İnşaat sektöründe eleman arayan firmalar

Sur Yapı, bünyesinde görevlendirilmek üzere marka müdürleri, reklam ve pazarlama uzmanları, dijital pazarlama ve reklam uzmanı ve satış temsilcileri arıyor.

Sur Yapı’nın Marka Müdürlerinde aradığı özellikler; pazarlama ve marka yönetimi konusunda 5 yıl deneyimli, gayrimenkul sektöründe görev almış, ajans ilişkilerini yürütebilecek, iyi derecede ingilizce bilen ve iktisat, pazarlama, halkla ilişkiler bölümlerinden mezun Anadolu Yakası Genel Müdürlükte görev alabilecek adaylar olmasına dikkat ediliyor.
(Referans Kodu: MM)

Reklam ve Pazarlama Uzmanı olarak görev alabilecek adayların, reklam konusunda en az 3 yıl deneyime sahip olan medya harcama raporlarını, kıyas tablolarını düzenleyebilecek ve iyi derecede ingilizce bilgisi olan adaylar dikkate alınacaktır. Adayların ayrıca reklam ve halkla ilişkiler, iktisat, pazarlama bölümlerinden mezun olması ve office programlarına hakim olması bekleniyor.
(Referans Kodu: RPU)

Sur Yapı’ya Dijital Pazarlama ve Reklam Uzmanı olarak başvuruda bulunacak adaylarda sosyal medya yönetiminde en az 2 yıl tecrübeli olması gerekiyor. Sosyal medya içeriklerinin takibini yapabilecek, web tabanlı pazarlama işini yürütebilecek, reklam ve halkla ilişkiler mezunu olması ayrıca seyahat engelinin olması aranan özelliklerden.
(Referans Kodu: DPRU)

Satış Temsilcisi olarak başvuruda bulunmak isteyen adaylar gayrimenkul sektöründe tecrübeli olması gerekiyor ayrıca rakip proje araştırmaları yapabilecek olması isteniyor. Adaylar, sunum ve hitap yapabilecek, üniversite mezunu ve ehliyet sahibi olması isteniyor.
(Referans Kodu: ST)

Sur Yapı bünyesinde bu departmanlarda görev almak isteyen adayların özgeçmişlerini ik@suryapi.com.tr adresine ya da daha detaylı bilgi almak isteyenlerin 0 216 556 08 00 numaralı telefondan faks yolu ile ulaşmak isteyenlerin ise 0 216 422 65 14’den iletişime geçebilirler.

Not: Referans kodu belirtilmeyen özgeçmişler dikkate alınmayacak.

Yeni Yapı-Taca ortak girişimi mühendis arıyor
Atatürk Kültür Merkezi inşaatında çalışmak üzere Makine Mühendisi ve Elektrik Mühendisi arayan Yeni Yapı-Taca konusunda en az 20 yıl şantiye deneyimi olan ve hakediş,bayındırlık mevzuatlarına hakim mühendisler arıyor.
Adayların cv’lerini kariyer@yeniyapi-taca.com mail adresine referans kodları ile iletmeleri yeterli olacaktır.
Makine Mühendisi Ref. No: MAKMUH
Elektrik Mühendisi Ref. No: ELKMUH

Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Uzman arıyor
Gayrimenkul Değerleme konusunda faaliyet gösteren ve Anadolu Yakası’nda yer alan Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde çalışabilecek deneyimli, mimarlık, mühendislik gibi bölümlerden mezun ehliyeti olan Gayrimenkul Değerleme Uzmanı aranıyor. Bankaların kredilerine teminat olan gayrimenkullerin yasallık ve değer bakımından inceleyerek teknik formatta rapor hazırlayabilecek adayların www.kariyer.net adresinde yer alan 802947 numaralı ilana cv gönderebilirler.

Voga Mobilya, İç Mimar arıyor!
İzmir’de bulunan Voga Mobilya, iç mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad, Arcon V-Ray ve MS Office programlarına hakim, sahaya röleve almaya gidebilecek alanında en az 2 yıl deneyimli iç mimar arıyor.
Adayların bayan olması ve sigara kullanmıyor olmasına özen gösteriliyor. İlgilenen adayların www.kariyer.net adresinden 845243 numaralı ilana başvurmaları bekleniyor.

Dream Home, Mimar ve İç Mimar arıyor!
İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Dream Home, ingilizc dil bilgisine hakim, en az üç yıl deneyimli, Autocad programını bilen Mimar ve İç Mimar arıyor.
İlgilenen adayların resimli özgeçmişlerini info@dreamhome.com.tr adresine ya da 0 216 478 64 83 numaralı faksa iletebilirsiniz.

Tabanlıoğlu Architecs İç Mimar arıyor!
Uluslararası otel projelerinde İç Mimar olarak görev yapmış, ingilizce bilen, koordinasyon görevi üstlenebilecek, en az 10 yıl deneyimli İç Mimar arayan Tabanlıoğlu Architecs’de çalışmak için özgeçmişinizi job@tabanlioglu.com adresine göndermeniz yeterli olacak.

Özak Global Holding yeni şantiyesi için ekip kuruyor!
Özak global Holding kuruluşu olan İNT-ER Yapı İnşaat San. Tic. A.Ş. İstanbul Ataşehir v e İstanbul Bayrampaşa’da yapacakları konut projeleri için yeni bir ekip kuruyor. Konusunda deneyimli elemanları tercik edecek olan İNT-ER Yapı İnşaat’ın aradığı elemanlar sırasıyla şöyle;
Proje Müdürü
Şantiye Şefi
Kaba İşler Şefi
Elektrik Grup Şefi
Teknik Ofis Müdürü
Hakediş ve Bütçe Kontrol Mühendisi
Planlama Mühendisi
Tasarım Koordinasyon Mimarı
Ölçme Grup Şefi (Harita Mühendisi/Teknikeri)
İlgilenen adaylar ik@ozakglobal.com adresine özgeçmiş göndermeleri yeterli olacaktır.

Atlı İnşaat Harita Mühendisi arıyor
Anadolu Yaksı’nda ikamet eden ve altyapı işlerinde tecrübeli Harita Mühendisi arayan Atlı İnşaat başvuruda bulunacak adaylarda aynı zamanda Rekreasyon düzenleme inşaatı işlerinde çalışmış olmasına da dikkat edecek. İlgili adaylar özgeçmişlerini info@atliinsaat.com adresine gönderebilirler.

Aydıntepe & Heritage Mobilya ve İç Mimarlık, İç Mimar arıyor
İstanbul Modoko Mağazasında görevlendirilmek üzere Autocad ve 3D Max programlarını bilen aynı zamanda satış ile destek yapabilecek ve 2-3 yıl deneyim sahibi bayan iç mimar arayan Aydıntepe & Heritage Mobilya’ya başvuruda bulunmak isteyen adayların www.kariyer.net adresinde 840168 numaralı liana cv göndermeleri yeterli olacaktır.

Cem Mimarlık & Müşavirlik İnşaat Mühendisi arıyor
Çelik veya betonarme projelerin hesap, çizim ve metrajında görev alabilecek, Autocad, Sap 2000, Etaps ve STA-4 Cad programlarını kullanabilen, üniversite mezunu, ingilizce okuyup yazabilen İnşaat Mühendisi arıyor. İlgili adaylar www.kariyer.net adresinden 846530 numaralı ilana cv gönderebilirler.

West Route, Satış Temsilcisi arıyor
West Route, gayrimenkul satışı yapan bir firma olup, üniversite mezunu, bilgisayar bilgisi olan, Avrupa Yakası’nda ikamet eden ve aktif araç kullanabilen gayrimenkul satış ve pazarlama temsilcisi arıyor. İlgili adaylar www.kariyer.net üzerinden 842426 numaralı ilana cv gönderebilirler.

Mehmet Ali Ünal İnşaat, Şantiye Şefi arıyor
Mehmet Ali Ünal İnşaat, İstanbul’da yer alan projeleri için hakediş, ihale hazırlık,metraj mühendisi ve şantiye şefi arıyor.
İnşaat Mühendisliği mezunu, minimum 5 yıl iş tecrübesi olan, ilgili bilgisayar programlarına hakim, altyapı, köprü gibi işlerde tecrübeli şantiye şefi ve hakediş,ihale hazırlık,metraj mühendisi aranıyor.
İlgililer www.kariyer.net üzerinden 843512 numaralı ilana cv gönderebilirler.

Remax Oluşum Gayrimenkul Danışman arıyor
Girişimci ruha sahip, özgüveni olan, yükske prim sitemi ile çalışabilecek Gayrimenkul Danışman arayan Remax Oluşum, satış ve pazarlama konusunda deneyimli, gayrimenkul sektörüne ilgi duyan elemanlar arıyor. İlgilenenlerin www.kariyer.net adresinden 795126 numaralı ilana cv göndermeleri yeterli olacak.

Çelik Yapı Proje İmalat Montaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Mühendis arıyor
Endüstriyel tesis, lojistik depo binaları, alışveriş merkezleri ve ofis binalarının anahtar teslim inşaatlarını yapan Çelik Yapı, konusunda dneeyimli şantiyelerde çalışabilecek Mimar(AR), Elektrik Mühendisi(EL), Saha Mühendisi(SM), İş Güvenliği Mühendisi(İG) ve İnşaat Teknikeri(TK) arıyor.

İlgili adayların referans kodlarını belirterek cv’lerini cv@e-celikyapi.com adresine ya da 0 212 275 28 29 numarasına faks olarak iletmeleri yeterli olacaktır. Ayrıca bu ilanlara www.kariyer.net adresi üzerinden de başvuruda bulunabilirler.

ClubMed muhasebe elemanı arıyor
Club Med Türkiye, İstanbul ofislerinde tam zamanlı oalrak çalışabilecek muhasebe elemanı arıyor. Tatil köylerinin muhasebe kayıtlarını kontrol edebilecek, ay sonu gelir giderleri hesaplayabilecek, tatil köylerinin muhasebe departmanlarına destek olabilecek elemanlar aranıyor.

Aranan adaylarda Fransızca bilmesi tercih edilirken üniversite mezunu ve bilgisayar bilgisi olması ve seyahat engelinin olmamasına dikkat edilecek.

İlgili adaylar basvuru.tr@clubmed.com adresine cv gönderebilirler.

Lotus A.Ş. Saha Mühendisleri arıyor
FIDIC kapsamında Doğubeyazıt’ta içme suyu temin projesi işinde görev alabilecek Mühendislik mezunu, ingilizce diline hakim, konusunda deneyimli, ilgili programları bilen Şantiye Şefi ve Saha Mühendisleri arayan Lotus A.Ş.’ye başvuruda bulunacak adayların 2 yıl sürecek proje kapsamında Ağrı Doğubeyazıt’ta ikamet etmesine dikkat ediliyor.
Adayların cv@lotusas.com cv göndermeleri yeterli olacaktır.

Betako A.Ş. Proje Müdürü arıyor
Yurtdışı otel ve ofis dekorasyon ahşap imalatı alanında faaliyet gösteren şirketin merkez ve şantiyelerinde görevlendirilmek üzere proje müdürü ile mimar aranıyor.

Adaylarda en az 10 yıl deneyim aranırken Fransızca biliyor olmasına da dikkat ediliyor. Ayrıca ince yapı işler imalatında deneyimli ve 35 yaş üstü adayların başvuruları bekleniyor.

İlgilenen adaylar sunacelik@betako.com adresine cv gönderebilecekleri, gibi 0 216 661 62 58 telefon numarasından bilgi alabilirler.

Alacalı İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. Fabrika Müdürü arıyor
Alacalı İnşaat şantiyelerinde görev alabilecek Fabrika Müdürü, Proje Müdürü, Şantiye Şefi, İş Geliştirme Mühendisi, İnce İşler Şefi ve Topoğraf aranıyor.

İnşaat konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip olan adayların başvuruları dikkate alınacak olup konusu ile ilgili bilgisayar programlarına hakim, toplu konut ve ofis binalarında deneyimli, çok iyi derecede ingilizce bilmesinin yanı sıra kesinlikle yurt dışı seyahat engeli olmayan adayların başvuruları bekleniyor.

İlgili adayların referans kodlarını belirterek özgeçmişlerini alacali@alacali.com.tr adresine ya dad aha detaylı bilgi almak için 0 212 446 34 53 numaralı telefon ile iletişime geçebilirler.
Fabrika Müdürü Ref. No: 01
Proje Müdürü Ref. No: 02
Şantiye Şefi Ref. No: 03
İş Geliştirme Mühendisi Ref. No: 04
İnce İşler Şefi Ref. No: 05
Topoğraf Ref. No: 06 • inşaat elemanı arayan firmalar
 • atayew_hamra@mail ru
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
İnşaat sektöründe eleman arayan firmalar yazısına yapılan yorumlar
 1. FERHAT ARUK dedi ki:

  MERABALAR BEN FERHAT ARUK 01 01 1985 SIVAS MERKEZ DOGUMLUYUM ASKERLIGIMI KOMANDO OZEL TIM OARAK YAPTIM ASKERDEN ALDIM BIR COK TAKTIR VE ONUR BELGELERIM VARDIR ASKERDEN ONCE RUSYAYLA TANISTIM SANTIYE HAYATIM 2002 DE BASLADI 10 YILI ASKINDIR RUSYADA SANTIYELERDE CALISYORUM BEN BEKCILIKTEN BASLADIM CALISMAYA PUANTORLUK YEREL ALIMI PERSONEL ISLERI PERSONEL SEFI YARDIMCILIGI YAPTIM KAMP AMIRLIGI YAPTIM INSANLARLA DIYALAGUM GAYET IYIDIR ISIMI DAIMA TEMIZ VE DUZENLI YAPARIM DUZENLI OLMAYI COK SEVIYORUM ISIMDE COK DISIPLINLIYIM VERILEN GOREVI KAYIKIYLA YERINE GETIRIRIM ELIMDEN GELENI ISIMDE ESIRGEM ALDIGIM PARAYI HELAL ETTIRIRIM RUSCAM VARDIR RUSYADAN EVLIYIM ESIM RUS 4 YILDIR SIK ARALIKLARLA RUSYAYA DEVAMLI GIDIP GELIYORUM IDARI ISLERDE YAPAMIYACAM IS YOKTUR KENDIME GUVENIYORUM YERELLERI ISE ALMA OLSUN TURKLERI TURKUYEYE GONDERME OLSUN TURKUYEDEN GELENLERI KARSILAMA OLSUN ARACLARI TAKIP ETME OLSUN KAMPLARA BAKMA OLSUN EVLERE BAKMA BENIM ISIM BENIM BIRANSIM ISIMI TEMIZ YAPARIM VE ALDIM PARANINDA HAKKINI VERIRIM MAİL ADRESIM ferhat.aruk@hotmail.com SIKAYPI ADRESIM ferhat.aruk IDARI ISLER ELEMANI FERHAT ARUK SAYGILARIMLA ARZEDERIM

 2. Hamra dedi ki:

  Salamun alaykum arkadasler Ben
  Hamra Atayew ben Lominat parket
  isini 10 yil-staj yapdim son
  Marangoz islerini yapdim ozur ben
  istiyorumki Irak insaatinde
  calismakciyim beni Irak insaatine
  gonderisinizi istiyorum benim
  Deplomim bar ( STOLYAR STRAITEL
  PLOTNIK 1987-1990YIL)
  Devaminde okub aldim ben size
  lutfan yuzlenyorum mail adres ( atayew_hamra@mail.ru ) Hamra. Atayev Turkmenistan Dasoguz

 3. ali karabulut dedi ki:

  slm ben sivasdan celık kondıksıyon kaynak montaj imalat ustasıyım 15 kişilik 10 yıl iş tecrubesı bulunan ekibim var sizlerle calışmak isderim 05353691831

 4. yılmaz ozgül dedi ki:

  20 yıldır inşaat kalfalğını yapmaktaım yurt içi bir cok ilde çalıştim inşaat firmalarda iş beklıyorom 535 6571371

 5. tuncay dedi ki:

  mrb ben tuncay iç dekorasyondan anlarım kazakistanda çalıştım elektirik ustasıyım 0538 690 39 91

 6. murat dedi ki:

  slm 34 yaşındayım mikser ve kamyon şöförüyüm elektronik meslek lisesi mezunuyum 2.5 yıl fas,ta çalıştım doğuş usaş ento şimşekler akınbeton çalıştığım inşaat firmaları…553 331 92 96

 7. coşkun dedi ki:

  elektrik ve seramik ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 0542 3905984

 8. mustafa yıldırım dedi ki:

  ben uzun yıllardır kulevinç bakım onarımı yapmaktayım aynı zamanda kullanım montaj ve demontajjı yapmaktayım 05427923335 su an serbesttim istenildiginde sözleşmeli veya dışardan montaj ve demontajınızıda yapabilirim

 9. Hamra dedi ki:

  Salamun alaykum Ben Hamra Atayev size kaytadan Yuzlenyorum Yuji Allahden insaat sektorunden eleman arayan insaatynden ben Lominat parket
  isini 10 yil-staj yapdim son
  Marangoz islerini yapdim ozur ben
  Yurt dasi insaat Dubay, Irak, Saudi arabistan insaatde is ariyorum
  gonderisinizi istiyorum benim
  Deplomim bar ( STOLYAR STRAITEL
  PLOTNIK 1987-1990YIL)
  Devaminde okub aldim ben size
  lutfan yuzlenyorum mail adres (
  atayew_hamra@mail.ru ) Hamra.
  Atayev Turkmenistan Dasoguz +99365821927

 10. süleyman dedi ki:

  slm kalıpcıyım duvarda yaparım yurt dışı deneyimim vardır ısparta Dğm 1987. 0536 814 00 00

 11. ibrahim dedi ki:

  selam ben mersinden ibrahim daha önce lafarge 77 gibi şirketlerde ırakta çalıştım kantarcı olarak 05314017028

 12. FERHAT ARUK dedi ki:

  MERABALAR BEN FERHAT ARUK 01 01 1985 SIVAS MERKEZ DOGUMLUYUM ASKERLIGIMI KOMANDO OZEL TIM OARAK YAPTIM ASKERDEN ALDIM BIR COK TAKTIR VE ONUR BELGELERIM VARDIR ASKERDEN ONCE RUSYAYLA TANISTIM SANTIYE HAYATIM 2002 DE BASLADI 10 YILI ASKINDIR RUSYADA SANTIYELERDE CALISYORUM BEN BEKCILIKTEN BASLADIM CALISMAYA PUANTORLUK YEREL ALIMI PERSONEL ISLERI PERSONEL SEFI YARDIMCILIGI YAPTIM KAMP AMIRLIGI YAPTIM INSANLARLA DIYALAGUM GAYET IYIDIR ISIMI DAIMA TEMIZ VE DUZENLI YAPARIM DUZENLI OLMAYI COK SEVIYORUM ISIMDE COK DISIPLINLIYIM VERILEN GOREVI KAYIKIYLA YERINE GETIRIRIM ELIMDEN GELENI ISIMDE ESIRGEM ALDIGIM PARAYI HELAL ETTIRIRIM RUSCAM VARDIR RUSYADAN EVLIYIM ESIM RUS 4 YILDIR SIK ARALIKLARLA RUSYAYA DEVAMLI GIDIP GELIYORUM IDARI ISLERDE YAPAMIYACAM IS YOKTUR KENDIME GUVENIYORUM YERELLERI ISE ALMA OLSUN TURKLERI TURKUYEYE GONDERME OLSUN TURKUYEDEN GELENLERI KARSILAMA OLSUN ARACLARI TAKIP ETME OLSUN KAMPLARA BAKMA OLSUN EVLERE BAKMA BENIM ISIM BENIM BIRANSIM ISIMI TEMIZ YAPARIM VE ALDIM PARANINDA HAKKINI VERIRIM IRTIBAT NUMARAM 0546 259 27 78 MAİL ADRESIM ferhat.aruk@hotmail.com SIKAYPI ADRESIM ferhat.aruk IDARI ISLER ELEMANI FERHAT ARUK SAYGILARIMLA ARZEDERIM

 13. ali cavdar dedi ki:

  tecrübeli 20 yıldan bu yana kalıpcı taşörenim iş arıyorum

 14. ali cavdar dedi ki:

  şu anda acil kalıpcı ekip arayan varsa 25 kişilik ekiple çalışmaya hazırız türkiyenin her yerine gideriz telefon 05353301198 058384966146 not ekip TRABZONLUDUR

 15. ismet dedi ki:

  slm ben ismet iş makinası olarak hiyap vinç, beko loder , forklift c sınıfı sürücü belgesi kazıyıcı yükleyici ehliyetlerim var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler tel: 05326558546

 16. Mahmut dedi ki:

  merhaba ben mahmut ankarada yazın inşaat firmasında çalışmak uzere iş arıyorum. Autocad ,sketchup ve photosop biliyorum inşaat lisesi mimari teknik çiziminden mezun oldum . çizdiğim projelerimi gormek ıstersenız maıl atabılırım. mahmutbademler@hotmail.com

 17. abit akın dedi ki:

  selamaleyköm abit akın inşaat ustasıyım alçı sıva boya dışcepe işleri deneyımlı ekibimle yapmaya hazırım 0532 284 31 04

 18. şahin dedi ki:

  fayans ve seramik ustasıyım yaşım 35 yurtdışında çalışmak isterim 15yıl iş tecrübem var 05419217706 sahinankara0677@hotmail.com

 19. mahmut nusren aktas dedi ki:

  merhabalar
  mahmut nusren aktas
  ingilizce arapca .. rusca
  bılıyorum yurt dısı deneyımım vardır
  15 yıldır
  yurt dısında AŞÇI KISIM ŞEFİ OLARAK
  BAKANLIKLARDA ve ŞANTIYELERDE .
  ŞİRKETLERDE AŞCI OLARAK ÇALIŞTIM
  0543 582 16 24
  0535 398 35 60

 20. mahmut nusren aktas dedi ki:

  mahmutchef@hotmail.com

  KISIM ŞEFİ AŞÇI

  MAHMUT NUSREN AKTAŞ

  15 YILIK YURT DISI DENEYIMIM VARDIR
  HEPSI BELGELİDIR

  0543 582 16 24

  0535 398 35 60

  MAHMUT NUSREN AKTAS

 21. ibrahim maho dedi ki:

  slm adım ibrahim maho inşaat ustasıyım 25 senedir 10 sene kıbrısta çalıştım sıva boya dış cephe yapıyorum yutdışında çalışmak istiyorum ilgilenenlere duyrulur 0507 847 61 96 mert_aysel_ibo@hotmail.com

 22. yadigar aydın dedi ki:

  meraba ben sivas merkezden yadigar aydin kalıpçı ustasıyım meslegimde oldukça iyim yurt dişı deneyımım var 7 yıl bır fil israilde calıştım ilgilenirsenız eger yene sizin gibi iyi bir firmaynan yurt dişina gidip calışmak isterim inşat işinde yaşım 38 meslegimde tercubeliyimdır cep tel 0553 298 97 87

 23. Bünyamin dedi ki:

  Selam 25 yıllık tecrübeli inşaat demircisiyim yurtdışında çalışmak istiyorum afrika ülkeleri tercihimdir tel +905372542755

 24. ciwan dedi ki:

  mhb ciwan alcı boya ustasiyim 13 yıldır bu işi yapiyorum tercihim farketmes Gsm 0542 389 96 96

 25. veysel dedi ki:

  mrhaba benim adım veyse yurt dışında çalışmak istiyorum düz işçi olarak ben ve iki abim sizlele çalışmaktan memnun oluruz 05318410519

 26. cemil dedi ki:

  slm makinali şap 30 katta kadar yapilir şap bizim işimizdir tşkrler 05332466782

 27. ilhan billay dedi ki:

  inşaat kalıpcısı sıva ve seramik ustasıyım 1963 ordu fatsa doğumluyum emekliyim irt.tlf.05366545546.saygılarımla…

 28. gulaga killi dedi ki:

  Selam demirci ustasiyi. Ekibimiz var5449724983

 29. cemil oğurlu dedi ki:

  cemil ogurlu elektrik tesisat pano montorlugu ustasıyım ekibimle beraber yurtdısında calısmak ısterım 05342320545-05379206001.

 30. şamil şükrü albaş dedi ki:

  ehliyetli satış pazarlama tecrübeli yurt dışı şöförlük için iş arıyorum 05444684365

 31. yusufbolat dedi ki:

  slm ben kalıp ve soguk demırcı kalfasıyım yurt dısında uzun zaman kaldım hollanda almanya belcıka kalıpcı ve demırcı ekıplerım vardır ıs vermek ısteyen vırmalar bu numaradan bana ulasabılır 0539813832

 32. MEHMET dedi ki:

  selam boru mekanik sıhhı tesisat ustasıyım yurt dışında iş arıyorum 0536 026 7111 teşekkürler şimdiden

 33. hasan gül dedi ki:

  merhabalar 1988 gümüşhane kelkit dogumluyum iş arıyorum yurt dısındsa calışmak iştiyorum inşaat kalfasıyım şuan çalısıyorum ama yurt dısında calışmak iştiyorum saygılarınıza 05414742931

 34. bahri dedi ki:

  ben 3 ay once kazakıstanda calıstım yaklasık 7 ay kadar.kalıpçı ustasıyım ve erkek kuaförüyüm belgelerım var rorta derece de rusça ve kazakca bılıyorum sızınle nasıl ırtıbata gecebılırım yurt dısına gıtmek ıstıyorum.yas 25 ehlıyet var tel05446753540

 35. alaattin aydin dedi ki:

  25 yıldır işaata calışıyorum izmir bucada oturuyorum duvar ve kalıpcı ustasıyım pıroje bilgim var istanbulda lokova firmasıla calıştım .h.s.k.firmasıla calıştım ekşi oğularıyla calıştım izmirde yüksel inşaata calışıyorum yurt dışı olarak lokova firmasıyla rusya kogalin şehrinde calıştım jettur vasıtasıyla rusya peteksburkta rus firmasında udinna semtinde türk muhendisleri ile calıştım işbitimi mühendisler vastasıla moskovaya geldim antyapıda calıştım rena inşaatla rusya omoks şehrinde calıştım istek arz edilirse duvarcı kalıpcı demirci fayancı ve mermerci marangoz ustaları yurt dışında calışmak istiyoruz tel.0536.713.5910 alaattin

 36. mustafa peker dedi ki:

  istanbulda farklı şantiyelerde devamlı çalıştırılmak üzere alçıpan montajcıları ve çıraklar aranmaktadır ssk yemek yatakıcak yer usta 75 tl çırak 45 tl 0 0506 340 15 61 ilan 15 gün geçerlidir

 37. şamil kise dedi ki:

  alçı dekorasyon dış cebhe 15 yıldır bu işi yapıyorum adım turgut tel 05301513808

 38. Abdullah Aksu dedi ki:

  Abdullah Aksu
  Date of Birth : 20.02.1967
  Birth Place : Alasehir-Manisa
  Marital Status : Married
  Address (Turkey) : Suleymaniye mah.Serdar sok. No:7/2 Inegol/Bursa

  Tel:(Turkey) 05077121156
  E-mail address : aaksu33@hotmail.com
  Education : National College of Arts Lahore/Pakistan as an architect.
  Foreign Languages: English and Urdu (good), Arabic (little)
  Computer Skills : Ms Word, Excel and AutoCAD
  WORK EXPERIENCES
  1-Siyahkalem Construction: TOKI Housing projects for flood affected area in different places of Pakistan (2011-…….)
  2-Areaa Construction Company: Bahria Town Housing Project /Rawalpindi-Pakistan
  Duty : Site Manager (2006-2011) Completed 300 double story villas
  3-Family Group Home Furniture: Inegol-Bursa-Turkey
  Duty : Foreign Trade Manager (2002-2006)
  4-Strabag Osterreich GmbH: Artvin Dam Project Turkey
  Duty : In charge of purchasing and warehouse (2000-2002)
  5-Tekser Insaat: D.I.Khan Irrigation Project Pakistan
  Duty : In charge of Mobilization (1998-2000)

 39. Coşkun ÖNGEL dedi ki:

  Merhaba; LİBYA’da çalışmak üzere kalıp ve demir ustalarına ihtıyac vardır. COŞKUN ÖNGEL 0 532 2933730

 40. özcan dedi ki:

  Özcan KÖKSAL İŞ MAKİNASI OPARATÖRÜYÜM İŞ ARIYORUM KULLANMIŞ OLDUM MAKİNALAR EXİVATÖR ŞAVUL BEKO LODER FOREKAZIK SERVİS VİNCİ BELGELİYİM YURT DIŞI OLURSA SEVİNİRİM İRTİBAT TEL:05432831577/05377488834

 41. zafer ertürk dedi ki:

  selam alüküm ben 20 yıllık inş demir ustasıyım kalıp ve demir ekimizle takliflere acıcız iş bitirmemiz cok tur teşekkürler zafer ertürk 05321711619

 42. sefalet ayar dedi ki:

  merhaba ben 16yıllık alcıpancıyım 5yıl yurdışında 11yıl türkiyede çalıştım 50kişilik ekibim var ünyanın neresi olursa olsun giderim aldıran üstüne asma tavan üstüne her türlü işi yaparım işten korkmam iş benden korkar yaptığım işler yapacağım işlerin teminatıdır 05423124599

 43. Ercan KESER dedi ki:

  Ercan Keser

  Adres Bilgileri: Türkiye – Samsun – İlkadım
  Cep Telefonu: 90 (533) 685 16 97
  E-Posta : ercankeser1969@hotmail.com

  Kişisel Bilgiler
  Toplam Tecrübe : 22 Yıl
  Eğitim Durumu : Lise (Mezun)
  Medeni Durumu: Evli
  Askerlik Durumu: Yapıldı (21.05.1991)
  Uyruk: Türkiye
  Doğum Tarihi: 27.06.1969
  Doğum Yeri: Türkiye – Artvin-Arhavi
  Sürücü Belgesi: B (0)
  Eğitim Bilgileri
  Lise Rize Endüstri Meslek Lisesi
  06.1986 Elektrik
  İş Tecrübesi
  —Kamp Amiri
  Ataç inşaat ve sanayi A.Ş
  09.2010 – … (2 yıl, 8 ay) | Amasya – Türkiye | Tam Zamanlı
  Kamp Amiri, Satın alma ve saha ile ilgili bütün işler. Ayrıca sahada İş Güvenliği denetim ve uygulamasının yürütülmesi yardımcı.

  —İş Güvenliği Sorumlusu ve İnce İşler Takibi
  Bora inşaat
  01.2009 – 09,2010 (1 yıl, 8 ay) | Çeçenistan – Rusya | Tam Zamanlı
  Çeçenistanın başkenti Grozni de yapılan 48adet Cumhurbaşkanlığı Vilları işinde İş Güvenliği takibi ve uygulaması. İnce işler takibi ve teslimatı.

  — İş Güvenliği Sorumlusu -Kalite kontrol- Yüksek Kule İnşaat Tecrube
  Ant Yapı sanayi A.Ş
  05.2004 – 01,2009 (4 yıl, 8 ay) | Moskova – Rusya | Tam Zamanlı
  Sahada İş Güvenliği ve Kalite kontrol işinde iş bitimine kadar saha elemanı olarak
  tam yetkili olarak çalıştım.İş Güvenliği ders anlatım.sahada an ve an takıp uygulama ve uygulatma ekip yonlerdırme PROJE ADI / YATIRIMCI: City Del Vergi Dairesi Projesi/Tema Bouygues Batıment
  PROJE İÇERİĞİ: 113.000 m2
  PROJE YERİ: Moskova / Rusya
  YAPIM TARİHİ: 2005 – 2006
  PROJE ADI / YATIRIMCI: Moscow City Parsel No:9 ‘Başkentler Şehri’ Moskova ve St. Petersburg Kuleleri / Capital Group
  PROJE İÇERİĞİ: 356.000 m2, 66 ve 76 Katlı Çok Amaçlı Kompleks
  YAPIM TARİHİ: 2006 – 2010
  PROSPEKT MIRA şantiye sinde 10 AY İŞ GUVENLİGİ. Yuksek kule ınsaat tecrube

 44. Can dedi ki:

  Merhaba adım can yurtdışında işçi olarak çalışmak istiyorum tel:05374918155

 45. ben ahmet dedi ki:

  beton pompa operatörüyüm yurt dışı projelerinde çalışmak istiyorum saygılarımla tel: 05372886749

 46. Huseyin Karakurt dedi ki:

  Sivas’da ekibimle birlikte birçok işe imza attık.
  Demirci kalfasıyım. cep 05325846645

 47. ugur dedi ki:

  merhaba ben 30 yasında 15 yıldır ınsaat soguk demırle ugrasıyorum son bırkac yıldır formenlık yapıyorum cesıtlı yurtdısı deneyımlerım var istedıgınız kadar saglam demırcı kalıpcı ekıplerım var eger sızde uygun gorursenız sızınle calısmak ısterım tel:+905413268323 yurtdısı tel:+77028223208 suan kısa bır surelıgıne yurtdısındayım maıl adresım :ysrugur1@hotmail.com mail atarsanız sevinirim

 48. arslan dedi ki:

  slm insaat sektorunde 25 yillik birikimim ve tercubemle boya alicpan kartonpiyer isleri bizden sorulur genc ve dinamik ekibimle sizlerle calismak isdiyoruz size bir telefon kadar uzagiz

  0533-236-8532

 49. muslum akkus dedi ki:

  Istanbul bagclirada oturyum. Surekli bir sirkete calismak istyurum 1987 dogumluyum kara siva hostasiyim ve cephekaplama. Hostasiyin ve as cokta seramiktede anliyurumve yapyurum 05423516682

 50. mehmet dedi ki:

  Deneyimli kadromuzla makineli
  Şap işleri yapılır 0536 747 75 78

 51. nevzat dedi ki:

  slm aclı boya dış cep işleri itinatla yaparız 0545 893 95 72

 52. Slm 1996 yılından belli kalıp ustalığı yapiyurum yurt içi yurt dışında çok çalıştım 35 yaşındayım usta ihtiyacı olanlar ltf arasın santiye olursa daha iyi olur Türkiye içi bölge yada şehir fark etmez saygilar 0553 187 20 31 dedi ki:

  Memet kadri

 53. maşallah dedi ki:

  kaba ve ince işler kalfasıyım 35 yılık bu işle uraşmaktayım 50 kişi ekipbanlımla yurt içi yut dışı farketmez yeterki iş olsun 05382081895

 54. esat sönmez dedi ki:

  Alci boya iskele montalama işleri yapiyoruz izmir ve ilçeleri 05426601349

 55. Muzaffer kaya dedi ki:

  Istanbu cevresi boya alci montolama isi itinayla ekibimle hizmetinizdeyiz 05333484398

 56. sogük demirci uatasıym 05358919278 pilanda anlarım dedi ki:

  sağlam güvenilir firmalarla çalşmak istiyorum 25 yılık soğuk demirci uatasıyım

 57. Ataev Hamra dedi ki:

  Selamun aleykum Herkese hayirli işler dilerim :Ben anadolu yakasinda yaşiyorum asil meslek işim marangoz! Marangoz Mobilya is ariyorum devamli çalişmaya işe çok ihtiyacim var şu anda işsizim! İş olmadikca yatmaya temiz eri olan yatili çalişacağim iş ariyorum…Lutfen yardemci olursaniz sevinirim. Teşekkurler sevgiler…irtibat 05535764479 Emran