iPhone 7’nin en net görseli ortaya çıktı

iphone 7 haberleriiPhone 7 ile ilgili olarak bu zamana kadar birçok görsel sızdı. Ancak bu görseller sızıntıların doğasına uygun olarak oldukça kötü bir kalitedeydi. Şimdiyse iPhone 7’nin bu zamana kadarki en net görseli ortaya çıktı.

Cihazın arka tarafını gösteren görselde her şey en net haliyle görülebiliyor. Beklendiği üzere farklı bir şekle bürünmüş olan anten çizgileri ve daha büyük kamera bölümü sızıntının dikkat çeken yanlarından. Maalesef halen ön kısım için elimizde net bir görsel olmadığı için home tuşunun akıbetini bilemiyoruz. Bu nedenle home tuşunun sanal olacağı yönündeki iddiaların kesinleşmesi için bir süre daha beklememiz gerekiyor.

iphone 7

400 iPhone kullanıcısı ile yapılan ankete göre bu kullanıcıların yüzde 15’i iPhone 7‘ye terfi etmeyi planlıyor. Yüzde 29’luk kesim ise telefon satışa sunulduktan sonra karar vereceğini belirtiyor. iPhone 7’de A10 işlemcinin yer alması, 32 GB depolama alanının bulunması, gelişmiş suya dayanıklılık özelliği sunması ve daha hızlı LTE- Wi-fi bağlantısıyla gelmesi bekleniyor. 3GB RAM ve çift kameranın ise Plus modeline özel olacağı iddia ediliyor. Tüm bu iddiaların gerçekliğini öğrenmek için Eylül ayındaki sunumu beklemekten başka çare görünmüyor.

iPhone 7’nin renk seçenekleri göründü

iPhone 7’nin renkleriyle ilgili olarak bu zamana kadar birçok iddia ortaya atıldı. Başlarda uzay grisinin tarih olacağı ve koyu mavi bir rengin olacağı söylenmişti. Sonrasında ise mavi rengin olmayacağı ve tamamen siyah bir iPhone ile karşılaşacağımız iddia edilmişti. Sızan yeni bir görsel ise her iki renk seçeneği için heyecanlananları hayal kırıklığına uğratabilir.

iphone 7 renk seçenekleri

Ortaya çıkan görselde iPhone 7‘nin 4 adet arka kapağı görülüyor. Gümüş, altın, uzay grisi ve roze altınrenklerinin kullanıldığı görülürken mavi veya siyah renkli iPhone ise maalesef yer almıyor. Apple’ın son yıllarda iPhone’lara yeni renk seçenekleri eklemesine alışmıştık. Ancak sızıntı doğruysa bu yıl yeni bir renk seçeneği göremeyebiliriz. Öte yandan belki de sızıntıda yer almayan 5. bir renk seçeneği sürprizi de karşımıza çıkabilir. Bu karışıklığın giderilmesi için Eylül ayını beklemekten başka çare görünmüyoryurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...