ING Bank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı

Türkiye ‘ de bankacılık sektöründe hızla büyüyen bankalardan birisi olan ING BANK bünyesinde kendileriyle en çok çalışan bankalar arasında olup, bu büyümesini her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Normal olarak da bu büyüme içinde personel sayısında da büyümeye ihtiyaç duymaktadır. Alacağı yeni personellerini ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ  olarak şubelerinde görevlendirecek olup, MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ olarak görev almak isteyen adayların ING BANK MIM -2013 KODU ile başvurularını yapmaları gerekmektedir.

ÇAĞRI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ; Bankanın müşterileri ile bir iletişim kurması gerekmektedir. O yüzden ING BANK alacağı personelde bulunması gereken ve aday başvuru formlarında tercih ettiği kriterleri adayların taşıyor olmasına dikkat etmektedir.

 ING BANK bünyesinde görev almak isteyen deneyimlerini ING BANK Şubelerinde kazanmak isteyen adaylar ING BANK MIM 2013 kodu ile başvurularını ING BANK İnternet sitesinden yapabilirler.

   ING BANK Bünyesinde görevlendireceği adaylarda Ön lisans veya Lisans mezun 28 yaşını geçmemiş tercihen İngilizce bilen 7/24 müşteri odaklı vardiyalı olarak esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek, takım arkadaşlığına yatkın,diksiyonu düzgün, satış ve ikna kabiliyeti olan adayları tercih etmektedir.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...