İngiltere'de ücretsiz İngilizce dil kursu

Ana Sayfa » Haber - İngiltere'de ücretsiz İngilizce dil kursu

İngiltere
İngiltere’de dil eğitimine gitmek için tek yapman gereken Yenibiris.com‘a girmek ve CV’ni güncellemek! Hemen hayalini gerçekleştir!

İngiltere’de 4 hafta genel İngilizce eğitimi ve aile yanı konaklama ikramiyesi verilecektir. Gidiş – dönüş uçak biletleri, havaalanı konaklama yeri transfer giderleri ve vize-pasaport işlemlerine ait gideler talihliye aittir.

Bu kampanya Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.04.2014 tarihli izni ile 14 Nisan – 30 MAyıs 2014 tarihleri arasında geçrekleşecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde yenibiris.com sitesine ücretsiz gibi yaparak, ad, soyad, adres, telefon, e-meil ve eğitim bilgileri ile birlikte yeni özgeçmiş oluşturan ve/veya mevcut özgeçmişini güncelleyen üyelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir.

18 yaşından küçükler katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiye verilemez.

Çekiliş 4 Haziran 2014 tarihi saat 10:00’da yapılacaktır.

personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.