İş Bankası Memur Alım Sınavı Ne Zaman?


Ana Sayfa » Memur Alımları - İş Bankası Memur Alım Sınavı Ne Zaman? - haber24

İş Bankası 19 Şubat Takip Memuru Alım Sınavı

Antalya, Diyarbakır ve İstanbul illerinde görevlendirilmek üzere 19 Şubat 2014 Çarşamba günü sınavla takip memur alımı gerçekleştirilecektir.

ERZURUM, GAZİANTEP ve KONYA MEMUR ALIM SINAVI

Bankamızın ERZURUM, GAZİANTEP ve KONYA bölgelerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla memur alım sınavı gerçekleştirilecektir. 23 Şubat 2014 Pazar günü yapılacak olan Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda başvuru broşüründeki iller ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktır.
İŞ BANKASI MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI SINAVI

Bankamız Müfettiş Yardımcılığı pozisyonu için sınavla eleman alınacaktır. Yazılı mesleki bilgi sınavı ve genel yetenek testinden oluşan ilk aşama 23.11.2013 tarihinde gerçekleştirilecektir. Birinci aşamada başarılı olan adaylar değerlendirme merkezi aktiviteleri ve mülakattan oluşan diğer aşamalara davet edilecektir. Sınava başvurular 20.09.2013–10.11.2013 tarihleri arasında kabul edilecektir.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.