Ilgın Belediyesi İşçi Alımı

Ilgın Belediyesi eski hükümlü işçi alımı yapıyor. İş başvurusu yapacak adaylarda aranan şartlar ve iş başvuru şartları aşağıdaki gibidir. Bu iş ilanım İŞKUR KONYA tarafından ilan edilmiştir.

ILGIN BELEDİYE BAŞKANLIĞI*
Son Başvuru Tarihi : 22 Mayıs 2014
Yayınlanma Tarihi : 13 Mayıs 2014, Sayı : 2079381

İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

HÜKÜMLÜ İŞÇİ ALIMI TALEBİNE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

*Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresinden başvuru yapabilir.*Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilir.*Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli/geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.*Gerçeğe aykırı belge ve beyan durumunda, başvurunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alım işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.*Talebe başvuruda 2012 KPSS sınav sonuçları geçerli olup, KPSSP3 puan türünde en az 1 puanı olanlar başvurabilirler.*Nihai listede yer alanlar,eğitim,tecrübe,öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı/sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum/kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Durumlarını belgeleyemeyen veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilir.*Merkezi sınavdan muaf kişilerden(öncelikli) başvuranlar öncelik belge tarihlerine göre eskiden yeniye doğru ve merkezi sınav kapsamında başvuranlar da en yüksek puanlıdan başlamak suretiyle talep sayısının 3 katını geçmeyecek şekilde sıralanarak isim, adres vb. bilgileri içeren nihai listeler talep sahibi kamu kurum/kuruluşuna bildirilir.*İsmi nihai listede yer alanlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurumu/kuruluşunca yazılı olarak bildirilir.*Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.)

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Harita Mühendisi

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Lisans
En Fazla Öğrenim Seviyesi Lisans

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP3 1

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AKŞEHİR, BEYŞEHİR, BOZKIR, CİHANBEYLİ, ÇUMRA, DOĞANHİSAR, EREĞLİ/KONYA, HADİM, ILGIN, KADINHANI, KARAPINAR, KULU, SARAYÖNÜ, SEYDİŞEHİR, YUNAK, AKÖREN, ALTINEKİN, DEREBUCAK, HÜYÜK, KARATAY, MERAM, SELÇUKLU, TAŞKENT, AHIRLI, ÇELTİK, DERBENT, EMİRGAZİ, GÜNEYSINIR, HALKAPINAR, TUZLUKÇU, YALIHÜYÜK, KONYA/MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli


  • ılgında iş ilanları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Ilgın Belediyesi İşçi Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. Anonim dedi ki:

    Bu nasıl adalet