, oldukça kolay , hemen hemen evde herkesin çok rahatlıkla yapacağı, özel bir el becerisi gerektirmeyen ve boş zamanlarınızı değerlendirmek para kazanmanızı sağlayacak olan işlerden birisidir.

Bir çok firma ev hanımlarına EVDE TESPİH yapmaları için gerekli olan tüm malzemeleri teslim ederek verilen süre sonunda işi teslim almaya ve yapılan işin ücretini ev hanıma ödemekte. Böylelikle hem firmalar daha uygun şartlara elaman çalıştırmakta, hemde ev hanımları boş zamanlarını değerlendirerek iş imkanı sağlayarak para kazanmakta.

Evde İş İmkanları, Yeni İş İlanları,

Evde Mantı Yaparak Para Kazanın.

Evde MANTI YAPARAK PARA KAZANMAK; bugün bir çok ev hanımının yapmış olduğu bir iştir. Mantı yapması biraz zor ve yorucu da olsa ev hanımları bir araya gelerek yaptıkları mantıları satarak ek gelir elde etmekte, eşlerine destek olmaktalar.

Özellikle elinden gelen, güzel yemekler yapan bir çok ev hanımı hem evde yaptıkları farklı yemekler hemde MANTI YAPARAK para kazanmakta, bunun için bir çok yemek firmalarının vermiş oldukları ilanları takip ederek yada küçük ev yemekleri  yapılan iş yerleri ile konuşarak kendilerine pazar sağlamakta.

Bunun yanı sıra bazı ev hanımları özelikle son yıllarda yaygın olan MANTI DÜKKANLARINDA toplu olarak çalışarak sürekli bir iş imkanı ve gelir sağlamaktalar. Hatta bir çok bu tür iş yeri ilan vererek ev mantısı yapabilecek bayan aramaktalar.

Tüm bunların yanı sıra yapmış olduğunuz mantıları özellikle iş yerlerinde çalışan ve hazır olarak kullanacakları hazır mantıları satın almakta

  EVDE MANTI YAPARAK , hem iş yerlerine, hem bazı bayanlara satarak para kazanabilir, çeşitli fuarlarda ve pazarlarda tezgah açarak kilo ile satarak ciddi gelir sağlayabilirsiniz.

 • ev mantısı alan firmalar
 • mantı siparişi veren firmalar
Ek İş fikirleri, Evde ek iş, Evde İş İmkanları, Evlere ek iş veren firmalar,

Evde Yapılacak İşler Nelerdir?

Günümüzde evden para kazanmak çok daha kolay ve bir çok kişinin evinden para kazanabilmesini sağlayacak olan iş imkanları bulunmaktadır.Zira bir çok iş veren yemek parası, sigorta, yol parası gibi masrafları ödemektense evde çalışmak  isteyen kişilere iş vererek bu tür masrafları da   ödemek zorunda kalmamış oluyor. Üstellik bir çok iş sektörü bu şekilde ev hanımlarına iş verebilecek durumda olup, bir çok ev hanımın para kazanmış sağlanmış oluyor.

Ev hanımları tarafından günümüzde yapılacak işler arasında evde nikah şekeri, evde boncuk, takı tasarımı, evde davetiye, evde, mandal ve kalem montaj işi, editörlük, yazı yazma, İnternet üzerinden para kazanmak, çeviri yapmak , evde iplik temizleme gibi bir çok iş imkanı bulunmakta olup, ev hanımlarının evlerinden çıkmadan, günün belirli saatlerinde yaparak para kazanmalarını sağlamaktadır.

Eğer sizde son yıllarda artık moda haline gelmiş olan işlerden birini yaparak para kazanmak ve aile bütçesine destek olmak istiyorsanız firmaların vermiş olduğu ilan ve reklamlarını takip etmeniz, firmaların size ulaşmasını sağlamak için yazımızın yorum bölümünden adınızı ve soyadınızı yazmanız, mail adresinizi yazmanız yapmak istediğiniz işi ve hangi ilde olduğunuzu belirtmeniz yeterli olacaktır.

 • ek iş yapmak istiyorum
 • ankaradayım ek iş arıyorum
 • ek iş yapmak
 • evde ek iş yapmak istiyorum
 • iş istiyorum
 • evde ek iş yaptım diyenler
 • iş yapmak istiyorum
 • yapılacak işler
Ek İş fikirleri, Evde İş İmkanları,

Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Bir çok iş imkanı sayesinde, bir çok ek iş arayan ve özelikle evlerinde çalışmayan ev hanımları EVDE YAPILAN İŞLER sayesinde para kazanmaktalar. Böylelikle bir çok ev hanımı da kendi paralarını kendileri kazanmakta ve kendilerine boş zamanlarını da değerlendirecek, başlarında amir, şef, müdür olmadan, sabah geç kaldım yetişim endişesi olmadan para kazanma imkanı sağlamaktadır.

EVDE KİBRİT PAKETLEME İŞİ, biraz el hızı gerektiren, ancak özel bir el becerisi, yetenek, belli bir öğrenime gerek duyulmayan işlerden birisi olup, herkesin evde çok rahatlıkla yapacağı bir iş imkanıdır.

Hemen hemen evde herkesin yakından tanıdığı, KİBRİT PAKETLEYEREK para kazanacağımız belki bir çok kişinin aklına gelmemiş olsa da, bugün Türkiye’in her yerinde bu işi ev hanımlarına veren firmalar bulunmakta ve bir çok ev hanımı da  EVDE KİBRİT PAKETLEYEREK PARA kazanmaktalar.

Eğer sizde evinizden bu şekilde KİBRİT PAKETLEYEREK para kazanmak istiyorsanız, makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • evde paketleme işi
 • evde kibrit paketleme işi verilir
Ek İş fikirleri, Evde İş İmkanları,

Evlere kalem işi veren firmalar – Evde iş yapmak istiyorum

Çeşitli firmalar tarafından ev hanımlarına verilerek, sıkı çalışarak evde güzel paralar kazanabileceğimiz işlerden biri olan EVDE KALEM İŞİ yorucu ve zor olmayan işlerden biridir. Çeşitli firmalar tarafından ev hanımlarına verilen EVDE KALEM MONTAJ işi herkes tarafından yapılabilecek bir iş imkanı olup, evinizden, ailenizle birlikte, dışarı çıkamadan, sabah ve akşam koşuşturmadan  yapacağınız bir ek iş imkanıdır.

    EVDE KALEM İŞİ bir çok firma tarafından ev hanımlarına ve bu işi yapmak isteyen kişilere tüm malzemeleri ile birlikte verilmekte, işi teslim alınmaya gelindiğinde firma tarafından ücreti dilerseniz kapıda, dilerseniz banka havalesi şeklinde ödenmektedir.

Firmaların ilanlarını takip ederek, bu işi yapan kişilerle irtibata geçerek, makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece EVDEN KALEM MONTAJ işi ile evinizde ek bir iş yapmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem ek bir iş imkanı kazanmış, hemde kendi paranızı kendiniz kazanmaya başlayarak, ailenize, eşinize son yıllarda yaşanan ekonomik sıkıntılar içinde destek olmuş olacaksınız.

 • evde kalem isi
 • evde kalem işi veren firmalar
 • kalem montaj işi fiyatı
Ek İş fikirleri, Evde İş İmkanları,

Eve dantel işi veren firmalar

Yıllardır annelerimizden bizlere öğretilen Dantel, çeyizlerin en başında yer alıp, bir çoğunu özel misafirlerimiz için kullanmak üzere saklarız.İçinde göz nuru, el emeği olan DANTEL İŞİ eskiden beri bir çok ev hanımına ve elinden bu şekilde becerisi olan ev hanımına  günümüzde de para kazandırmaktadır.  Bu sayede bir çok kişi ekonomik koşullar nedeniyle ek bir gelir sağlayarak, eşine, aile bütçesine katkı sağlamaktadır.

Bu işi severek ve zevkle yapan bayanlar olduğu kadar, dantel örmeyi sevmeyen bir çok bayanda ya bu işi sevenlere ördürmek de, yada bu ürünleri satan mağazalardan satın almakta. Göz kamaştıran güzellikleri ile insanların hep ilgisini çeken, yıllardır çeyizlerin baş tacı olmuş hala da olmaya devam etmektedir.

Ev hanımları arasında el becerisi olan, temiz iş çıkaran bayanlar, yumak başına ücret aldıkları bu şekildeki DANTEL İŞLERİNİ yaparak, çeyiz mağazalarına, ördürmek isteyen bayanlara yaparak iş tesliminde ücretlerini almakta.

Dantel işi yaparak para kazanmak için firmaların vermiş olduğu ilanları takip ederek, çeyiz mağazaları ile irtibata geçerek, çevreniz vasıtasıyla yaparak para kazanabilirsiniz.

 • dantel alan çeyiz mağazaları
 • dantel satın alan yerler
 • balıkesirde dantel alan yerler
Ek İş fikirleri, Evde İş İmkanları,

Eve gelinlik katlama işi veren firmalar eve iş almak istiyorum

Dikiş dikmek, nakış işleri belirli bir el becerisi ve el emeği isteyen işlerdir. El becerisine güvenen ve eline iğne iplik alarak dikiş dikmesini bilen bir çok hanımı günümüzde bu becerisini kullanarak para kazanmakta ve aile bütçesine destek olmaktadır. Hatta Halk Eğitim merkezlerinin vermiş olduğu kurslar sayesinde bir çok ev hanımı ellerinde bulunan bu el becerilerini daha fazla geliştirecek olan kurslara katılmaktadır.

Bir çok gelinlik ve nişan, gece kıyafeti diken firmalar, gelinlik, abiye kıyafetlerin çeşitli boncuk, taşlar, imitasyonlar la süslenmesi ile daha şık hale gelen kıyafetlerin bu işlemeleri yapacak olan bayanlara iş imkanı sağlamaktadır. Ancak hem el becerisi isteyen GELİNLİK İŞLEME , ABİYE İŞLEME işi aynı zamanda çok hassas ve dikkatli ve temiz  bir şekilde çalışma isteyen bir iştir. Bu şekilde temiz ve özen göstererek çalışan ev hanımları ile firmalar sürekli olarak çalışmaktadır.

Eğer elinizden bu şekilde işler geliyorsa makale yazımızın altında bulunan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmanız halinde firmaların sizinle irtibat kurmasını ve GELİNLİK İŞİ yaparak para kazanmak için ilk adımı atmanızı sağlayacaktır.

Ek İş fikirleri, Evde İş İmkanları,

Evde iş yaparak para kazan! Cüzdan İşi Yaparak Para Kazanın.

Daha önce hiç yapmamış olsanız bile, eğer elinizden biraz dikiş- nakış işi biliyorsanız evde yapabileceğiniz ve para kazanacağınız bir iş imkanı da EVDE CÜZDAN YAPARAK para kazanma işidir. Özelikle günümüzde insanların organik ürünlere göstermiş olduğu ilgi nedeniyle EVDE YAPILAN CÜZDAN tasarımları bir çok kişinin ilgisini çekecektir.

Yine daha önce yapmamış olan bir çok kişi için İnternet sitelerinde EVDE CÜZDAN İŞİ ile ilgili olarak bir çok video bulabilecek ve kendi hayal gücünüzü ve tasarım yeteneğinizi kullanarak farklı biçimde ve tarzda CÜZDANLAR yaparak çevreniz ve tanıdıklarınıza, otantik hediye eşyaları satan dükkanlara satarak kendi paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bunların yanında bazı firmalar, ev hanımlarına cüzdan yapımında gereken malzemeleri ve Üzerlerine işlenecek olan taş, boncuk gibi  materyali ile birlikte vererek, iş tesliminde ücretlerini ödemektedir.

Yaptığınız cüzdanları için hem pazar sağlamanız hemde bu işi veren firmaların size ulaşmasını sağlayacak mail adresinizi, adınızı ve soyadınızı yazımızın altında bulunan yorum bölümüne yazarak EVDE CÜZDAN İŞİ yapmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Evde İş İmkanları,

Evde Çeviri Yaparak para kazanmak

Evde Çeviri Yaparak para kazanabilirsiniz.

  Günümüz modern toplumlarında hepimiz en az bir yabancı dil bilmekteyiz. İngilizce, Fransızca, İspanyolca,  Rusça, Arapça,  İtalyanca,  Almanca,  Yunanca,  Bulgarca, Arnavutça, Hollandaca, Çince, Japonca, Portekizce, Hırvatça, Macarca, Lehçe, Farsça, Urduca, Sırpça, Ukraynaca, Korece,Norveçce, Slovakça, Danimarkaca, Çekçe, Boşnakça, Fince, Gürcüce, Hinduca, Romaca, Slovence,Özbekçe gibi bir dil biliyorsanız bu dillerde rekabet çok az olduğu için daha avantajlı olursunuz. Hem bilgimizi tazelemek hemde evde çeviri işi yaparak artık para kazanmak mümkün. Evde çeviri işi içinde çeviri bürolarına kadar gitmenize hiç gerek kalmadan evde çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Okumakta bulunduğunuz bu sitenin size sunmuş olduğu hizmet sayesinde Dünya dillerini çevirme imkanı buluyorsunuz.

      Evde çeviri işi için bir çok il ve ülkede tercih edile bu site sayesinde kolaylıkla çevirmenlik yapabilirsiniz. Bu iş sadece ev hanımlarımız için değil aynı zamanda üniversite okuyan öğrenciler içinde oldukça yarar sağlamaktadır. Evde çevirmenlik işi sayesinde hem para kazanıp masraflarınızı karşılayabilir hemde bilgilerinizi ayakta tutabilirsiniz. Üstelik evde çeviri işinin yüksek oranda ki mali getirisi sayesinde günümüzün tercih edilen ideal mesleklerinden biri olma yolunda.

      Evde çeviri işi sayesinde serbest ve tam zamanlı çalışma saatlerinizi verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Üstelik evinizin konforunda. Yapacağınız tek şey aşağıda bulunan yorum bölümüne sizinle irtibat kurabileceğimiz ( telefon vb özellikeri paylaşmadan) bize ulaşmak.
 • çeviri yaparak para kazanmak
Evde İş İmkanları,

Evlere anahtarlık işi veren firmalar

Evde anahtarlık işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Günümüz şartlarına baktığımızda artık para kazanmanın bir çok yolu olduğunu görebiliyoruz. Bunlardan bazıları da evde yapılacak kolaylıkta olan işlerdir. Ev hanımları,üniversite öğrencileri ve bazı baylar için oldukça verimli olan bu işler sayesinde hem evinizde kalıp hemde para kazanmanız çok kolay.

Evinizde çalışarak para kazanabileceğiniz işlerden biri de  anahtarlık yapımıdır. Hem boş vakitlerinizi değerlendirebilir hemde aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Üstelik evde anahtarlık yapımı sizler için hem çok kolay hemde oldukça rahattır.Evde anahtarlık yapımı işini çoğu insan rahatlıkla yapacaktır.  Fazla bir beceri gerektirmeyen evde anahtarlık yapımı işini cazip olanda budur.Evinizde yapacağınız anahtarlık işi sayesinde baskı,örgü,kayış şeklinde anahtarlık yapımları hakkında tecrübe edinecek ve beceri kazanacaksınız.Üstelik yapmış olduğunuz anahtarlık işinin size geri dönüşümü karlı olacaktır.  Evde anahtarlık yapımı giderek getirileri yükselten bir çalışma olmuştur.

 Evinizde çalışarak yapacağınız anahtarlık işindeyse çeşitler yapılacak olan aksesuar modelleri renk ve malzemeler sizlere firmamız tarafından teslim edilecektir. Gerekli olan her malzemeyi adresinize kapınıza kadar ulaşımı sağlanacaktır.Sizlerde evinizde anahtarlık yaparak para kazanmak isterseniz yapmanız gereken sadece yazımızın altında bulunan yorum taslağına sizlere ulaşabileceğimiz irtibat bilgilerinizi bizimle paylaşmak olacaktır.

Ek İş fikirleri, Evde İş İmkanları,

İnternetten Para Kazanma

Günümüzde hayat şartlarının da etkisiyle bir çok kişi ek iş yaparak aile bütçesine biraz daha katkı sağlamaya çalışmaktadır.Özelikle ev kadınları evde geçen boş zamanlarını değerlendirerek para kazanma ve aile bütçesine katkı sağlamaya çalışmakta.

İnternet sitelerinde de bu imkanları sağlayabilecek bir çok iş ilanı bulunmakta.

EVDE PARA KAZANILIR MI.? evet Peki neler yapabiliriz.

Evde yapılacak işlerin bir çoğu özel bir beceri , yetenek istemeden evde çok rahatlıkla ve ailemizle birlikte yaparak daha çok yapıp daha çok kazanmamızı sağlar.

Evde yapılan işler evde mandal ve kalem montajı, çorap işi, kurdele işi, davetiye katlama, kına paketleme , nikah şekeri yapma, etiket işi gibi bir çok işi evde istersek kendimiz istersek aile fertleriyle yaparak para kazanacağımız işlerden bazıları.

Ayrıca makale yazarak, anket doldurarak, reklam takip ederek de para kazanabiliriz.

Bu iş ilanları için İnternet ilanları, reklamlarla firmalara ulaşabilir yada yazımızın altında yorum kısmına firmaların bize ulaşabilecek iletişim adreslerimizi yazarak da ulaşabiliriz.

Hem evimizde oturarak boş zamanımızı değerlendirebilir. Hemde para kazanarak bütçemize katkı sağlayabiliriz.