iPhone 6S ve iPhone 6S Plus fiyatları


Ana Sayfa » Teknoloji - iPhone 6S ve iPhone 6S Plus fiyatları - haber24

iphone fiyatlarıApple merakla beklenen yeni iPhone modellerini tanıttı. Merakla beklenen iPhone 6S ve iPhone 6S Plus görücüye çıktı. Peki yeni iPhone 6S fiyatı ve iPhone 6S Plus fiyatı ne kadar olacak?

Akıllı telefonunu mucidi teknoloji devi Apple’ın dün düzenlediği lansmanda yeni iPhone modellerini tanıttı. Merakla beklenen telefonlara ilgi oldukça yüksekti.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus kaç para?

Apple’ın en merakla beklenen yeni iPhone modellerinin lansmanı sonrası merak edilen konulardan biri telefonların kaç paradan satılacak olması. Yeni iPhone fiyatlarının Türkiye’de uygulanması planlanan ek vergiye takılıp takılmayacağı ise başka merak konusu.

Yeni iPhone modellerinin fiyatları ABD’deki fiyatları açıklandı. iPhone 6S fiyatı 2 yıllık kontratlı 199 dolar, iPhone 6S Plus fiyatı ise 299 dolardan satışa sunulacak.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.